Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motosikletim için kuba kh150 almayı düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben motosiklet alacağım. İlk alışım olacak bazı arkadaşlar cup önerecektir ama ben güzel görünümlü bir şey istiyorum. Öyle yokuşu zar zor çıkacak kadar da kötü olmasın dedim. Bu kuba yeni başlayanlar için idealmiş. http://www.motosiklet.net/forum/moto...basligi-2.html bu konudaki @Adanaliİlhan arkadaş öyle demiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Yanlış düşünüyorsun.
    buteo bunu beğendi.

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Sana önerim Çine girme Honda Yamaha gibi markalar varken Çinden alacağın motor baş ağrıtır. Yamaha Ybr 125 , Honda Cbf 150 , Tvs Apache 150 modellerine bak hem daha dayanıklı hem şekli daha iyi bir de onlara göz at derim.

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana önerim Çine girme Honda Yamaha gibi markalar varken Çinden alacağın motor baş ağrıtır. Yamaha Ybr 125 , Honda Cbf 150 , Tvs Apache 150 modellerine bak hem daha dayanıklı hem şekli daha iyi bir de onlara göz at derim.
    Tamam ama bütçe 2500TL

SonDarBe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial UAG 100C 2018 MODEL
    Adam gibi kullanırsan zamanında bakımı yaptırırsan Mondialdan yana sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum
    Önemli olan

Onu nasıl sürdüğündür.

Alıntı Dxsec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediklerin arasında en ucuz ve gözüme hoş gelen tvs apache oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı SonDarBe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam gibi kullanırsan zamanında bakımı yaptırırsan Mondialdan yana sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum
    Önemli olan

Onu nasıl sürdüğündür.
    2500tl ruhsatlı
    125mx grumble mondial almak nasıl olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Tvs apache rtr 150 almak mantıklı geldi. Sağlam mıdır? Götünüşü de güzel hem

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı turkmen48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediklerin arasında en ucuz ve gözüme hoş gelen tvs apache oldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

2500tl ruhsatlı
    125mx grumble mondial almak nasıl olur?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Tvs apache rtr 150 almak mantıklı geldi. Sağlam mıdır? Götünüşü de güzel hem
    Her seferinde söylüyorum, bir kullanıcısı olarak. Mondialden uzak durun! TVS bu noktada size en uygun seçim gibi duruyor.
    ...

Dxsec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    2014 üzeri 20-30 bin km de apache alırsan başın ağrımaz alacağın motoru iyice incele özellikle yaz kaçırma motor açılma durumu ve kazası olmadığı sürece hem görünüş hem yakıt hem de tork konusunda seni tatmin edecektir ben de alacağım ama bu ara fiyatlar biraz yüksek bence biraz daha bekle hem para biriktir kışa doğru al fiyatlar kışa doğru düşer.

Bi bakalım hocam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler