Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yzf r125 vs pulsar 200rs vs hyosung gt250r

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Exe1ans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi şöyle bir örnek vermek istiyorum size bir motor alacaksınız görünüşünede gidişinede bakmazmısınız yoksa direk gidişi güzel tipi kötü olan bir motorumu alırsınız bunu merak ediyorum. Ben zengin bir insan değilim egoluda bir insan değilim sokak aralarında pat pat egsozla gezen insanlardan hiç değilim motorla okuluma gidip gelicem sadece tatlı bir ses olsun yeter öyle apaci sesli motoru istemem ve görünüşte motorun gidişide benim için ön planda

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:53 ----------

Öyle pat pat motorunun olmasının nedeni nedir ve bütün modellerindemi böyle
    pular bak veya scooter al 250cc bütün scooterlar 150 km sürat rahatça yapar makatın rahat durur tavuk tünemiş gibi oturmazsın rahattır , gaz fren bence motorun kralı scooterdir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    YZF R125'e hiç oturdun mu ? Önce bir otur sonra her gün o seleye oturmak ister misin bir düşün. İkincisi hadi motoru beğendin aldın diyelim, arkana bir kız arkadaşın falan binerse muhtemelen tekrar binmek istemeyecektir. Okula gidip gelecek adamın bana göre mutlaka artçı ihtimalini düşünmesi gerekir. Şimdi bunlardan sonra performansa geçersek YZF R125 diğer ikisinin yanında oyuncak gibi kalır. Başlangıç için güzel ama o kadar. Ayrıca o parayı kesinlikle edecek motor değildir. Sen SS görünüme takmışsın ama bence cruiser alsan çok daha fazla ilgi çeker.

Bence görünümü falan bırak, üzerinde rahat edeceğin motoru al. Bu üçü içerisinde en mantıklı olan Pulsar RS200. Hyosung GT250R'ın devri kapandı. GV250 al, çok daha fazla havan olur.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)