Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ile deniz tatili ve Bagaj güvenliği hk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R25
    Arkadaşlar yarın tek başıma uzun yola çıkıyorum, rotam kıyı şeritleri hedefim ise en güzel plajı bulabilmek ama aklımda onlarca soru dolaşıyor. Bunlardan birincisi ben denize girerken bu kadar eşyayı nereye koyacağım hadi denize girdiğim yere 5 dkligina koyduk diyelim bu cüzdanı, telefonu nereme koycam?
    İlk uzun yolum oldugu için biraz tedirginlik var, benim için çok heycanlı geçeceğe benziyor bana ne önerirsiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Alıntı ömerfarukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın tek başıma uzun yola çıkıyorum, rotam kıyı şeritleri hedefim ise en güzel plajı bulabilmek ama aklımda onlarca soru dolaşıyor. Bunlardan birincisi ben denize girerken bu kadar eşyayı nereye koyacağım hadi denize girdiğim yere 5 dkligina koyduk diyelim bu cüzdanı, telefonu nereme koycam?
    İlk uzun yolum oldugu için biraz tedirginlik var, benim için çok heycanlı geçeceğe benziyor bana ne önerirsiniz?
    alıyorsa sele altı cuzd ve teli guvende tutar almıyorsa kaskın pedlerine gizleyin 😂

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Su geçirmeyen ve boyuna, bileğe, bacağa vsvs. bağlanabilen ufak çantalar var. Ama tavsiyem; işletmelere ait ücretli plajları kullanıp değerli eşyalarınızı görevlilere emanet etmeniz olur. 15-20 lira bi para verirsiniz hem şezlongunuz olur, hem temiz duş imkanınız olur, hem kafanız rahat olur eğlenirsiniz. Yoksa kıyıya bakmaktan, korkup açılamayacaksınız tadı tuzu olmayacak.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    sele altı veya topcase e kilitleyip anahtarı yanına alıcan plaja götürdüğün çantaya koyup denize girerken çantanı kurcalamasınlar diye arada kolaçan edicen fazla açılmıcan.

Motosikleti
    Ybr 125
    Ben bir sefer gittiğimde düzgün görünen bir aileye yakın durdum. Biraz muhabbet ettim. Kadın zaten oturuyor denize vs girmiyordu. Adam çocuklarıyla giriyordu. Kadından rica etmiştim bunlara da göz kulak olur musun diye, tabi oğlum dedi.
    Buda bir taktik
    bursalıali bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birine emanet etmedikten sonra bu durum büyük sorun teşkil eder. gözün sürekli motorda olacak, tedirgin olacaksın vs.

veyahut motorla denize gir. motor da serinlesin acık.
    bursalıali bunu beğendi.

frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Bence olmaz anca ya topcase veya sele altında konulacak yer olacak otopark bulacaksın koyacaksın otoparka anahtarı bırakacaksın başka çaresi yok...

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Çanta veya sele altına kilitleyip anahtarı güzel bir poşete koy bağla poşeti su almasın. şortun cebi fermuarlı olacak fermuarı kapatıp poşet cepte öyle girecen başka yolu yokkkk.
    Öbür türlü ne tadı olur ne tuzu yüzmenin. Aklın hep motorda yada eşyalarda olur.

Başlığı görünce bi an motosiklet üstünde denize gircen sandım oda ayrı bi komedi....

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Konuyu silmeye gelmiştim Bu nasıl başlık?

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    bi beach club a girip 25tl şezlong parası verince biraz daha güvenli hal alır motoru bırakmak için otoparklarıda var genelde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)