Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 250 ikinci el sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 250r
    ikinci el uyguna bulabilirsem yeni kasa bir cbr 250 alacağım sorularım şunlar;
    en az 25 km olanlara param yetiyor 25 binde 30binde veya 40 binde alsam hangi km aralığı bakım olarak bana,
    çok maliyet çıkarır yani mesela 30 binde sadece yag yag filtresi değişir ama 40 binde 10 tane parçası değişir bunun gibi.
    çünkü şuan kullandıgım pulsar 200ns i satıp alacağım üstüne iki üç ekleyip bütün parayı yeni motora harcamayı düşünüyorum.
    bu yüzden de bana fazla bakım maaliyeti çıkarmayacak birsey arıyorum
    puslar 200ns ilaninida buraya bırakayım belki bir ilgilenen olur https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...2667748/detay/
    iyi aksamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    Merhaba dostum CBR konusunda birşey diyemeyeceğim fakat (bence) mümkün olan en düşük kmli yadaen bakımlı motosşkleti alman mümkünse bakım kağıtlar/faturaları olan bir motosiklet yoksa bile emin olamadığın motosıklete bakma nacizane fikrim he bu arada sebebi de şu

motosiklet 12.000 kmyi devirdi leş gibi kullandı farzet,bakımsız ama 30.000km de ki bakımlı motosiklet daha tercih sebebi tam tersi de olabilir.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Almak istediğin model aralığının kitapçığını hondanın sitesinden bulabilirsin. Oradan hangi km de ne yapılmalı sorusunun cevabını ortalama değerlerle kabaca göreceksin. Ona göre hesap yapman daha kolay olur.

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Aaah eren kankam 😂
    yqeren bunu beğendi.

MaryJane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 Rr Movistar
    Hayat Zor :(
    yqeren bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    60-70 binleride debriyaj isteyebilir, daha erken de olabilir bakmak lzım.
    Bu arada “SORUNSAL” kelimesi ölsün
    burakrak bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ns200den cbr250 ye geçmek ne kadar mantıklı bilemem ama İlk önce zincir - dişlilerin, lastiklerin, debriyaj kavramasının kontrol edilmesinde fayda var. Bunların geneli kullanıma bağlı olarak 20.000 km civarında değişim isteyebilir. Debriyaj balatasını 100 bin km veya 10 bin km de bitirebilirsiniz, alıcak olduğunuz arkadaşın profilide önemli 😊

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)