Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

rtr 180 kullanan yokmu hiç

Motovento
    REKLAM ALANI

motor alıcam 150nk veyya rtr180 ama rtr180 ile ilgili doğru düzgün bişey bulamadım kullanan fila varsa artısını eksisini söyleyebilirmi.
    ve hangi motor daha mantıklı istediğim şey az yaksın çok kaçsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Forum sekmesinde,Motosiklet modelleri bölümunu incele..

180cc kategorisinde Rtr180 diğer marka ve modellerden iki gömlek üstündur hatta birak 180cc yi Ns200´le yarişacak tarzda bir makinadir.

Bu makinayi alip kullanan tadini alan bilir aga..gerisi boş tatava.

Neyse yorma beni gir başliga tum detaylar mevcut.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    tommygun bunu beğendi.

neyse drift almaya gidiyorum

Motosikleti
    ......
    Alıntı ce09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse drift almaya gidiyorum
    Şimdiden hayirli olsun,kazasiz belasiz kullan.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayirli olsun,kazasiz belasiz kullan.
    Sorsaydın bi.
    Niye? Drift diye.

Motosikleti
    ......
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorsaydın bi.
    Niye? Drift diye.
    Emre abi bir söz vardir illaki duymuşsundur.

Teklif Centilmenlik..
    Israr Kerizliktir..

Ben teklif ve önerimi yaptim,para ve tercih arkadaşin hangisini begendiyse onu alabilir.
    emremm ve fatih.met bunu beğendiler.

yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    hayırlı olsun ama güldürdün dostum.burada herkez yardımcı olur asla forumda online olup yardımcı olmam diyen göremedim

Fakat herkez sürekli forumda değil kaldı ki çalışma saatleri içerisinde ilgilenmek biraz zor velhasılı çabuk celallenmişsin

Tekrar hayırlı olsun.

Yok ya şakasına demiştim :D (ben olsam bende gerçek sanardım neyse) rtr180'e briazdaha yakınlanstım ama hala emin değilim kullanan kişilerden eksilerini filan öğrensen güzel olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

Alıntı yulis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ama güldürdün dostum.burada herkez yardımcı olur asla forumda online olup yardımcı olmam diyen göremedim

Fakat herkez sürekli forumda değil kaldı ki çalışma saatleri içerisinde ilgilenmek biraz zor velhasılı çabuk celallenmişsin

Tekrar hayırlı olsun.
    sanırım rtr180 kullanıyorsunuz eksileri filan neler en fazla kaç yaptınız motorda kesici varmı? yardımcı olursanız sevinirim.

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    - Soda var mı?
    - Evet beyefendi, meyveli mi istersiniz sade mi?
    - Neyse ben bi çay alayım....
    asdfghjkl 😁
    fatih.met bunu beğendi.

yulis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache RTR150 --> RTR180-->CBF1000FA
    Alıntı ce09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ya şakasına demiştim :D (ben olsam bende gerçek sanardım neyse) rtr180'e briazdaha yakınlanstım ama hala emin değilim kullanan kişilerden eksilerini filan öğrensen güzel olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:08 ----------

sanırım rtr180 kullanıyorsunuz eksileri filan neler en fazla kaç yaptınız motorda kesici varmı? yardımcı olursanız sevinirim.
    Ben yine dilim döndüğünce yazayım herkeze faydalı olur umarım (yazım yanlışlarım için şimdiden herkezden özür diliyorum)

2014 senesinde 2012 model RTR 150 aldım ilk dört zamanlı motosikletim birinci tercih nedenim görünümdü,ikinci neden yakıt,üçüncü neden parçası ucuz olmasıydı
    kullandım yol yaptım Balıkesir turuna çıkıtım hafta sonları sık sık denize ve istanbul turuna çıktım 20.000 km de sırf meraktan motor indirdim
    söküp takmayı problemlerini çözdüm tamiri çok kolay ve parçası bol bir motosikletti hiç yolda kalmadım

Velhasılı RTR 180 tercihimin en önemli nedeni kendim tamir edebilecek olmamdı.Rodaj bakımlarını aksatmadan yaprtım sık yağ değiştirdim bakımları kağıthane sürat motorda yaptırdım,bu arada eşimle bir Ankara yolculuğu yaptık motosikleti iyice tecrübe ettim.

geldiğimde ilk işim arka dişliyi ufalmak oldu bu bana 1.000 devir gibi bir avantaj sağladı fakat hızından çok memnun kalmadım yanlış anlaşılmasın sanırım 12.000 çeviriyordu ben 8.000 devirde 110km hız yapıyorum istanbul içinde gayet yeterli.bu hafta bakımlarını yaptım motul-5100 yağ,Yağ filtresi,ngk iridyum bujiye 110-120 tl gibi bir ücret ödedim gayet güzel oldu.
    Asıl soruna gelirsek
    şehir içi gayet yeterli bir motosiklet iki kişi çok rahat yolculuk yapar fakat oturuş pozisyonu biraz yorucu bazen bileklerim ağrıyor
    yedek parçası bol ama orjinal parça tavsiye ediyorum fazlasıyla yan sanayi parçası mevcut
    görüntüsü güzel,arka freni disk ve tutuşu iyi tabi iyi dozajlamak gerek yoksa kitliyor,ön frninden çok memnunum
    atik motor orijinal arka dişlisiyle bildiğin keçi
    malumunuzdur titreşim var ama bana deşelerki 10-15 sene önce bırak 350 JAWAyı al bi tur at ilk tepkim çok konforlu hiç titreşim yok olurdu 60-70km hızlarda hissedilir birşey değil zaten bu,daha çok yüksek devirlerde hissettiriyor ve dedikleri gibi RTR 180 lerin ülkemizdeki kasalarında biraz daha az eskiye oranla
    lastikleri çöp, çok savruluyor 135-140km civarı, bende hala stock lastik var 100km yi geçmeye korkuyorum ve yağışlı hava sıkıntı oluyor 1 takım lastik Şart!
    şunu üzerine basarak söylüyorum benim ilk ve tek dört zamanlı motosikletim Apache sanırım torunlara bırakacağım özellikle fiyatlar böyle giderse yorumumu bunu gözeterek değerlendirin lütfen.
    bu arada sıfır aldığınızda vitesler biraz kemikli geçiyor sonraları yumuşuyor plastik malzeme kalitesi bir öceki kasaya göre bi tık aşağıda
    sormak istediğiniz birşey olursa cevaplarım yine.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    hahaha süpersiniz ne diyeyim.

--------------------

--------------------

şu gifi koydum niye görünmüyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)