Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125R 2T alacağım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Sattı. Cafe Racer düşünüyor.
    Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkte verdiğim motoru almayı düşünüyorum yalnız motorun statörü arızalı ve bu motoru önceden kullanmış arkadaşlar nedir ne değildir bir kaç bilgi verirse sevinirim belki motorun sahibide burayı takip ediyordur görür teşekkürler.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...84000293/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bulaşma derim.
    Bükrek bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Temizi yok piyasada hepsinin içine ettiler.Aprilia Rs 125 al derdim oda yok.Böyle kıymet bilmeyem insanlarız işte.
    Bükrek bunu beğendi.

Motosikleti
    Hocam motor galiba satıldı vazgeçtim zaten bende bugün statörünü sipariş geçerim dedim İspanyadan bir mağazayla görüştüm kargo ile beraber 200 euro'ya yakın para yapıyor diğer bir kaç önemli parçanında fiyatlarını söyledi sanarsınız R1M'e parça alıyorsun fiyatlar öyle saçma alacakların haberi olsun.

Ama 2 zamanlı bir başka bir türlü alıp tadına varmak nasip olmadı.

Şimdi 2 zamanlı olayı ayrı bir keyif işi, çok taktir ederim. Derby GPR lerde Yamaha dt125r motoru olması parça konusunda biraz avantaj sağlar. Umarım başka bir tane daha denk gelir.
    Bükrek bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Yanılmıyorsam benim eski motosikletim 2009 yılında 20.000km civarındayken satmıştım.
    Çok eğlenceli bir motosikletti , hala arada 2 zamanlı bir alet alsam mı diye düşünüyorum .
    Bu motosikletin muhtemelen 2t olan motoru 4t olan bir motorla değiştirilmiş ( 4 zamanlı diye yazmış)
    Bükrek bunu beğendi.

Aman sakın eski teknoloji olan 2 zamanlıya bulaşma yıllar evvel benim arkadaşımda Derbi GPR125 almıştı kalkamadı altından + Piyasası yok paran yanar heba etme bütceni
    Onun yerine daha CBR125 felan fena olamaz mı he?
    Spidi Göksel
    Bükrek bunu beğendi.

Motosikleti
    Benim baktığım gri olan satılmış yeni bir tane kırmızı düşmüş ama motoru değiştirilmiş başka motor var 4 zamanlı üstünde hocam ben çift silindir mobilet kullandım bir ara 2 zamanlı motorun tadı hiçbirinde yok vallahi inan olsun ne yapalım hastalık olmuş eğer 3 bin civarına böyle denk gelirse sıkıntısız alırım garaja koyarım zevk işi yoksa daha fazlada vermem zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)