Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salda gölü kamp yapılacak yer

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Arkadaşlar merhaba temmuzun ikinci yada üçüncü haftası salda golüne gitme planın var.varsa aramızda daha önce salda golüne kampa giden .bana önerebileceği çadirimi kurabilecegim, göle girebileceğim,motosikleti gece güvenle birakıp çadırımda rahatça uyuyabilecegim.bir yer bir kamp alanı varmı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Zaten göle girilecek yerler güney tarafı. Ben güney batı tarafında salda tabelasından girdim ve orda bir yer var ama araç ile gittim ve kamp gözüyle bakmadım olaya. Fakat güney doğu kısmında da vardı çadır muhabbeti olan yerler.ama şu maldivlere benzeyen kısmı benim gittiğim kısım.
    GezeGeze bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Dönüşünüzde ana yola bağlanma kısmında (D330 üzerinden E87 Antalya-Denizli anayoluna bağlanma kısmında) geceye kalmamanızı tavsiye ederim.

Ha, gerçi, gecenin bir vakti, oralardan geçmek muazzam iman tazeletir, onu da söylemiş olayım

Siz kamp diyorsunuz; oralarda, bir başınıza...

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Taşönü diye adlandırılan bir yer var, Salda gölünün ana kamp noktası orası. Çamların içerisinde, düzgün zeminli, onlarca ağaçta üçlü priz bulunan ve onlarca çadırın olduğu bir yer. Bu kamp alanı tamamen ücretsiz. Yanında ücretsiz duşlar ve tuvaletler mevcut. Aynı şekilde çok yakında büfe de var, tost falan yapıyorlar ve gerçekten market ile aynı fiyata satılıyor her şey, alkol bile
    Kamp alanının sahile yakın kısımlarında yerliler var ve kocaman çadırlarında kalıyorlar, onların hemen arkasında bir kaç günlüğüne gelenler kamp yapıyor. Göle en yakın yerde ise 100-150 lira gibi rakamlara kiralanan bungalovlar mevcut. Kamp alanının hemen dışında büyük ocaklar ve banklar var mangal işi orada yapılıyor.
    Ek notlar olarak:
    -Motorunuzu çadırınızın hemen yanına çekebilirsiniz.
    -Elektrik, tuvalet veya duş için para ödemiyorsunuz. Yanınızda uzatma kablosu götürün çadırın içine priz çekersiniz.
    -İlk gittiğinizde büfeye gidip adınızı söyleyerek kayıt yaptırıyorsunuz (sanırım güvenlik için)
    -Maldivler denilen kısım bu kamp alanından 5-10 dk mesafede kalıyor, orada kamp yasak dediler ama 2-3 çadır gördüm orada kalıyorlardı. Mükemmel bir yer olsa da tavsiye etmem, o bölgede 1 tane ağaç yok sıcaktan mahvolursunuz.
    -Göle 10-15 dk mesafede Yeşilova var, orada süpermarketler mevcut, gidip alışveriş yaparsınız rahatlıkla.
    -Gölde tatlı su yılanları var, insanlardan kaçıyorlar zaten korkmanıza gerek yok.
    *Benden bu kadar, umarım faydası olur

kovboy03, Norton772, Invoker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Alıntı Norton772 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten göle girilecek yerler güney tarafı. Ben güney batı tarafında salda tabelasından girdim ve orda bir yer var ama araç ile gittim ve kamp gözüyle bakmadım olaya. Fakat güney doğu kısmında da vardı çadır muhabbeti olan yerler.ama şu maldivlere benzeyen kısmı benim gittiğim kısım.
    http://i.hizliresim.com/NDkMQY.jpg
    Çok teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taşönü diye adlandırılan bir yer var, Salda gölünün ana kamp noktası orası. Çamların içerisinde, düzgün zeminli, onlarca ağaçta üçlü priz bulunan ve onlarca çadırın olduğu bir yer. Bu kamp alanı tamamen ücretsiz. Yanında ücretsiz duşlar ve tuvaletler mevcut. Aynı şekilde çok yakında büfe de var, tost falan yapıyorlar ve gerçekten market ile aynı fiyata satılıyor her şey, alkol bile
    Kamp alanının sahile yakın kısımlarında yerliler var ve kocaman çadırlarında kalıyorlar, onların hemen arkasında bir kaç günlüğüne gelenler kamp yapıyor. Göle en yakın yerde ise 100-150 lira gibi rakamlara kiralanan bungalovlar mevcut. Kamp alanının hemen dışında büyük ocaklar ve banklar var mangal işi orada yapılıyor.
    Ek notlar olarak:
    -Motorunuzu çadırınızın hemen yanına çekebilirsiniz.
    -Elektrik, tuvalet veya duş için para ödemiyorsunuz. Yanınızda uzatma kablosu götürün çadırın içine priz çekersiniz.
    -İlk gittiğinizde büfeye gidip adınızı söyleyerek kayıt yaptırıyorsunuz (sanırım güvenlik için)
    -Maldivler denilen kısım bu kamp alanından 5-10 dk mesafede kalıyor, orada kamp yasak dediler ama 2-3 çadır gördüm orada kalıyorlardı. Mükemmel bir yer olsa da tavsiye etmem, o bölgede 1 tane ağaç yok sıcaktan mahvolursunuz.
    -Göle 10-15 dk mesafede Yeşilova var, orada süpermarketler mevcut, gidip alışveriş yaparsınız rahatlıkla.
    -Gölde tatlı su yılanları var, insanlardan kaçıyorlar zaten korkmanıza gerek yok.
    *Benden bu kadar, umarım faydası olur

https://i.hizliresim.com/qvEgQB.jpg

https://i.hizliresim.com/yqVyJ9.jpg
    Detaylı açıklama olmuş teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)