Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

100 cc scooter tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    R25
    Selam arkadaslar

Bir arkadasıma 100 cc scooter 🛵 motor alacağız ve sıfır yerine 2. El km 3-4 bini geçmemiş, sıfır ayarında bir motor arıyoruz. Yalnız marka ve sorunsuzluk konusunda desteğiniz lazım. Bütçe 3250 en fazla. Bu fiyatlarda mondialden başka alternatif yok sanırım. Bana kalsa hiç bulaşmam mondiale ama bütçe buna elveriyor. İstanbul ve çevresi varsa bütceye uyan dost işi olacak yazabilir. Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
    Motosikletsiz biri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar

Bir arkadasıma 100 cc scooter �� motor alacağız ve sıfır yerine 2. El km 3-4 bini geçmemiş, sıfır ayarında bir motor arıyoruz. Yalnız marka ve sorunsuzluk konusunda desteğiniz lazım. Bütçe 3250 en fazla. Bu fiyatlarda mondialden başka alternatif yok sanırım. Bana kalsa hiç bulaşmam mondiale ama bütçe buna elveriyor. İstanbul ve çevresi varsa bütceye uyan dost işi olacak yazabilir. Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
    O fiyata alacağın Japon Çinliden kötü olur herhalde, o yüzden mecbur Çinli almalısınız. Çinli drift ile 105 bin yapan var yani kötülemeyin. Kısacası ne kadar ekmek o kadar köfte fakat Çinli alacağıma hiç almam algısı

100 Loyal, 100 NT Turkuaz var (KUBA’nın scooterlarıda var da scooterlarının 2.eli ve tipi yok).

Motosikleti
    R25
    Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyata alacağın Japon Çinliden kötü olur herhalde, o yüzden mecbur Çinli almalısınız. Çinli drift ile 105 bin yapan var yani kötülemeyin. Kısacası ne kadar ekmek o kadar köfte fakat Çinli alacağıma hiç almam algısı

100 Loyal, 100 NT Turkuaz var (KUBA’nın scooterlarıda var da scooterlarının 2.eli ve tipi yok).
    Evet mantıken öyle düşündüm ama japonun ölüleri bulunuyor bu fiyata. Mondial kullandım o yüzden öyle yazdım. Turkuaz buldum aslında 2700 km di sanırım 3,500 tl ama kullanan varsa yorumlarsa iyi olur.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    ikinci el scooty pep dusunebilirsin

Motosikleti
    R25
    Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el scooty pep dusunebilirsin
    3250 tl 1 lira fazlası yok, pepler 4000 küsür

Mondial loyal 40 bin kullanmıştım. Bi kere sargı arızası verdi. Onun haricinde 3-4 sene sıkıntısız kullandım.

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3250 tl 1 lira fazlası yok, pepler 4000 küsür
    125 ZNU’yu niye düşünmüyorsunuz ? 100cc üstü 60 TL vergi en fazla (o yüzden ise).
    125 istemiyorsanız mecbur 100 NT Turkuaz yada 100 Loyal alabilirsiniz. Loyalin tipi daha yakışıklıdır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı Blackhoney adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial loyal 40 bin kullanmıştım. Bi kere sargı arızası verdi. Onun haricinde 3-4 sene sıkıntısız kullandım.
    Hocam drift ile 105 bin yapan var. Sonuçta ne kadar ekmek o kadar köfte ama millet de Çinli alacağıma hiç almam alıgsı var :(

Tamam Japon’un Motor bloğu 100 bin dayanıyor ise bu 50 bin dayanıyor (temiz kullanıma göre değişir) ama Japon’un motor bloğu 1.000-2.000 TL ise bunun 500 TL yani 2, 3 katı fazlası o fiyatlara 2 tane daha motor bloğu yenilenir.

Tek parça konusundan ucuz değil ki şuan en uygun Japon (EURO 3’lü) sıfır 10.000 TL (YBR, Honda’nın scooterlar fln) ama sıfır Çinliyi 4.000’e alabiliyorsunuz.

Motosikleti
    R25
    Kullanım amacı farklı arkadaslar, arkadasım iş amaçlı kullanacak arkaya iki tekerli kasa yapıp plastik toplayacak ek iş olarak. O yüzden şekil vs önemli değil. 2. El temiz bişe uygun fiyat bulursak alacaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)