Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ÇALINTI MOTOR,BENZİN VE AKÜ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KAWASAKİ-R6
    20/06/2018 tarihi gece 24:10 da 40 tl benzin aldığım motoru evimin önüne park ettim, sabah işe gitmek için motorumun başına gittim ve ısınması için çalıştırdım, bir kaç dakika sonra stop etti (karbüratör deki benzin bitti) musluk mu kapalı diye bakınırken benzin hortumunun kesildiğini fark ettim ve şok oldum! benzini çalmışlar, acelem olduğu için bir şekilde hortumu ekledim ve evde sakladığım 2 lt. benzini depoya koyup iş yerine gittim.

Akşam eve dönüşde bina kameralarını inceledim,14-16 yaş civarı 3 tane çakal sabah 05:38 de gelip benim motorun benzini boşaltıyorlar, karşı bina önünde duran başka bir motorun benzinini boşaltıyorlar, ve 5 bina yanda duran scooter in aküsünü çalıyorlar.
    Görüntüleri alıp yan binaya gittim motor sahibiyle konuştum, izmirden misafir gelmiş ve üçüncü kez benzini çalınıyor şak gibi, aküsü çalınan arkadaşı bulamadım, sabaha sözleşip görüntülerle karakola gideceğiz , sabah oldu kapı önünde buluştuk o da ne! benim benzin hortumu kesik vay aq, yine benzini çalmışlar.

Küfür ede ede karakola gittik şikayetimizi ve görüntüleri verdik, karakoldan benzin kağıdı alıp şişe ile benzin aldım ve işe gitmek için yola koyuldum, evden 500 mt. uzakta bu çakalları çaldıkları aküyü motora takmaya çalışırken yakaladım, önce sesimi çıkarmadan yüzlerini kaydettim sonra hesap vakti geldi.

Motorun kendilerine ağit olduğunu ve paketci motoru olduğunu söylediler inanmadım, iş yerinin adını sordum? tesadüf ki tanıyorum söyledikleri iş yerini, ben arayana kadar motoru bırakıp kaçtılar, iş yeri motorun onlara ağit olmadığını söyleyince polisi aradım, geldiler motoru ve beni aldılar tekrar ifade verdim bu sırada motorun gerçek sahibi geldi yeşilpınardan çalınmış motor, sahibine teslim edildi bende ifademi ve kask kamera görüntülerini polise verip karakoldan ayrıldım bu elemanları görürseniz aman dikkat edin...

https://www.youtube.com/watch?v=BGhyMicMrfI

https://www.youtube.com/watch?v=4R38-vqpBB0

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugs buny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000RR.... Kawasaki H2
    ERHAN BEY RİCA EDİCEM BANA İVEDİ ULAŞABİLİR MİSİN.İSTANBULDA NERDE GÖRDÜNÜZ BUNLARI

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bunları polise şikayet etmek yerine döveceksin. Yarın çıkıp aynı şekilde yine çalacaklar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    burada mal sahibi olmak yanlış

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Bunların yaşı 15 ve üstü ise ceza almaları içten bile değil. Lakin kimlikleri tespit edilmeli. Gerisi savcı ve hakimlerin işi. Bu kişilere suçüstü yapılırsa daha makbul olur... Kayıtlar zaten suçüstü gibi olmuş. Allah kolaylık versin. Motosikletinizi sağlama alın.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bu kadar sakin kalabilmiş olmanız ilginç gerçekten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)