Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda CB500F tüm Türkiye’de indirime girdi!

Motovento
    REKLAM ALANI
    KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    2. Motorum olarak almak üzere takibe aldığım Honda CB500F’in 34300 TL olan fiyatı bugün itibariyle tüm Türkiye’deki Honda bayilerinde 32000 TL’ye düştü.
    Dominar 400 ya da CB500F bakarken çok tatlı oldu bu indirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Az satan bir motor ama parasını kesinlikle hakeden bir motor ama yine de zor satacağıni düşünüyorum

Motosikleti
    Honda CBF150
    Geçen hafta cbf nin 1,000 bakımına gittiğimde bayide baya bi bakıştık 500f ile. Ama dedim tecrübe yok. Para yok. İkinci eli zayıf. Baktım kendime geçerli bi sebep bulmam lazım vazgeçmek için. Fakirim demek te koydu açıkçası. Bende bunu kullancak tecrübe yok deyip çıktım mağaza dan

Motosikleti
    MT-07
    Kimse kusura bakmasın. Honda o motoru ölü doğurtmayacaktı. Bu saatten sonrada satmaz o motor zaten. Ortaköy, Arnavutköy, Bebek'te Dominar gördüm ama CB500F'i TR'nin her yerinde görmüşlüğüm 1 elin parmaklarını geçmez. Zaten satacak motorlarıda kalmadı. Şuan bakıyorum piyasalara alayım diyebileceğim bir motorları yok.

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Honda Türkiye'ye neden doğru düzgün motor getirmiyor. Bu naked tiplerinden hiç hoşlanmıyorum. Yeni Innova veya cbf 600 falan getirseler ya şu motorumsu nakedlerı getireceklerine. Bir de 125 lik çift amortisörlü motor getirmişler ki cbf-150 ile boy ölçüşemez.
    Stock Sever bunu beğendi.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    neden öyle diyorsunuz arkadaşlar, CB500F A2 ehliyet ile alabileceğiniz gücü kısılmış parçalarını zorlayamayacağınız, kolay kolay arıza vermeyen , az yakan bir motor.
    güç konusunda beklentiniz yüksek değil ise tatmin edecek bir model, motorumu değiştirecek olsam indirimi kaçırmazdım. diğer modeller için bir şey diyemem.
    Hasansaylik bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden öyle diyorsunuz arkadaşlar, CB500F A2 ehliyet ile alabileceğiniz gücü kısılmış parçalarını zorlayamayacağınız, kolay kolay arıza vermeyen , az yakan bir motor.
    güç konusunda beklentiniz yüksek değil ise tatmin edecek bir model, motorumu değiştirecek olsam indirimi kaçırmazdım. diğer modeller için bir şey diyemem.
    :.bizim millet hilti gibi titreyen,stop eden,su eksilten,serviste güncelleme yazılımı gerektiren motosiklet sever.
    montanaturne, zekeriyaimam ve Erenk34 bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Arkadaşlar bu indirim bilgisine ben ulaşamadım. Az evvel Hondanın fiyat listesine baktım CB500F için fiyat 34.600TL görünüyor. Nereden geldi bu bilgi?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O paraya 650F alınıyor ne 500F i beyler. Honda çok uçuyor o motorlarda. 25 bine satamadığı elinde kalan motorları 34 bine satmaya çalışıyor. Japonlar artık zengin işi olmuşken bir de vergiye takılıp 600 700cc fiyatına satılan düşük CC motorlardan tamamen uzak kalmak gerek.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    3 ay önce 31 bin küsür du hatta eski kasası 2015 sıfır i 27500 e satılıyor du .param olsa 2. Elini alırdım 0 km hayal zaten.5000 tl fazla param olsa 650f almazdim malum benzin fiyatları binemeyecgim motoru almam 😂😂😂😂

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

[QUOTE=cakyol;4354034]Arkadaşlar bu indirim bilgisine ben ulaşamadım. Az evvel Hondanın fiyat listesine baktım CB500F için fiyat 34.600TL görünüyor. Nereden geldi bu bilgi?[/QUOTE
    ]

Malum sitede temmuz indirimi adı altında 32000 tl fiyat var birçok bayi de ,bilgi doğru ayrıca Alanya bayi 27500 tl ye satilmamis 2015 kasa tekrar yayına koymuşlar. Ahh ahh az birikmiş im olsa alırdım.

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cb500f o parayı vermem kusura bakmasın Honda bey
    Nc750 s alırım ama motosiklete 40bine yakın para vermem galiba onu 50 yapar arabayı tercih ederim.
    Motosiklet fiyatlarına revizyon gelmeli bu devran böyle sürmez.

Eski Bir CB 500 F sahibi olarak(2016 son kasa) o fiyatlara asla alınacak bir motor değil. MT 25 in düşük devirleri canlı versiyonu diyebiliriz. Yakıtı da çok ideal ne kadar sıkarsanız sıkın 5lt/100km den fazla yakmıyor ama gel gelelim cc sinin motoru değil. En azından 55-60 bg olmalıydı ki o paralara değsin.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    şöyle bi 30 un altına çeksinler öyle gider bende vermem o parayı şahsen

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uçsun kaçsın, şekil şukul derdiniz yoksa orta yaş için cok güzel motor bence.İlk çıktığında sıfır almak vardı, fakat indirilmiş haliyle bile fiyatı çok yüksek. İkinci el alinir yıllarca guzel guzel binilir buna, her yola gelir.

Bu motor zaten gaddar bir makine isteyen adamın motoru değil ki, bu motor gücü kuvveti çekişi yerinde olsun, otoyollarda beni ezdirmesin, arıza vermesin, motoru taş gibi olsun, çok az yaksın, a2 ehliyet ile de kullanabileyim diyen adamın motorudur ki bence gayet de mantıklı bir motor gerçi cbr500r daha bi hoş en azından rüzgar almazsın bence gayet yeterli uzun zaman binilecek hatta ömürlük motorlar ama dediğim gibi gaddar makine değil efendi efendi gider, keşke anasını sattığımın ülkesinde herşeyin pahalı olduğu gibi bu da pahalı olmasaydı
    oialdemir ve Hasansaylik bunu beğendiler.

Böyle haberler artsin

YAHYaONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS/ Yamaha tracer 700
    Bu motoru kullandım çok dengeli ve güzel bir motor. nc 750 ile hızlanması aynı gibi neredeyse hatta biraz daha atik. nc 750 ye 43 küsür bin veriyorsunuz çatır çutur zorunuza gitmiyor niye cüsseli. Küçümen 500f e 30 bin çok para, o motor o para etmez şu para eder...

Dominara, 400nk ya bakıyorum 24 e dayanmış. Kullanıcı sayfalarına bir bakın, birde 500 f in kullanıcı sayfasına bakın. Honda fanı falan değilim ama tr de honda herkesten daha iyi iş yapıyor bu bir gerçek.

Alıntı wing41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski Bir CB 500 F sahibi olarak(2016 son kasa) o fiyatlara asla alınacak bir motor değil. MT 25 in düşük devirleri canlı versiyonu diyebiliriz. Yakıtı da çok ideal ne kadar sıkarsanız sıkın 5lt/100km den fazla yakmıyor ama gel gelelim cc sinin motoru değil. En azından 55-60 bg olmalıydı ki o paralara değsin.
    Bir motorun düşük devirlerdeki cansızlığını gidermek ve yakıt tüketimini iyileştirmek, makul seviyelere çekmek ek olarak abs, daha iyi bir şanzuman ve daha torklu bir makine yapmak bence bu fiyat farkını hakeder.

Bu motorun bence sevilmemesinin asıl nedeni bir işi herkesten iyi yapan bir motor olmaması, çok iyi hızlanan bir motor değil, çok az yakan bir motor değil, çok ucuz bir motorda değil. Büyük motor alacak adamın 1 sezon binip sattığı bir geçiş motoru.
    Birazda tipsiz sanırım, dominar bundan daha yakuşuklu duruyor

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Hasar kayıtlı 5binde 2017 model 23bin liraya bulmuştum dominar almadan önce ahh ahh. Bakmaya gittiğim akşamın sabahında satmış galeri. 2017-2018leri tasarım olarak çok güzel geliyor bana. 2014öncesi galiba depo kapağı bile elinde kalıyor. Dövizin durumu böyle olmasa rahat rahat geçiş motoru yapılır.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Çok ilginç geliyor, hala beygir gücü ile fiyat oranı kuranlar oluyor. Biraz da eğlenceli; repertuvarda kaç tane motosiklet bilgisi var da bu kıyaslama yapılabiliyor?

500 CC motosiklet bloğu, zaten Honda'nın yakıt ekonomisi odaklı bir çalışmasıydı, bundan da F, R ve X olmak üzere 3 tane tür çıkardılar; belki bilmiyorsunuzdur ancak yurtdışında oldukça da talep gören motosikletler.

MT-07 almadan önce ilgimi çeken bir model de CBR500R idi, kime danışsam yorumu "gitmiyor" idi. Gitmiyor deniyor da, videolara baktığımda gayet de gidiyor, gitme kriteri nedir bu noktada? Herkes gazı açtığında yüksek bir ivmeyle hızlanmak istemeyebilir.

"Az yakıyor ama gitmiyor, keşke xx beygir olsaydı". Zaten o kadar beygir olsaydı, o kadar yakmazdı, bu oranı kurmak için ortaokul düzeyi fen bilgisi yeterli.

Şu noktadan sonra alır mıyım, almam. Ancak sınıf geçişinde önümdeki seçeneklerden biri olduğunda, uzun uzun irdelemiştim 500 CC kategorisi Honda'ları. Muntazam kullanan, torununa miras bırakabilir.

Şehir içinde hafif, düşük yakıt tüketimi olan, servis ağı geniş,bu fiyat aralığında 2. bir seçenek biliyor ve saklıyorsanız bence ayıp; saklamayın arkadaşlarınızdan.
    Quad87, oialdemir ve Hasansaylik bunu beğendiler.

KILINC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet
    Alıntı cakyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu indirim bilgisine ben ulaşamadım. Az evvel Hondanın fiyat listesine baktım CB500F için fiyat 34.600TL görünüyor. Nereden geldi bu bilgi?
    sahibinden.com da dün tüm bayiler sıfır fiyatlarını aynı anda 32bin'e çekti. Favorilerimde olduğu için hepsinden bildirim geldi Honda bayilere bilgiyi vermiş ama siteyi bugün yarın güncelleyecek olabilir.

Alıntı buteo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor zaten gaddar bir makine isteyen adamın motoru değil ki, bu motor gücü kuvveti çekişi yerinde olsun, otoyollarda beni ezdirmesin, arıza vermesin, motoru taş gibi olsun, çok az yaksın
    Hah işte o kafada olan benim Yoksa biz de biliyoruz o paraya ikinci el MT07 vs. almayı ama 38 yaşında, her gün otobandan işe gidip gelen, 20 yıldır araba kullanmaktan sıkılmış, sakin bir adamım. Beni keser bu alet. Tecrübemi bi 10bin km yapayım alacağım inşallah.
    cakyol bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)