Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektrikli Motordan anlayan yardımcı olabilirmi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motor Ayaklıkdayken gaz kolunun üstüne yattı Kontagı açtıgımda Elektrik geliyor herşey çalışıyor lakin gaz verdigimde motor gitmiyor gaz kolu degiştirdigimde bu sorun ortadan kalkarmı bi yardımcı olurmusunuz bana lütfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Gaz teli kopmuş gibime geliyor.
    Gaz koluda arızalanmış teli çevirmiyor olabilir. Ustaya göster.

teşekkür ettim saolasın

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gaz kolunun kabloları hasar görmüş olabilir bir ustana danış ama dikkat et kazıklanma.

Yan ayaklıkta siviç var onada bir bak .Ayrıyetten elektrikli motorlarda ön frende de siviç oluyor elektriği kesen onada baktır. Biraz ön freni sık bırak sık bırak,sonra fren manetini en ileri ittir... belkide siviç tutuyordur. Gaz kolunun kabloları hasar görmüş de olabilir.

Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan ayaklıkta siviç var onada bir bak .Ayrıyetten elektrikli motorlarda ön frende de siviç oluyor elektriği kesen onada baktır. Biraz ön freni sık bırak sık bırak,sonra fren manetini en ileri ittir... belkide siviç tutuyordur. Gaz kolunun kabloları hasar görmüş de olabilir.
    evet fren koluda yamuldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

Alıntı darkmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustaya götürdügümde bana gaz kolunun orda beyinler var onlar zarar görmüş dedi inandırıcı glemedi böyle bişey varmı ?

tokhanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SirHyperion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet fren koluda yamuldu

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

ustaya götürdügümde bana gaz kolunun orda beyinler var onlar zarar görmüş dedi inandırıcı glemedi böyle bişey varmı ?
    Gaz kolunda beyin falan olmaz belki fren yamuldu dedin onun müşürü gitmiştir ona bak önünü sök motorun frene giden kabloyu sök bakalım bi

Alıntı tokhanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz kolunda beyin falan olmaz belki fren yamuldu dedin onun müşürü gitmiştir ona bak önünü sök motorun frene giden kabloyu sök bakalım bi
    teşekkür ettim denicem sabaha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)