Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor Kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ffffff
    geçmiş olsun arkadaşınıza ucuz atlatmış Allah korumuş motor üstündeyken kaportanın biz olduğunu ve trafikte bizim motor üzerinden görünmez olduğumuzu hiç bir zaman unutmayalım karşıdaki bi motorcuyu düşünmez motorcu kendini düşünüp ona göre mesafe korumalı görse bile bilerek sıkıştıran üstüne süren çok o yüzden dediğim gibi biz kendimizi görünmez olarak kabul etmeli ona göre davranmalı motor üstünde ben herzaman böyle kabul ederim motor üstünde kendimi insan değerli bi varlık bizden bi tanedaha yedeğimiz yok dikkatli tedbirli sürelim kazasız belasız sürüşler yapmanız dileğiyle ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçmiş olsun.
    Bu haber ve geçen gün bir arkadaşın paylaştığı Çin'deki motor kazasından sonra motosiklet binme hevesinden vaz geçtim. İstediğin kadar tedbir al Çok tehlikeli .

CagrioneTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 300, MT 25, ARORA BEATRİX
    Motor kullanıcısı olupda bir yeri kırık olmayan tanıdığım kimse yok şahsen. Motor çok tehlikeli bir alet. Motor benim için vazgeçilmeyecek bir hayal. Sizin adınıza sevindim en azından motor yüzünden başınıza bir şey gelmeyecek. Motor kullanmasanız bile yolda araba kullanırken motorlara karşı daha dikkatli olmanız dileğimle.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    https://www.hit-air.com.tr/index.php?route=main/motor

Bütçe var sa hit-air'da kullanılabilir.$ düşükken almıştık.Tüp kapalı sistem pim tüpe girince şişiyor.

üzerine sırt,göğüs,bel için ce onaylı korumalarıda ekleyebiliyorsunuz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)