Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosikletim dile geldi

Motovento
    REKLAM ALANI

motordan mı yoksa depodan mı geliyor anlayabilmiş değilim ama kendi kendine inleyip duruyor çalışır çalışmaz farketmez mesela şuan garajda duruyor zincir korumayı boyamıştım nasıl olduğuna bakmak için yanına gittim hiç makineye dokunmadım bile ama 1-2 kez inledi yine

dün de 5 yaşındaki yiğenim motorun yanına gitmiş koşa koşa yanıma geldi hayaletler var ses çıkarıyorlar diye

sorunun herhangi bir hortumda olduğunu düşünüyorum yani sanki tıkanmış da dışarı hava veremiyor gibi bir ses, umarım anlatabilmişimdir.

motorum ninja 250r.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halo1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX636R
    benzin deposundan geliyor olabilir. ıslık sesi gibi bir ses yapar

Alıntı halo1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin deposundan geliyor olabilir. ıslık sesi gibi bir ses yapar
    hocam daha tok bi ses yani motoru saklasak ciddi ciddi bi adamı bıçaklamışlar da inliyor sanarsın

Olay şu , 2 genc möhendiz kawa ile saki ortak atolye kurarlar , işler yavaştan eyi olunca genşler mekanlara akar , emme velakin saki kawa'ya görece daha poslu yakuşuklu bi yiğittir .

Hasüd kawa mekanlardaki geyşa'ların saki'ye ilgisinden , mekanlara her gettiklerinde saki'ye yönelen çapkın hatun bakışlardan hasüdlüğünden çatlayacak gibidir.

Kawa hasüdlükten kurtulamaz , artık karar vermiştir , saki'yi elimine edecektir , böylece firmanın tamamı ona kalacak , ve ikili gittikleri mekanlarda tek gözde paralı jön olacaadır.

Saki caaz'ı melunca faprikanın döküm kısmına çaartan kawa , sinsice " topraam hele pak pakim potadakü , eriyük temir bi türlü istediğimiz renkte deel , celik haddelemede sorun var ellam sen annarsın bah bakim" dsr , saf saki , o yiğit saki bahim der demez , kawa ardına deppik vurup saki'canı eriyik potanın içine düşürür . olay iş kazası deyü kayıtlara geçer.

Denir'ki faprika haalen haddelemede o potayı kullanırmış , kawa fiskisini alıp kazandığı melun zaferin tadını potanın etrafında kehkaha atarak kutlar imiş , her maturun demir / çelik aksamı haalen ordan imal edilirmiş , dolayısı ile sıcak havalarda , saki caazın ruh partiküllerı ah edermiş , bu sık sık iştiilirmiş ,bundan kelli her üretilen kawasaki'de beyle paranormallik olur imiş , depo havalandırmasında beyle ses gelirmiş deyular .

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    geçen buna benzer bir konu vardı o da ninja 250r dı bir arkadaş deponun kapağını iç içindeki hava çıksın düzelir dedi sanırım bu şekilde sonuca ulaşmışlardı bir dene bakalım

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    "Beğen" nereye gitti yahu. (Ne mobil, ne de mobilde masaüstü görümü aktifken yok)
    Eline sağlık (carbo)
    Carbondioxid bunu beğendi.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay şu , 2 genc möhendiz kawa ile saki ortak atolye kurarlar , işler yavaştan eyi olunca genşler mekanlara akar , emme velakin saki kawa'ya görece daha poslu yakuşuklu bi yiğittir .

Hasüd kawa mekanlardaki geyşa'ların saki'ye ilgisinden , mekanlara her gettiklerinde saki'ye yönelen çapkın hatun bakışlardan hasüdlüğünden çatlayacak gibidir.

Kawa hasüdlükten kurtulamaz , artık karar vermiştir , saki'yi elimine edecektir , böylece firmanın tamamı ona kalacak , ve ikili gittikleri mekanlarda tek gözde paralı jön olacaadır.

Saki caaz'ı melunca faprikanın döküm kısmına çaartan kawa , sinsice " topraam hele pak pakim potadakü , eriyük temir bi türlü istediğimiz renkte deel , celik haddelemede sorun var ellam sen annarsın bah bakim" dsr , saf saki , o yiğit saki bahim der demez , kawa ardına deppik vurup saki'canı eriyik potanın içine düşürür . olay iş kazası deyü kayıtlara geçer.

Denir'ki faprika haalen haddelemede o potayı kullanırmış , kawa fiskisini alıp kazandığı melun zaferin tadını potanın etrafında kehkaha atarak kutlar imiş , her maturun demir / çelik aksamı haalen ordan imal edilirmiş , dolayısı ile sıcak havalarda , saki caazın ruh partiküllerı ah edermiş , bu sık sık iştiilirmiş ,bundan kelli her üretilen kawasaki'de beyle paranormallik olur imiş , depo havalandırmasında beyle ses gelirmiş deyular .
    sabah sabah iyi güldüm valla allah da seni güldürsün

Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen buna benzer bir konu vardı o da ninja 250r dı bir arkadaş deponun kapağını iç içindeki hava çıksın düzelir dedi sanırım bu şekilde sonuca ulaşmışlardı bir dene bakalım
    denedim şimdi, açtım bi süre bekledim kapattım şuan başında bekliyorum ses yok bakalım, olmazsa boruyu temizleyeceğim

Alıntı PETRICHOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah sabah iyi güldüm valla allah da seni güldürsün
    Amin .

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    Depo bu kadar emiş yapıyosa kim bilir ne yakıyo ellam ???
    Respect

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)