Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangisi ?

Katılımcı sayısı
9. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • KUBA RAINBOW

6 66.67%
  • Mondial SFC SNAPPY X

3 33.33%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoru Satıyorum Ve Tercih Seçimi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Çok pişman olursun. Tricitym kapıda olsun da elalem ne derse desin diye kafanı çık vurursun. Yükseltmeyeceksen satma.
    HONDA

#BZ3082

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı DesAres adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift 135’lik ehliyet yetmiyor. Minör’de yeni ikinci eli yok olanlarda az km’de olduğu için sıfıra yakın fiyatı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Hocam beni götürsün yetiyor bundan önce TVS scooter sürdüm, sonra Honda spacy ama TVS’nin motoru bile iyi geliyordu. Yani 2 sene garanti kapsamında götürsün yetiyor sonra ehliyet ve motoru değiştireceğim.
    bence bunları alacağına ikinci el boxer cafe racer al ,

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok pişman olursun. Tricitym kapıda olsun da elalem ne derse desin diye kafanı çık vurursun. Yükseltmeyeceksen satma.
    Ehliyetten dolayı istesemde yükseltemiyorum ki keşke yükseltmek için satabilsem ama büyük ihtimalle Çinli makine alırım garantisi bitene kadar kullanırım o sırada da para biriktirmiş olurum sonra da yeni motor ve a2 alırım sağlam makine alırım (Çinli alınca kalan parayı bankaya atma ihtimalimde var).

Çinlileri biliyorum çok narinler, çabuk bozuluyorlar ama parçası ucuz, kendisi ucuz (Japonlara göre) ama otobüsten, minibüsten iyidir vallahi kursdan çıkışta minibüs son seferleri oluyor kaçırdım mı, taksiye o da kısa mesafe diye götürmüyordu şikayet ediyordum ama nafile birkaç tanıdık vefat edince bıraktım tekrardan kickboks’a gidecem Çinli motorda almayıp bu minibüse, taksiye kaldığımı düşünürsem motivasyon sıfırlanır gitmem.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ehliyetten dolayı istesemde yükseltemiyorum ki keşke yükseltmek için satabilsem ama büyük ihtimalle Çinli makine alırım garantisi bitene kadar kullanırım o sırada da para biriktirmiş olurum sonra da yeni motor ve a2 alırım sağlam makine alırım (Çinli alınca kalan parayı bankaya atma ihtimalimde var).

Çinlileri biliyorum çok narinler, çabuk bozuluyorlar ama parçası ucuz, kendisi ucuz (Japonlara göre) ama otobüsten, minibüsten iyidir vallahi kursdan çıkışta minibüs son seferleri oluyor kaçırdım mı, taksiye o da kısa mesafe diye götürmüyordu şikayet ediyordum ama nafile birkaç tanıdık vefat edince bıraktım tekrardan kickboks’a gidecem Çinli motorda almayıp bu minibüse, taksiye kaldığımı düşünürsem motivasyon sıfırlanır gitmem.
    Mevzu çinli mevzusu değil. Elindekinden olma mevzusu.

Benim peder de 2017 yazın motor alma 2018 yazın istediğin 0 motoru al dedi. Ben kafamın dikine gidip 70000 kmde cbf aldım. Pişman değilim ama altıma sıfır r25 çekmek varken ben 150 cc motorla hızlı gitsin diye çabalıyorum. Ufak tefek sorunlarıyla uğraşıyorum. Halbuki sıfır alsaydım ohooo. Yani demem o ki elindeki motoru satma. Ben amcam dayım laf eder diye pedere aldırmadım. Ama bi bildiği varmış adamın.
    HONDA

#BZ3082

bence ikinci el cafe racer al hem şekil hem ucuza bulursun belki

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    İnceleme videosunu izledim solda diyordu (bunda : https://youtu.be/Tc9baiAzR8U)
    öyle birşey yok hocam git bayide canlı canlı gör

Motosikleti
    MT-07
    Soldan gaz elciği motorlar var evet ama onlar özel sipariş ettiriyorlar. Sebebide sağlıksal. Her standart motorun gaz elciği sağ elciktir.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    "Tercih seçimi" talebine "yanıt cevabı"mı veriyorum : Snappy al

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Tercih seçimi" talebine "yanıt cevabı"mı veriyorum : Snappy al
    Servisi KUBA’ya göre daha mı iyi, parça bulunması daha mı kolay (bunlar yüzünden mi ?)
    yoksa parça kalitesi, kullandığı malzemeler daha iyi diye mi ?
    (KUBA’nın deposu 4.8LT [SFC 3.9], ön sinyaller dışarda değil gömme [SFC’de dışarda], torku ve ürettiği gücü daha fazlaymış ve artçı için fabrika çıkışlı büyük ayaklık var, tipi ve malzeme kalitesi daha iyi geldi. Servis ve parça bulunma konusundan önde ise çok fark var mı tahminen ne kadar fark var karşılaştırma yapabilecek yok mu ?)

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    tricity satıp bunlar alınır mı yazık olur. Satma tricity kalsın işte. 2 tekere geçeceğim diyorsan yine scooter al ne uğraşacan vitesti ayak freniydi.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    akrabaların sözüne bakıp tricity'i satma.
    japondan sonra çinli değil kore motoru bile kesmez. keyif alamazsın, canın sıkılır. büyük problemlerden bahsetmiyorum, 10 TL'ne çözülecek küçük bir elektrik sorunu yüzünden motoru çalıştıramayıp, o sorunu bulup çözene kadar harcadığın zaman bile üzer adamı.
    hem sıfır motoru satarken zarar edeceksin. almışsın madem ağız tadıyla kullanmaya bak.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)