Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SUZUKİ VL 250 İNTRUDER Mİ HYOSUNG GV 250 Mİ ?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba iki motor arasında kaldım aslında ilk baş yeni model gv almayı düşünüyordum ama diğerini görünce de hoşuma gitmedi değil üstelik japon oluşuda ayrı bir cezbetti fakat intruderin sanıyorum fazla bir piyasası yok seneye yükseltmeyi düşüyorum ama satarken sorun yaşarmıyım birde her iki motoru da kullanan arkadaşlar varsa artıları eksileri nedir paylaşırsa sevinirim..Herkese iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence suzuki gn250 alıp kesip biçerek güzel bir caferacer çıkartıp şekilli şüküllü binerim. Ayrıca satmak için motosiklet almayın

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    capon olsun çamurdan olsun der kaçarım

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2016)
    Km, model yılı, parça fiyatları, servis ağı... bunları bir sayfaya yaz, hangisinin artısı senin için daha fazlaysa onu al...
    Respect

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Suzuki Intruder mı kaldı ? Daelim Daystar al.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Küçük şehirde yaşıyorsan gv 250 alma yedek parça çok sıkıntı çekersin.

Motosikleti
    Lifan 250B
    arkadaşın dediği gibi küçük şehirdeysen GV 250 alma, parça sıkıntısı çok çekersin illallah edersin. Suzuki'ye de diyeceğim bir şey yok ancak çok yaşlı. al-sat piyasası durgun olduğu için girilir mi bilemem. Alıcı yanaşmayabilir o yaşa ve o kadar fiyatlı motora. Benim önerim daelim daystar. Kullanıp da memnun olmayan görmedim şu ana kadar.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Daystarın kronik marş motoru sıkıntısı var, dişli sıyırıp, marş kaçırıyor, suzuki çok eski ve pahalı, gv 250 de kronik buji arızası oluyor

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Suzuki'nin yada başka bir Japon markanın yaygın bir modeli olsa kesinlikle onu al derdim.Ama VL 250 Intruder Türkiye'de toplasan 30-40 tane ya vardır ya yoktur.Araştırmadım ama sayısı bu kadar az olan motosikletin yedek parçasının da bulunabilir olacağını sanmıyorum.Gv 250 de ise durumlar malum.Bazı parçalar bulunuyor bazıları bulunmuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)