Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Peugeot kisbee motosiklet peugeot partner arabaya sığar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Arkadaşım kisbee alacak ama İzmirden almak zorunda olduğu ve ramazan olduğu için arabayla (partner) getirebilir miyiz?
    1854 mm kisbee boyu diyor partnerin arka koltuğu yatırsak getirirken sorun olur mu?
    Getirirken bişi olur mu çizilir mi?
    Yada bu motosiklet ile izmirden 90 km yol çekilir mi? 50 km hızı geçmiyor muş kesici varmış ya tam gaz gelsek bile 2 saat sürer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Motoru Çapraz yukle.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru Çapraz yukle.
    Kesin sığar mı? Getirirken sorun yaşar mıyız? Mesela sarsıntı vs yüzünden kırılır mı? Çapraz taşırken yatırayım mı dik mi dursun?
    Yatırınca benzin akar mı?
    İzmirde gidip alıp gelicez bayiden ama ağır mıdır? 2-3 kişi katabilirmiyiz arabaya?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    kesiciyi açtırt 70 80 arası bir hızlada gelebilirsin.bu arada rahat sığar bence o arabaya koltukları sökünce tam girer

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    Discover 125st yi kangooya yuklemıstım koltuğuda sokmedım sadece ıkı kat yatırdım. Plakayı aynaları sokmustum sende varsa uzun cam vs onu sok

Motosikleti
    660 Tenere
    Cbf 150 yi dobloya yüklemek için arkada ki üç koltuktan ikili olanını sökmüştük tam olmuştu, birde aynaları çıkartmıştım boydan sığmadığı için. Bu şekilde Bursa - Muğla yaptık sorun olmadı.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Birkan Polat motorunu Reno Kangoo ile taşıyor. Ama arka koltuklar yok tabi. Duke 200 sığıyorsa Kisbee her türlü sığar.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Arabadaki sağ koltuğu söküp, motorunda tekerleği ve tur camını sökerek ktm 640ı sığdırmıştım fiorinoya.

Kıyas yaparsak Partner daha büyük, kisbee daha küçük.

Motosikleti
    Teşekkürler arkadaşlar perşembe günü büyük ihtimal 50 km hızla trın trın gidip getirecez. Hemde denemiş olurum motoru. İzmir belkahve rampası biraz korkutucu geliyor onun dışında pek sorun olmaz gibi. O gün niyetli olmuyacam sabah erkenden alım satım işini arkadaş halledecek. Sonrasında motosikleti getiririz 3e kadar nasılsa.
    Plaka işlemleri sabahtan olmazsa arkadaş kalır işlemleri halleder ben motosikleti alıp gitsem sıkıntı olmaz dimi? Motosikleti arkadaşım kendi üstüne alıcak.

Motosikleti
    Evet iş arkadaşım motosikletine sahip oldu. Kazasız belasız yaklaşık 3 saatte motosikleti izmirden getirdik. Bilenler bilir belkahve rampasını 110 kiloluk ben ile 35 km hızla çıktık.motosiklet 50 km de kesiciye giriyor. Çok fazla kesiciye sokmadan ve mola vererek 3 saatte 90 km yol aldık.
    Kesici olmasına rağmen rampa aşağı tam 65 km gördüm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler