Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

TVS Apache RTR 150 ++ Mondial Z-One 150+ HANGİSİ ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atik doğru, çevik doğru, hızlı (aynı hacimdeki japona göre) genellikle çok doğru. Gidişinde sorun yok, sorun dönüşüyle duruşunda. Durmuyor meret. Bir yıla kalmadan parça sorunu başlıyor, garanti ve servisi sorunlu, orjinal yedek parça sorunlu, parça fiyatları bazen japonu aratıyor v.s...

Drift125' i bilemiyorum ama genellikle mondial in genel sorunları bunlar. Z-One kullanan biri olarak kesinlikle önermediğimi de belirtirim. Yakıtı makul ve gücü tatmikkar olsa da ilk alındığı andan beri oluşup süregelen arızaları ile kendisinden uzaklaştıran motosiklet Z-one. Tipi şekli de güzel, yine de

Seçenekleriniz arasında TVS Apache daha güzel bir seçim olarak duruyor.

Siz seçiminizi kendiniz en azından bir kez binerek verin, servis ve bakım konusunu da göz ardı etmeden kararınızı verin derim.
    Dostum Tamamda Motor Cok titriyor Mondial De Titreşim yok hic yani ben fark etmedim cok rahat motor ama apachi öylemi ayaklara masaj yapıyor O yüzden Mondial Zone 150 diyorum ben Yani titreşimli bir motora 4-5bin tl vermiyelim sırf daha saglam diye Mondial de cok saglamdır fakat bir japon kadar deil tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MASH150/PCX150/MT25/XMAX250/DOWNTOWN350
    ATR150 Tourıng kategorisinde ilk başlangıç motorumdu. 3 sene kullandım hiç sorun yaşamadım. Görüntü olarak ta başarılı. Ama balansör olmadığı için uzun mesafelerde titreşim beni biraz rahatsız ediyordu. Yakın arkadaşımında zone150 si var arada kullanıyorum. sürüşü rahat ve yumuşak görüntüsüde hoş kalıplı duruyor. Bildiğim kadarıylada arıza falan çıkarmıyor. ATR Alırsan siyah, ZONE alırsan kesinlikle kırmızı

Alıntı sıfırsıkıntı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ATR150 Tourıng kategorisinde ilk başlangıç motorumdu. 3 sene kullandım hiç sorun yaşamadım. Görüntü olarak ta başarılı. Ama balansör olmadığı için uzun mesafelerde titreşim beni biraz rahatsız ediyordu. Yakın arkadaşımında zone150 si var arada kullanıyorum. sürüşü rahat ve yumuşak görüntüsüde hoş kalıplı duruyor. Bildiğim kadarıylada arıza falan çıkarmıyor. ATR Alırsan siyah, ZONE alırsan kesinlikle kırmızı
    Aynen dostum Kırmızı cok güzelmiş baktm bügün Nasip bakalım Arkadaş alıcak benim de Kırmızı alıcaz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)