Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

abus 7000 RS1 serisi kullanan arkadaşlar bir sorum olacak yardım edersimiziniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Aldığım firmaya yazdım ama cevap gelmedi ne yazıkki ben şunu öğrenmek istedim içindeki pili duracell ile değiştirdim diske takınca alrm açıyorum ama üzerinde ilk kurulunca yeşil ışık yanıyor ve o söndükten sonra aralıklarla kırmızı ışık yanıyor , ama okuduğum yada izlediklerim kadarıyla kırmızı ışık yanınca pil bitme seviyesine geldiğini anlıyor olmamız lazım değilmi ? yada ben yanlışmı anladım bu çalışma şeklini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Ben 8077 kullanıyorum o ışık muhabbetini anlayamadım Bir akşam yine taktım normalde dııt yapıyor onda 4 sefer dııt yaptı peşpeşe ışık turuncu yandı. Dedim pil bitiyor herhalde. Değiştirdim normale döndü uzun zamandır da dediğiniz gibi takınca kırmızı yanıp sönüyor. Aylardır bu şekilde pil bitecek olsa biterdi.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

logicache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Agility125 Cbr125r Crf250l Nmax155 R25 D250 Xpulse
    aynı disk kilidini kullanıyorum. geçenlerde alete duracell pil yerine panasonic pill taktım. şu an saniyede 2 saniyede 3 defa olacak şekilde bip bip bip diye sürekli olarak ötüyor ve alarm çalışmıyor.

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 8077 kullanıyorum o ışık muhabbetini anlayamadım Bir akşam yine taktım normalde dııt yapıyor onda 4 sefer dııt yaptı peşpeşe ışık turuncu yandı. Dedim pil bitiyor herhalde. Değiştirdim normale döndü uzun zamandır da dediğiniz gibi takınca kırmızı yanıp sönüyor. Aylardır bu şekilde pil bitecek olsa biterdi.
    valla pilin bittiğini kırmızı ışık yanınca anlıyormuşuz hesapta ee bu hep kırmızı yanıyor acaba şu olabilirmi ilk başta alarm konumuna aldığımızda dıt sesi eşliğinde yeşil ışık yanıyor acaba o ışıkta kırmızı yanınca pil bitiyor anlamınamı gelecek , valla kilide söylenecek sözüm yok ama bu karmaşık olmuş biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:54 ----------

Alıntı logicache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı disk kilidini kullanıyorum. geçenlerde alete duracell pil yerine panasonic pill taktım. şu an saniyede 2 saniyede 3 defa olacak şekilde bip bip bip diye sürekli olarak ötüyor ve alarm çalışmıyor.
    ben ilk aldığımda içinde varta marka pil vardı hemen duracell ile değiştirdim

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alarm aktifken 6 saniyede bir kırmızı ışık yanar. Pilin bittiğini alarm devreye girerken yanan yeşil renk turuncu ve kırmızı olarak belirtir.
    ismeyu ve Lazasker bunu beğendiler.

Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarm aktifken 6 saniyede bir kırmızı ışık yanar. Pilin bittiğini alarm devreye girerken yanan yeşil renk turuncu ve kırmızı olarak belirtir.
    Teşekkür ederim hocam bilgili sabitledik tam öğrenmiş olduk şimdi
    Riptalon bunu beğendi.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Pil seviyesi azaldığında ya da bittiğinde alarm devriye sokulduğunda çıkan bip sesi birkaç saniye daha geç çıkar. Hatta o sırada led ışıkla uyarır.

Alarm devreye sokulduğunda 1-2 saniye yeşil ışık yanıp daha sonra ses çıkması zaten normsl olanı. 5-6 saniyede bir kırmızı ışık yanıp söner ki alarmın devrede olduğunu anlayabilelim.

demirkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250i
    pili yeni takıp alarmı aktif ettiğin zaman
    ilk yanan yeşil ışık=pil dolu
    turuncu yanarsa=pil orta seviye
    kırmızı yanarsa=pil zayıf durumda demektir.
    butona basıp aktif halle geldikten sonra yanan ilk renk, pil durumunu gösterir.
    sonrasında normal olarak kırmızı olarak yanıp söner.
    Lazasker bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)