Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yazlık Mont Önerisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu durtların içine ne koyuyolar???
    Bugün zaraya gitsen 200 tl ye mont alamazsın
    Bütçeye göre (ne kadar ekmek o kadar köfte)
    Zara yerine LCW git uyguna bulursun parana göre

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Dün dURT Ravi siparişi verdim. Birde ben deneyeyim bakalım sonuç ne olacak. Tecrübeler yaşadıkça buradan anlatırım forumdaşlara

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı kralecel33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.

Bende 1 Hafta kadar önce Revit Airforce yazlık mont aldım. 700 TL'ye geldi indirim kuponu vs ile. Ben şahsen ilk defa alıyorum böyle bir mont ama, Gerçekten beğendiğimi söylemeliyim. Korumaları KNOX CE'li, EN 1621-1 Standartında. Bugün de Revit Seesoft RV sırt korumasını taktım, Gayet iyi oldu. Hava akışı olsun, Konforu olsun ben gayet başarılı buldum, Tavsiye ederim.
    800 tl mont 200 tl sırt koruması
    oldumu 1000 tl
    çok masraflı oldu bu mont işi

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Her gider kalemi için iki kere düşünün ama ekipman konusunda alınabilecek maksimum kalitedeki ekipmanı almaya çalışın. Bunun uygulanabilirliği kazancınız ile doğru orantılı evet fakat konu sağlık olunca tasarruf etmeye çalışmak pek de doğru değil.

Görüyorum trafikte motor o biçim en pahalı kategoride ama sürücünün kafada sway kask elde eldiven yok mont desen olabilecek en basit ve korumasız montu giymiş dizlik ve korumalı pantolon desen bulabilene aşk olsun. O motora binen adam ekipmanın da alasını alır ama belli ki gerek görmemiş masraf olacak diye.

Hadi kaliteli ekipmanın sizi iyi korumasını geçtim ucuz ekipman aynı zamanda çabucak deforme de olacak ve bir daha aynı ekipmandan almak zorunda kalacaksınız. Bunu da hesap edin hesaplamalarınızı yaparken.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her gider kalemi için iki kere düşünün ama ekipman konusunda alınabilecek maksimum kalitedeki ekipmanı almaya çalışın. Bunun uygulanabilirliği kazancınız ile doğru orantılı evet fakat konu sağlık olunca tasarruf etmeye çalışmak pek de doğru değil.

Görüyorum trafikte motor o biçim en pahalı kategoride ama sürücünün kafada sway kask elde eldiven yok mont desen olabilecek en basit ve korumasız montu giymiş dizlik ve korumalı pantolon desen bulabilene aşk olsun. O motora binen adam ekipmanın da alasını alır ama belli ki gerek görmemiş masraf olacak diye.

Hadi kaliteli ekipmanın sizi iyi korumasını geçtim ucuz ekipman aynı zamanda çabucak deforme de olacak ve bir daha aynı ekipmandan almak zorunda kalacaksınız. Bunu da hesap edin hesaplamalarınızı yaparken.
    Kesinlikle katılıyorum ve ekipmanlar için benzer bir fikirdeydim fakat aracımı hala satamadığım için alabileceğimin en iyisini almakla yetiniyorum. Kıyafetlerin daha üst kalitelerini almak için beklemem gerekiyor ve bu bekleme süresinde yaz sezonunu kaybetmem demek ki bunu hiç istemiyorum. İki teker üstünde olmayı çok seviyorum ve vazgeçmek istemiyorum. Umarım vazgeçmek zorunda da kalmam.. Benim gibi düşünen arkadaşlar da ülkemin şu anki ekonomisi gereği benzer yollar arayışındalar.

Hepimiz için hayırlısı..
    atalayalper bunu beğendi.
    Hak edene hak ettiğini vereceksin!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)