Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Canavar Motorcu Olamaz... Kabul Etmiyorum!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200

8.5 aylık hamile kadına tokat atıyor kaskını vuruyor karnındaki bebeğe tekme atıyor saldırgana müdahale edenleri dövüyor
    Yaşlı amcayı yumrukluyor bıçak çekiyor yaralıyor ve amcanın üzerine köpeğini salıyor ısırttırıyor amcayı motorla tam ezecek iken asker yakalıyor saldırganı etkisiz hale getiriyor ve yarım saat sonra savcı serbest bırakıyor
    Adalete bak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Ya kusura bakmayın duyarlısınız tabi ama mağraya interneti yeni mi bağladılar.Üzerinden ne kadar zaman geçti bunun.Hani beni taşlayacaksınız belki habere baksana sen benim şimdi paylaşmama mı taktın diye.Böyle şeylerden bihaber olup olduğundan çokça zaman sonra görmekte bence duyarsızlık.Şimdi siz bunun motorcu olduğunu kabul etmiyorsunuz.Ya insan olduğunu?Yaptığının beyni olan vahşi olmayan düşünebilen bir insanın hareketleri davranışları olduğuna inanıyor musunuz?
    CrawL bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Her şeyden önce insan değil zaten , baya oldu bu haber verileli..Bunlar erkek degil..Yasitina bulasmaz,yasliya kadina bulasirlar,savciyada bilmiyordum savci bey birden oldu pismanim der cikarlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya kusura bakmayın duyarlısınız tabi ama mağraya interneti yeni mi bağladılar.Üzerinden ne kadar zaman geçti bunun.Hani beni taşlayacaksınız belki habere baksana sen benim şimdi paylaşmama mı taktın diye.Böyle şeylerden bihaber olup olduğundan çokça zaman sonra görmekte bence duyarsızlık.Şimdi siz bunun motorcu olduğunu kabul etmiyorsunuz.Ya insan olduğunu?Yaptığının beyni olan vahşi olmayan düşünebilen bir insanın hareketleri davranışları olduğuna inanıyor musunuz?
    12 günlük haber ne zaman eski oldu

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Bu şahıs hem motorcu, hem erkek, hem Türk, muhtemelen de müslüman. Kendisiyle bir sürü ortak noktamız olduğu kesin. Gel gelelim bu özeliklerin hiç biri, kimsenin iyi veya kötü şeyler yapacağının garantisi değil.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı Bujii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    12 günlük haber ne zaman eski oldu
    Kardeşim bu haber için forumda 2 ayrı başlık açıldı ve haber yapıldı. Orada tüm forum üyelerinin bol küfürlü yorumlarını okuyabilirsin.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yalnız her kanalın haber başlığı ve açıklamalar bambaşka bunla ilgili.

sanki farklı haber gibi geliyor bu nedenle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim bu haber için forumda 2 ayrı başlık açıldı ve haber yapıldı. Orada tüm forum üyelerinin bol küfürlü yorumlarını okuyabilirsin.
    Link verir misiniz?

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı Bujii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link verir misiniz?
    konuyu açmadan önce arama butonundan arasaydın görürdün bende gördüm bu forumda bu konuyu daha önce

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    sen aramaya üşeniyorsun, biz arayıp bulup sana vereceğiz , çok güzel yöntem.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Normal şartlarda vurularak etkisiz hale getirilmesi gereken bir "insan" adaletin merkezi Türkiye'de serbest bırakılıyor. Gerçekten insan hakları açısından lider ülkeyiz, her şey serbest.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)