Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipman tavsiye isteği ve150 mh drift hakkındaki yorumlarım)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 MH Drift
    Toplam motosiklette 250 km lik bir tecrübem var bunun 110 km sinide bugün yaptım

kask dışındaki ekipmanları yaşadıgım şehre gidince deneyerek almayı planlıyordum fakat uzun yola çıkmaya başlayınca fikir değiştirdim.

eldiven olarak aşagıdaki ürünü beğendim ama tam emin olamıyorum bu fiyatı aşmayacak şekilde eldiven tavsiyeniz var mı.

https://urun.n11.com/eldiven/vexo-comfort-eldiven-siyah-P98053507?Renk=SIYAH&beden=XS&gclid=CjwKCAjwoKDXBR AAEiwA4xnqv89TyhFmyqN4z1D7VzziswzZ9lMxnqD8tQqIkzrq I5kxmj8o5W3j1BoCpeQQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

dizlik mi almalıyım yoksa korumalı motosiklet pantolonu mu? Genel olarak motoru yazın kullanmayı planlıyorum bu yüzden pantolona pek sıcak bakmıyorum acıkcası.

(ceketi kesinlikle deneyerek almak istediğim için biraz kumar oynayıp açıkcası şuanda ceketsiz sürüyorum)

Birde 150 mh drifte ait yan çanta demiri bulamadım. Bu motora yan çanta takamıyormuyuz?

--------------

Uzun bir kararsızlık sürecinden sonra 150 mh drift almıştım.

Öncelikle çok saglıklı bir inceleme yapacak kadar bilgimin olmadığını belirteyim.

Motorun vites geçişleri ilk başlarda çok sertken 50-60km den sonra yumuşamaya başlıyor.

Motor rodaj sürecinde olduğu için her 5000 devirde vites arttırdığımızda hızı 60-65km ye kadar çıkıyor.

Sele rahatlığı konusunda şuana kadar sıkıntı cekmedim. 1 saatten uzun süre kullanınca uyuşma hissi veriyor yalnız.

Kullandığım hızlarda titreşim hissetmedim.

Ön amortisörlerini beğendim yumuşaklar. Çukurlara girip çıktığımda çok fazla sarsmadılar.

Ön fren gayet yeterli arka frenleri çok kullanmadım için kesin bir yorum yapamam ama biraz zayıf gibi geldi.

Bu motoru merak edenler paylaşım altına yazarsa elimden geldiğince bilgi paylaşımı yapmaya çalışırım.
    levend84 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Çanta demirini(Topcase) Aydın Chrome Accessories adlı mağazadan bulabilirsiniz[IMG][/IMG]
    gencsamet bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta demirini(Topcase) Aydın Chrome Accessories adlı mağazadan bulabilirsinizhttp://<a href="https://resmim.net/f...rrOmoc.jpg</a>
    Lastiklerin markasi nedir?deseni güzel duruyor.stok lastik olmadigi kesin.

Motosikleti
    MT-07
    Ekipman tavsiyesini benim attığım postları geriye doğru giderek bakabilirsin. Baya güzel ve ucuz ekipmanlar yazmıştım.
    levend84 ve gencsamet bunu beğendiler.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiklerin markasi nedir?deseni güzel duruyor.stok lastik olmadigi kesin.
    Levent bey Anlas Mb-34 modelini kullanıyorum 3 haftadır,michelini aratmıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)