Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BU NEDİR? FOTOGRAFLI

Motovento
    REKLAM ALANI
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Gaz verdiğinde çıkaracağın ses bu videodaki gibi olacak maalesef. Küfür, daya vb şeyler yemek istemiyorsan tek silindirli motora yapma böyle bir şey. Rölanti sesi dışında hiçbir numarası yok. Mahalle aralarında bu kötü sesle sürmesen daha iyi.

Bu da Akrapovic'li hali. Şahtı, şahbaz olmuş. Bu tarz sesleri beğeniyorsan yap ama harcanan paraya değmemiş gibi duruyor.

Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstersen git 10 bine en kralını al, tek silindir motordan güzel ses alamazsın, fark edilirsin belki, ama insanlar dur farkettim yol vereyim diye değil küfür etmek için sana dikkat kesilir. Benim evo yu bile ben sabahları apartmanın önüne yola çıkarıp öyle çalıştırıyorum. Dikkat çekmekle etrafı rahatsız etmek arasında çok ince bir çizgi var.

Arkadaşlar editliyim yaptım bu arada ve sonuç bana göre mükemmel oldu tam tok bir ses ve kesinlikle aşırısı yok zaten 1 lira bile değil 50 kuruş büyüklüğünde yaptım video atacağım en yakın zamanda ben çok beğendim. Pulsar şimdi pulsar oldu

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Şimdi o motorun sesi, motor kulağı olana göre gürültü.

Motor kulağı olmayana göre de gürültü.

Kısacası amatör eğlendirir. Geçmiş olsun zebil oldu 1000 liralık eksoz.

Allah aşkına on yargılı olmayın her patirtidan hoşlanan gösteriş meraklısı biri değilim gerçekten hoş oldu çünkü 5 mt ötedeki duymuyor bile abartmadim sadece bi ağırlık kattı çok hafif. Hayır neden gitsin egzoz çok olsa ufacık bişey kaynattiririm bu kadar basit Çok on yargilisiniz çokkk

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elli kuruş büyüklüğü nedir hocam? Elli kuruşluk mu deldiniz egzozu :D Yoksa elli kuruş çapında mı deldiniz, eğer öyleyse biraz fazla büyük delmişsiniz gibime geldi. Ben de delik yarık vesaire taraftarı değilim, lakin mutluysanız güle güle kullanın. Siz dahil kimsenin rahatsız olmaması ümidiyle.

Teşekkürler

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı NAMASTE7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına on yargılı olmayın her patirtidan hoşlanan gösteriş meraklısı biri değilim gerçekten hoş oldu çünkü 5 mt ötedeki duymuyor bile abartmadim sadece bi ağırlık kattı çok hafif. Hayır neden gitsin egzoz çok olsa ufacık bişey kaynattiririm bu kadar basit Çok on yargilisiniz çokkk
    Neyin ön yargısı. Yıllardır bir sürü motor kesip biçtik hurdaya çıkardık eksozun her tarafını kesip biçtik her türlü varyasyonuyla eksozlu eksozsuz motor kullandık. O ses senden başka kimseye hoş gelmeyecek. Tecrübeli insanlar için patırtı kütürü. Motorla alakası olmayan için kafa ütüleyen ses.

Tecrübesiz binici için akrapoviçin aynısı.

Bu gün pulsar satın alıcak olsam eksozuna elektrot değmiş olandan uzak durarım.

Bana hoş geliyor. Bu bana yetiyor. Yeterli mi?

freelancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama egzoz kesip biçmek istemeyen arkadaşlar için; egzozu söküp susturucu kısmındaki elyaf/pamuk/tuvalet kağıdı veya üretici ne uygun gördüyse ses emici katmanın bir kısmını çıkarıp benzer bir sonuç elde edilebilir diye biliyorum. Yanlış mıyım? Bilen arkadaşlar bir el atıverirlerse makbule geçer.

cyberdanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sağdaki dikdörtgen kutucuk katalizör değil exhaustec, egzoz valfinde bir vakum oluşturmaya yardımcı olur, böylece emme stroku sırasında silindire daha fazla hava-yakıt karışımı girmesine izin verir. bu etki motorun tork çıkışını artırır, bu da motosikletin düşük devirlerde bile zahmetsizce hızlanmasını sağlar.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işlemi yaparsan bu seferde delikli süpürge gibi ses çikaracak
    Allah iyiliğinizi versin :D
    Scooter 100cc (35k) - Vitesli 125cc (14k) - 250cc (54k) - 600cc (6k)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)