Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

polissssss?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gz250
    yahu aklima geldi millet burda guzel guzel anilarini anlatiyo polisler hakkinda ne bileyim son surat hakkinda yada kasksiz kullanma yada ne bileyim alkol hakkinda. yav arkadaslar merak ettim de acaba siteye uye polis arkadaslar var mi? ozellikle yunus yada trafik polisi

acaba varsa da kendilerini afise ederler mi?

malum motorcu kacar polisler kovalar sonra yakalar sonra affederler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Bence vardır mutlaka...hatta benzer bir geyik dönmüştü,birilerinin polis olduğundan şüpheleniyordum..varsa söylesinler tabi biz burdayız diye,ama pek sanmam söyleyeceklerini...

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    oladabilir olmayadabilir.
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

ustaoglu4840 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YbR 125 :)
    %50 %50 bencede söylemezler
    İnsanlara ne söylerseniz söyleyin karşı tarafın alabileceği kadarıyla sınırlıdır !

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ben interpoldenim
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha önce motorlu trafik polisi bi arkadaş vardı prifo nikli hatta trafik kuralları konusunda her soruya yanıt veriyordu
    Ama burda densiz arkadaşlar nasıl rüşvet verdiklerini her türlü illegal olayı övünerek nasıl yaptıklarını anlatınca heralde rahatsız oldu gitti.......bu yüzden bu tür başlıklarıne zaman denk gelsem kilitliyorum
    ...rüşvet verdim diye öğünen arkadaşların başına kesin biiş gelecek bu yüzden ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    polis varsa burda yazmayacaklar mı böbürlene böbürlene polisten nasıl yırttıklarını?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rüşvet vermekte almak kadar suçmudur???
    Eğer cevabınız evetse bunda öğünülecek böbürlenecek bi yan göremiyorum..hele hele burda bunu motora yeni başlayanlara salık vermek çok daha kötü....alırsın ehliyetini , alırsın ruhsatını kafana takarsın kaskını aslanlar gibi dolaşırsın ....çevirmede memur arkadaşa türlü yalan atacağına buyrun memur bey , kolay gelsin der gidersin ...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    polis varmı bilmiom ama ajan var ajan.."007"
    S&S

murattt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 HS(2006)
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Rüşvet vermekte almak kadar suçmudur???
    Eğer cevabınız evetse bunda öğünülecek böbürlenecek bi yan göremiyorum..hele hele burda bunu motora yeni başlayanlara salık vermek çok daha kötü....alırsın ehliyetini , alırsın ruhsatını kafana takarsın kaskını aslanlar gibi dolaşırsın ....çevirmede memur arkadaşa türlü yalan atacağına buyrun memur bey , kolay gelsin der gidersin ...
    bizimde yasimiz tutsa bizde ehliyet alicaz.motor tutkusu bizede bulastiki bu yaslarda motor suruyoruz
    [B][U]The Bodyguard & The Punisher[/U][/B]

[I][U]Galatasaray Sk. 1905 Uefa & Süper Cup Champion[/U][/I]

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    FBI danım ben ama burda iş bulamadım network le uğraşıyom

secret5de - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    slm arkdaşlar muhabbet koyu bakıyorum

slm arkdaşlar muhabbet koyu bakıyorum

bakın öncelikle şunu belirteyim ben sitede yeniyim4-5 yıllık motor 8-9 yıllık araba sürmüşlüğüm var. ama motor daha 2 ay oldu alalı daha önceleri motorize güvenlik olarak çalışmıştım... şimdi dürüstce delikanlıca söylemek gerekirse ben sadece güvenlik görevlisiyim polis olsaydımda bunu çekinmeden söylerdim... diycem ama söylesende 657 ye tabii olunca işler biraz değişir tabiii

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Alıntı SuperDude adlı üyeden alıntı
    polis varsa burda yazmayacaklar mı böbürlene böbürlene polisten nasıl yırttıklarını?
    Mesela bu Superdude'un polis olma ihtimali üzerinde duruyordum bir süre önce..kendisini kızdırmak için söylemiyorum kesinlikle,ama bi takım yazdığı şeylerden neredeyse o sonuca varmıştım..Neyse,polis var ya da yok benim için farketmiyor..Ama büyük ihtimalle sitede polis olsa bile,konuşulan bazı konulardan rahatsız olup "bu ne yaa" diyip gitmiş olabilir tabi..

aarkadasım polis ta sonucta ınsan degılmı o oda sızın gıbı mesaı dısında normal bı ınsan bunu unutmayım ve sadece sızın degıl onların ıcındede bır suru motor hastası var kı mesela ben agresıfbı motordur enduru n4 falcon kullanıyorum ve cogunuzun tarafıkte yaptıgı hareketlerın daha fazlasını yapıyorum her seyın yerı farklıdır bunu unutmayalım

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    arkadaşlar birazcıkdan imkan meselesi maddi durum meselesi ben motor yeni aldım ve açık söylemek gerekirse a2 ehliyeti için yeni kursa başladım ama deneyim konusunda deneyimliyim yeterince. bence imalı laflar söyleyeceğinize yarın öbürgün başınıza adli bi olay geldiğindede başınız sıkıştıgında ilk irtibata gireceğiniz canınızı malınızı emanet edeceğiniz yine emniyet mensuplarımız bu yalakalık falan değil başınız sıkıştıgında görürüm sizi... geçen ehliyetim b suçum yokken sıkıştırıldım ve çok ufak bi kaza bi arabayı 7 cm. çizdim araba sahipi polisi aradı şimdi a2 ehliyetim olsaydı hakkımı savunacaktım üstüne sıkıştırılmıştım herneyse polis memuru tanıdık çevrem çoktur e şimdi ben peri padişahının oglu değilim varım yogum o motosikletti polis motoru baglasadı ceza kesseydi toplam bana 3000 ytl civarına patlayacaktı benim geçim kaynayım sadece 600 ytl maaş sadece e şimdi kiminizin cebi kabarık polisi görünce kardeşim cezamı kes çok konuşma tiriplerinde ayaklarında bile olan var bence önce herşey insan olmakdan geçiyor bence tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır sözüyle birlikde söylenecek çok şey var da hadi neyse ben bi yemek yiyeyim gewliyorum... beni köşeye sıkıştırcak sorularınız bekliyorum korkmayın kaçmam...

hem aramızda tartışıyoruz dimi yani bence bi vatandaşınızı ırkı dini yada mesleği diliyle yargılamakda yanlış herkezi aynı kefeye koymayın derim ben...

Motosikleti
    VOLKSWAGEN GOLF FSİ
    şu an trafik değil asayişteyim ancak aralıkta sıvanı kazanırsam trafikçi olucam allahın izni ile ancak polis değilim bunu hatırlatayım..

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    nerdesiniz arkdaşlar

neyse ben biraz görevimin başına döneyim etrafı bi kolaç edip geliyorum

meraba arkadaslar

polis olsa ne olur olmasa

Motosikleti
    ramsey 125.cc.
    ya sitede polis olsa nolur olmasa sözüne katılıyorum işte bende onu diyorum sonuçda onlarda insanlar bence farklı gözlüklerle bakmayalım demek istiyorum...

slm BY _SHADOV kardeş sınavında başarılar dilerim allah zihin açıklıgı versin

SuperDude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS 650A
    Alıntı electricsky adlı üyeden alıntı
    Mesela bu Superdude'un polis olma ihtimali üzerinde duruyordum bir süre önce..kendisini kızdırmak için söylemiyorum kesinlikle,ama bi takım yazdığı şeylerden neredeyse o sonuca varmıştım..Neyse,polis var ya da yok benim için farketmiyor..Ama büyük ihtimalle sitede polis olsa bile,konuşulan bazı konulardan rahatsız olup "bu ne yaa" diyip gitmiş olabilir tabi..
    Yazdığım şeyler yanlış mıydı? Veya şaşırtıcı mıydı? Normal olanı, olması gereken şeyleri yazmak için Polis olmak mı gerekir? Doğru şeyler söylemek için ya da kanunlara uyulmasını istemek için, insanları bilinçlendirme isteği duymak ve doğruyu savunmak için illa ki Polis olmak mı gerekir? Medeni bir toplum talep etmek için Polis olmak mı gerekir? İnsanları yanlış şeylere özendiren, teşvik eden, uyulması gereken toplum kurallarına ters düşen sorumsuz ve kötü örnek olan mesajlara tepki göstermek için Polis olmak mı gerekir? Bunlar bir yana, peki sence bu sitede yazılan şeyler bir polis tarafından okunduğunda senin deyiminle "rahatsız olup bu ne yaa diyip gideceği" türden şeyler mi? Eğer öyle ise bu normal mi sence? Eğer öyle ise demek ki ortada yanlış birşeyler var diyebilir miyiz? Ne dersin?
    Havalı tiplerin içi boştur çünkü "hava" boşlukları doldurur. Balonun içinde de hava vardır...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler