Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet ile ilk düşüşüm ve tabiki kamyonlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Büyük geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CRF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 L
    kendin için yapabileceğin en iyi şeyi yapmışsın bence . Çok ucuz atlatmışsın çok geçmiş olsun.

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi konu uzerinden yillar gecmis,ilk sayfalara baktimda.

Tommy reis ve ben yine sahnelerdeyiz,patlatmişiz yorumlari
    Siz ikiniz efsanesiniz zaten
    tommygun ve levend84 bunu beğendiler.

BrockKennedy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja
    Uzunca bir zaman geçmiş mesajların üzerinden ama geçmiş olsun kardeşim. Ben de geçen yıl motor kazası yaptığımdan beri korkup bir daha kullanamadım sattım. Neyse ki tek bacağımın kırılmasıyla kurtuldum bu korkunç kazadan başka bir kayıp da olmadı bir arabayla çarpışmıştık. Buradan https://www.truck1.com.tr/tarim-arac...-a3235226.html bir karavan almak istiyorum yakında nasip olursa inşallah. Motor zevkliydi ama canımızdan oluyorduk az kalsın. Neyse caravan alırsam ailece gezer dururuz. Firmanın daha bir sürü araç seçeneği var ama ben en çok çekme karavanları beğendim kendimize uygun olarak.

Motosikleti
    250r
    Alıntı BrockKennedy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzunca bir zaman geçmiş mesajların üzerinden ama geçmiş olsun kardeşim. Ben de geçen yıl motor kazası yaptığımdan beri korkup bir daha kullanamadım sattım. Neyse ki tek bacağımın kırılmasıyla kurtuldum bu korkunç kazadan başka bir kayıp da olmadı bir arabayla çarpışmıştık. Buradan https://www.truck1.com.tr/tarim-arac...-a3235226.html bir karavan almak istiyorum yakında nasip olursa inşallah. Motor zevkliydi ama canımızdan oluyorduk az kalsın. Neyse caravan alırsam ailece gezer dururuz. Firmanın daha bir sürü araç seçeneği var ama ben en çok çekme karavanları beğendim kendimize uygun olarak.
    Kişi sayısına göre araç üstü çadır + arka iki koltuğu yatırıp yatağa çevirerek te halledebilirsiniz kalma işini. Tabi rahat etmek, kısmen ev ortamı istiyorum derseniz ayrı.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı yec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişi sayısına göre araç üstü çadır + arka iki koltuğu yatırıp yatağa çevirerek te halledebilirsiniz kalma işini. Tabi rahat etmek, kısmen ev ortamı istiyorum derseniz ayrı.
    Benim anlamadigim arkadas niye karavan karavan deyip bicerdover linki vermis clickbait var sanki.

Tiklamayin dedeler, linkin uzerine gelerek anlayabilirsiniz.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadigim arkadas niye karavan karavan deyip bicerdover linki vermis clickbait var sanki.

Tiklamayin dedeler, linkin uzerine gelerek anlayabilirsiniz.
    Ben yanlış link verdiğini düşünmüştüm. Tıkladığımda sayfa yok yada ürün yok demişti.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben ironi yapıyor zannettim.Hani kamyonlara karşı biçerdöğer alıp biçecek gibi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)