Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Teker Değdirmeli Hasarsız Kaza (Videolu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Herkese merhaba,

Kazalarıma yenileri ekliyorum yeni motosikletimle ilk kazamı 140kmde yaptım neyse ki küçük. Kaza değil kazacık. Yatırmadık motoru, ufak bir teker değdirme

Eğlencelik olsun diye ufak eklemeler yaptım
    Büyrun:
    https://www.instagram.com/p/BhbK0OLnbbB/
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu kadar sıkışık trafikte, sağlı sollu araçların park etmiş olduğu ve sürekli başka sokakların kestiği caddelerde bu kadar hızlı hareket etmeye çalışmak kazaya davetiye çıkarmakla zaten aynı şey.

1) Sağda park etmiş araba aniden sürücü kapısını açtı = Kaza
    2) İki araba arasından yaya yola fırladı = Kaza
    3) Öndeki araç ani fren yaptı = Kaza
    4) Öndeki araç sağa dönecek sinyal vermedi ve tam o sırada siz onun yanındaki boşluktan geçiyorsunuz = Kaza
    5) Önde akrobasi yaparak ilerleyen paket servis motoruna çok yaklaşmak aynalarını kesinlike kullanmadıkları için = Kaza
    6) Aniden yavaşlayan bir aracın sağından veya solundan hiç hız kesmeden geçmeye çalışmak = Kaza
    7) Durma mesafesi olmayan bir yerde duramayacak kadar çok hızlanmak = Kaza
    8)

Bu maddelerin ardı arkası kesilmez. Trafikte kendinizi fark ettirmek ve otomobil kullanıcılarından çok daha dikkatli kullanmak zorundasınız. Aksi halde illa ki bir gün bu saydığım durumlardan birini yaşama ihtimaliniz çok yüksek. Özellikle şu paket servis motorcularına, übercilere ve taksicilere Allah akıl fikir versin tavsiyemdir çok bulaşmayın uzak durun, yol verin, münakaşa etmeyin. Akıl ve can sağlığınız için önemli.
    Riptalon, artemis99, toreador ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)