Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Israrla devam ediyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Az önce ışıklarda kalktım arkadan bir cg ci arkadaş geldi geçti önüme, motorda drift kafası var.
    Kasis vardı ilerdede biraz hızlandım kasise gelince iyice yavaşladım yavaşça geçtim kasisten o sırada bu dediğim cg cinin arkasında da kız var ikiside kasksız plakalarıda yok. Neyse yanıma tekrar yanaştı bana baktı birden aragaz vermeye başladı. Bu sefer affetmedim önce biraz geçtirdim anayola çıkmayı bekledim. Anayola çıkınca 3-4 saniye sürdü heralde. Hayır kıza artislik yapıcam diye r6 ya kafa tutmak nedir. Ama o artisliği yaptırmadım şimdi iyi halt ettin diyebilirsiniz.
    Levend84 bekleniyorsunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevzu var dediler geldik...

Mevzu ağır...savcı sağır...ha bağır ha bağır....
    berk_cglr ve thedarkfire bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazanan cg ci olmuş, istediği r6nın gaz açmasıydı

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıklı
    thedarkfire bunu beğendi.
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

Motosikleti
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Az önce ışıklarda kalktım arkadan bir cg ci arkadaş geldi geçti önüme, motorda drift kafası var.
    Kasis vardı ilerdede biraz hızlandım kasise gelince iyice yavaşladım yavaşça geçtim kasisten o sırada bu dediğim cg cinin arkasında da kız var ikiside kasksız plakalarıda yok. Neyse yanıma tekrar yanaştı bana baktı birden aragaz vermeye başladı. Bu sefer affetmedim önce biraz geçtirdim anayola çıkmayı bekledim. Anayola çıkınca 3-4 saniye sürdü heralde. Hayır kıza artislik yapıcam diye r6 ya kafa tutmak nedir. Ama o artisliği yaptırmadım şimdi iyi halt ettin diyebilirsiniz.
    Bu tip organizmaları görünce hiç tepki verme, görmezden gel, gaz açmadan ağır ağır vites büyülterek hızlan. Sen gittikten sonra, senin onu takmadığını düşünüp psikolojik bunalıma girecek ve bir daha böyle cinslikler yapmayacak
    Kural [ Z ] ve thedarkfire bunu beğendiler.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

toreador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    CG'cinin bile yolcu selesinde ona yoldaşlık yapacak bir hanım arkadaşı varken, koskoca R6'lı ahbabımızın yalnız başına ufukta yok olup gitmesi... Üzdün yahu.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    iyide gerizekalı değilse zaten biliyor geçiceğinizi sizi gaza getirmeye çalışmış sizde gelmişsiniz ilerde bir arabaya vursanız gülerek geçicekti belkide yanınızdan

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip organizmaları görünce hiç tepki verme, görmezden gel, gaz açmadan ağır ağır vites büyülterek hızlan. Sen gittikten sonra, senin onu takmadığını düşünüp psikolojik bunalıma girecek ve bir daha böyle cinslikler yapmayacak
    Bence öyle olmaz. Sağda solda r6yı deldim geçtim yada benim ciğerli makinayı görünce yarışmaya yemedi diye anlatır. :D

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence öyle olmaz. Sağda solda r6yı deldim geçtim yada benim ciğerli makinayı görünce yarışmaya yemedi diye anlatır. :D
    Ve dinleyen herkes te hayretler içinde "vay be, adamsın adam" der, duyan kızlar kendinden geçip kollarına bırakır kendini...

Çözüm: Sen de ara gaz ver. Sonra yavaşça kalk. O da debelensin. Ben arabada öyle yapıyorum. Ne uğraşacam.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    R1 varken öylelerini beni geçtikten biraz sonra 2. Viteste tek teker ile yanından yetişemeyecegi kadar hızlı geçiyordum ve tabi ki gözler yaşlı arkada kalıyordu.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Geçmiş zamanın birinde cbr 125 li bir kardeş ışıklarda bana fark atmıştı...
    Nasıl atmasın bendeki litrelik sadece 150 beygircik... Nasıl kafa tutayım delikanlıya? ;)

Motosikleti
    Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübesizlik hocam işte ne yapayım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:56 ----------

Alıntı toreador adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CG'cinin bile yolcu selesinde ona yoldaşlık yapacak bir hanım arkadaşı varken, koskoca R6'lı ahbabımızın yalnız başına ufukta yok olup gitmesi... Üzdün yahu.
    :D Hayat işte.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve dinleyen herkes te hayretler içinde "vay be, adamsın adam" der, duyan kızlar kendinden geçip kollarına bırakır kendini...

Çözüm: Sen de ara gaz ver. Sonra yavaşça kalk. O da debelensin. Ben arabada öyle yapıyorum. Ne uğraşacam.
    sesten arkadaş ürkmesin diye fazla zorlamadım. Yoksa redlineeee :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş zamanın birinde cbr 125 li bir kardeş ışıklarda bana fark atmıştı...
    Nasıl atmasın bendeki litrelik sadece 150 beygircik... Nasıl kafa tutayım delikanlıya? ;)
    :D bende 125 lik kullanıyordum hala kullanıyorum. Ama hiç bu şekilde yapmadım kimseye. Ne gerek var trafikteyiz dikkat etmek lazım ama aslında amacım orda onu yenmek değildi birazda bi an önce kurtulmak istedim ama biraz fantaziye kaçtım.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Cg nin yanında R6 kim sevinin diye gazı salmıştır o 🤣

Motosikleti
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 varken öylelerini beni geçtikten biraz sonra 2. Viteste tek teker ile yanından yetişemeyecegi kadar hızlı geçiyordum ve tabi ki gözler yaşlı arkada kalıyordu.
    O kadar yapmadım ben hocam zaten r1 in 1. vitesi yeter.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cg nin yanında R6 kim sevinin diye gazı salmıştır o ��
    Onu düşünemedim ya ucuz kurtulmuşuz

Motosikleti
    ......
    Hor gördüğün komançi arkadaş birgün R1 alacak kendine hemide ellemeli 200çikotaytlı..

Aklınıda alacak....Anahtarınıda....plakanın altınada pavyon ışıklarıyla ''Hani bir gün geçtiğin o masum köylü varya işte o benim'' ee tabi 299'da o yazıları okuyabilirsen.....

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bunlara uyarsak organizmalara kaza yaptırıp vicdan azabı çekeriz, bana şekil yapmak için motorun üstünde tepinen çocuk gördüm şimdi buna uysak eleman iyice sapıtacak
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hor gördüğün komançi arkadaş birgün R1 alacak kendine hemide ellemeli 200çikotaytlı..

Aklınıda alacak....Anahtarınıda....plakanın altınada pavyon ışıklarıyla ''Hani bir gün geçtiğin o masum köylü varya işte o benim'' ee tabi 299'da o yazıları okuyabilirsen.....
    Bizde olduğumuz yerde kalmayız heralde :D
    levend84 bunu beğendi.

yamtareroglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı :(
    Affetmediğiniz iyi olmuş

Motosikleti
    ......
    Bizde olduğumuz yerde kalmayız heralde :D
    Farketmez,o arkadaş litrelik makinaya ne yapar eder 1500luk kelle taktirir,girtlağa kadar doldurur yine geçer

144tel burgulu jant,seleyede streç...
    zekeriyaimam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)