Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Israrla devam ediyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farketmez,o arkadaş literlik makinaya ne yapar eder 1500luk kelle taktirir,girtlağa kadar doldurur yine geçer
    aradaki contayı inceltir sıkıştırmayı arttırır :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Farketmez,o arkadaş litrelik makinaya ne yapar eder 1500luk kelle taktirir,girtlağa kadar doldurur yine geçer
    Böyle düşünmemiştim :D Ama o iş bu motorlara yapıldığı kadar ucuz olmaz :D

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Bana da denk geldi haftasonu 2 tane plaka falan yoktu tabi
    Hatta bi tane 1.6 jetta ışıkta kalmaya uğraştı :(
    levend84 bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Söz meclisten dışarı, büyük motosikletlilerle çekişmeye çalışan küçük motosikletliler bir yana, büyük motosikletiyle sağa sola caka yapmaya çalışanlar da ayrı bir zavallılık içindeler bence...

Küçük motosiklet büyük motosikleti geçebilir mi?

Virajlı bir yolda 400cc kullanan yetenekli biri, aynı yolda 1000cc kullanan bir çok insanı geçebilir... Düz yolda mümkün değil tabii ki.

Ama anladığım kadarıyla mesele o da değil. Mesele "hangimizin pipisi büyük" kavgası. Bu noktada enstrüman motosiklet olmuş, araba olmuş, saat olmuş, telefon olmuş, kıyafet olmuş çok da farki yok... Caka için motosiklet kullananlarda da zerre saygım yok.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da denk geldi haftasonu 2 tane plaka falan yoktu tabi
    Hatta bi tane 1.6 jetta ışıkta kalmaya uğraştı :(
    Zekeriya dostum,şu avatari güncelle istersen,kedi çok pis sırıtıyor,bu gidişle lakabin şerafettin kalacak..

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz meclisten dışarı, büyük motosikletlilerle çekişmeye çalışan küçük motosikletliler bir yana, büyük motosikletiyle sağa sola caka yapmaya çalışanlar da ayrı bir zavallılık içindeler bence...

Küçük motosiklet büyük motosikleti geçebilir mi?

Virajlı bir yolda 400cc kullanan yetenekli biri, aynı yolda 1000cc kullanan bir çok insanı geçebilir... Düz yolda mümkün değil tabii ki.

Ama anladığım kadarıyla mesele o da değil. Mesele "hangimizin pipisi büyük" kavgası. Bu noktada enstrüman motosiklet olmuş, araba olmuş, saat olmuş, telefon olmuş, kıyafet olmuş çok da farki yok... Caka için motosiklet kullananlarda da zerre saygım yok.
    Ben üstüme alınmıyorum :D Hiçbi zaman motorumla yolda şekil yapmaya çalışmadım. Ha kafenin önüne çekerim motora karşılıklı bi masaya otururum o ayrı ama :D
    Ha ama buna niye böyle yaptın dersende hem bi an önce geçip kurtulmak hemde biraz da kıza rezil olsunda bidaha kalkışmasın diye.

Motosikleti
    Duke 200
    Zekeriya dostum,şu avatari güncelle istersen,kedi çok pis sırıtıyor,bu gidişle lakabin şerafettin kalacak..
    Sen bunu yazana kadar o avatarı hep güneş gözlüğü takan kedi olarak görmüştüm. Değilmiş megerse

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    O değil de bugün fıtı fıtı ışıklarda beklerken yanıma uzay mekiği gibi bir motor yanaştı. Adamın motorunun rölanti sesi nedeniyle kendi motorumun sesini duyamadım, benim 150 cc'nin 50 cc.si falan kendini bıraktı, yere düştü.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bunu yazana kadar o avatarı hep güneş gözlüğü takan kedi olarak görmüştüm. Değilmiş megerse
    Güneş gözlüğune gerek yok

Allah güzel yaratmiş mübarek hayvani,kendimi bildim bileli validem kedi besler..severim keratalari..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı thedarkfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben üstüme alınmıyorum :D Hiçbi zaman motorumla yolda şekil yapmaya çalışmadım. Ha kafenin önüne çekerim motora karşılıklı bi masaya otururum o ayrı ama :D
    Ha ama buna niye böyle yaptın dersende hem bi an önce geçip kurtulmak hemde biraz da kıza rezil olsunda bidaha kalkışmasın diye.
    Yanlış anlamamaniza sevindim, size yönelik te yazmadım zaten. Sadece bazı cevaplar o yöne doğru gidiyordu, gömeceğiz diye olası dengesiz cevapların önüne geçmek için yazdım.

Sonuçta forumda küçük cc kullanan da var büyük cc de. Ama mesele o değil zaten. İnsan problemli ise küçük cc ile de büyük cc ile yapar yapacağını.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    driftle 180 yapan arkadas olabilir mi acaba o?

Motosikleti
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamamaniza sevindim, size yönelik te yazmadım zaten. Sadece bazı cevaplar o yöne doğru gidiyordu, gömeceğiz diye olası dengesiz cevapların önüne geçmek için yazdım.

Sonuçta forumda küçük cc kullanan da var büyük cc de. Ama mesele o değil zaten. İnsan problemli ise küçük cc ile de büyük cc ile yapar yapacağını.
    Aynen öyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:31 ----------

Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    driftle 180 yapan arkadas olabilir mi acaba o?
    sanmıyorum :D O egsoz kızartıyodu en son.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır

YORUMSUZ.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)