Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Taksitle motor alicam

Motovento
    REKLAM ALANI

Oncelikle kolay gelsin 0 yamaha r125 alicam 24 ay taksit ile koc finansla anlasmali bir bayi varmis pesin kredi cekemiyorum kredi basvurusu cok yaptigimdan kredi notum yok yuzden simdi ben bayi ile görüşsem 24 ay kredi kartina taksit yaptira bilirmiyim kredi karti kullaniyoeum odemelrimdr gecikme yok ama kredi notu isterlermi taksitle motor alinca yardimci olurmusunuz dururnum yok pesin almam icin kredide cekemiyorum motor hayalim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    kredi kartına en fazla 12 taksit yaptırabilirsin vade farkı ödersin bi miktar ama 24 taksit yaptıramazsın en fazla 12 diye biliyorun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Hemşiremotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle kolay gelsin 0 yamaha r125 alicam 24 ay taksit ile koc finansla anlasmali bir bayi varmis pesin kredi cekemiyorum kredi basvurusu cok yaptigimdan kredi notum yok yuzden simdi ben bayi ile görüşsem 24 ay kredi kartina taksit yaptira bilirmiyim kredi karti kullaniyoeum odemelrimdr gecikme yok ama kredi notu isterlermi taksitle motor alinca yardimci olurmusunuz dururnum yok pesin almam icin kredide cekemiyorum motor hayalim
    Yamahanın kampanyası var , işleyiş nasıl bilmiyorum ama yüksek ihtimalle rehinli satış yaparlar. Ödemeleriniz aksaması durumunda motosiklete el koyarlar diye düşünüyorum.

Bu yüzden kredi çıkmama durumu olmaz , facebook sayfalarında vs kampanyayı paylaşıyorlar inceleyin derim.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Yamaha bayiyi arayıp öğren sabah kampanyaları var onlar kredi çıkarıyorlar sana sabit düzenli bir gelirin varsa tabi

evet aylık 1750 lira ile özel hastanede hemşireyim düzenli alıyorum ve 7 aydır calısıyorum ve uzun yılla rcalısıcam gibi(atanmazsam) sizce alabilirmiyim

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Almak istediğin motora kredi kartı limitin yetmekte mi ? R125 alacak kart limitine sahipsen eğer sana kredi çıkar
    Kredi kartı limitin yettiğini varsayarsak'da 12 aydan fazla taksit yapmaz kimse böyle bir anlaşması yok bayilerin varsada ben bilmiyorum
    Ama şöyle birşey yapabilirsin kredi kartından komisyonsuz 12 taksit çektir eğer komisyonsuz çekerlerse çekmezlerse tek çekim yaptır ve daha sonra bankayı arayarak bu çekilen ücreti atıyorum 10.000TL bunu 24 ay vade ile yapılandırt yanlış olmasın bir kontrol et istersen faiz oranlarını sana yüksek ihtimalle 11.000 veya 11.500 olarak geriye yansıtmak üzere taksit yapacaklardır

1300tllik deniz bankin kredi karti var bide 500tl ing bankin ve 6 aydir aktif kullaniyorum koc finans ile 24 ay taksitlensiriyolarmis su ilani yorumlayip detayli bir bilgi yazarsaniz dua edicem pesin alamiyorum ama taksitle alabilirim bir kisiyi sevindirceksiniz lutfen yardimci olun yardimlarinizi bekliyorum[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...48140548/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Saten adam kocfinanstan kredi cikartilcak 24 ay kredi karti ile taksit odetmek icin

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    1300tllik deniz bankin kredi karti var bide 500tl ing bankin ve 6 aydir aktif kullaniyorum koc finans ile 24 ay taksitlensiriyolarmis su ilani yorumlayip detayli bir bilgi yazarsaniz dua edicem pesin alamiyorum ama taksitle alabilirim bir kisiyi sevindirceksiniz lutfen yardimci olun yardimlarinizi bekliyorum[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...48140548/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Saten adam kocfinanstan kredi cikartilcak 24 ay kredi karti ile taksit odetmek icin
    Ya şaka'mı yapıyorsun ciddimisin anlamadım.

ilk mesajında R125 istiyorum kredi çıkmıyor kredi kartımla alıcam alabilirmiyim yazmışsın
    şimde çıkıp 1300TL kredi kartı limitim var diyorsun 1300 TL limitle motoru nasıl almayı planlıyorsun ? taksit yaptımmı limite işlemiyormu
    Kaldıki R125'den vazgeçtin herhalde R25 linkini koymuşsun.

Allah yardımcın olsun ne diyim önce ne istediğine karar ver ondan sonra soru sor
    Gerçek güç sıçrayışta değil , sarsılmaz duruştadır .

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kredi kartı işleyişini bilmiyorsunuz sanırım, yaptığınız alışveriş tutarının tamamı kart limitinizden düşer. Yani 1.300TL kart limiti olan bir kredi kartından ancak 1.300TL değerinde bir şey alabilirsiniz. 1.300TL kartınıza 13 ay taksitli şekilde çekildiğini varsayarsak. Yeni kart limitiniz 0 TL ve aylık ödemeniz gereken borç 100tl olarak yansır. Ödediğiniz borç tutarı kadar Kredi kartı limitiniz tekrar kademeli olarak artacaktır.

Usta linkteki r25 ama r125 icinde ayni sostem var bayiden gecerken ustlerini okudum herseyi ayni ilanlar ayni ornek olaral r25i koydum yanlis anlama 1300tl limitli var kredi kartim ama ona taksitlendirme yapilirmi sizce ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Peki soyle bisey soriyim 1300tllik kredi kartina taksitlendirme yapmam icin kredi gecmisimin olmasi sartmi cunku motor alanilmek icin tum bankalara basvurmustuk kredi notum 0 yinede kredi kartina taksit yaptirabilirmiyim

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Usta linkteki r25 ama r125 icinde ayni sostem var bayiden gecerken ustlerini okudum herseyi ayni ilanlar ayni ornek olaral r25i koydum yanlis anlama 1300tl limitli var kredi kartim ama ona taksitlendirme yapilirmi sizce ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Peki soyle bisey soriyim 1300tllik kredi kartina taksitlendirme yapmam icin kredi gecmisimin olmasi sartmi cunku motor alanilmek icin tum bankalara basvurmustuk kredi notum 0 yinede kredi kartina taksit yaptirabilirmiyim
    Eğer yazımı okuduktan sonra bunu yazdıysanız, üzgünüm ki atanmak için oldukça fazla uğraşacaksınız. Kredi kartınızla motosiklet almanız imkansız. 23.500TL lik motosikleti kredi kartınızla almak için kredi kartınızın 23.500TL Limiti olması gerekiyor. Yukarıda kredi kartı işleyişi hakkında bilgi verdim, 9 10 defa tekrar okuyun.
    ekremcelik00 ve yilmazozkan bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    ablacim r125 ile acemilik ile düşersen kaç bin lira masraf çıkacağından haberin var mı? oyuncak değil bu aletler bazı kriterleri yeniden gözden geçirmeni tavsiye ederim
    MSMorkan bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Alıntı carter17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yazımı okuduktan sonra bunu yazdıysanız, üzgünüm ki atanmak için oldukça fazla uğraşacaksınız. Kredi kartınızla motosiklet almanız imkansız. 23.500TL lik motosikleti kredi kartınızla almak için kredi kartınızın 23.500TL Limiti olması gerekiyor. Yukarıda kredi kartı işleyişi hakkında bilgi verdim, 9 10 defa tekrar okuyun.
    kırbaç sesleri taa buradan duyuldu kardeş ))

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)