Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

7.Ayda 4. Motosiklet Yine Ben :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Hocam hayırlı olsun, kazasız belasız sürün inşallah.

400 NK 22.490 tl görünüyor. 18.750 tlye indirmeleri normal mi ? Benim henüz motosikletim yok. Markaya özel bir indirim mi söz konusu yoksa satan dükkana mı ? İstisna mı yoksa ?

Honda Cb125R veya Yamaha MT-125 2018 model 0 KM almayı düşünüyorum. Bunlarda da böylesine güzel indirimler yapıyorlar mı acaba ?
    Huseyin9595 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı pintus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

400 NK 22.490 tl görünüyor. 18.750 tlye indirmeleri normal mi ? Benim henüz motosikletim yok. Markaya özel bir indirim mi söz konusu yoksa satan dükkana mı ? İstisna mı yoksa ?

Honda Cb125R veya Yamaha MT-125 2018 model 0 KM almayı düşünüyorum. Bunlarda da böylesine güzel indirimler yapıyorlar mı acaba ?
    Çok teşekkür ederim öncelikle.
    Soruna gelince 400nk ilk çıktığı zaman 18.750den satılıyordu daha sonra zam gelince fiyatı arttı diğer markalar gibi bazı bayilerin elinde eski fiyattan vardı. Ben çok firma aradım hiçbirisinde yoktu sonra başka biyer o fiyattan verdi. Senin alacağın motosikletler daha yeni çıktı ve daha sonra zam eklenmedi diye biliyorum. Ama çoğu yer nakitte biraz indirim yapıyor ama 300-500 tl bişey.
    pintus bunu beğendi.

Motosikleti
    Peugeot 103

Yamaha veya Honda bayiilerinin böyle indirim yapacaklarını sanmıyorum. Ama çinli (çinlileri kötülemiyorum kesinlikle kimsa üstüne alınmasın) olunca indirim yapıyorlar genelde.
    pintus bunu beğendi.

pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Çok teşekkürler arkadaşlar, sağ olun.

Motosikleti
    Peugeot 103
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim öncelikle.
    Soruna gelince 400nk ilk çıktığı zaman 18.750den satılıyordu daha sonra zam gelince fiyatı arttı diğer markalar gibi bazı bayilerin elinde eski fiyattan vardı. Ben çok firma aradım hiçbirisinde yoktu sonra başka biyer o fiyattan verdi. Senin alacağın motosikletler daha yeni çıktı ve daha sonra zam eklenmedi diye biliyorum. Ama çoğu yer nakitte biraz indirim yapıyor ama 300-500 tl bişey.
    Hayırlı olsun güle güle kullanın, keyifli 10° derecelik virajlar

Nasate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok. Kim bilir nezaman...

Bana da fiyat olarak uyguna geldi. Yeni çıktığı için lansman fiyatı üzerinden veriliyor elde kalanları. Şuan okadar düşmezler. Ama tavsiyem bayilere sor bu fiyattan veren olursa direk 400nk al. cb125r şekli felan çok iyi ama o fiyata çok ...
    pintus bunu beğendi.
    "Çok Bilen Çok Yanılır"

Yürüdüğü yolda iz bırakmayan o yoldan geçmiş sayılmaz ...

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Teşekkür ederim keyifli 10 derecelik virajlar derken kötülediniz mi anlamadım sadece çinliler için geçerli değil bu durum indirim yapılmadı olay şu tam olarak r25 19.500 den 23.400 e çıktı ama bayiler ellerinde eski fiyattan duran r25leri 23.400 den değil 19.500den verdiler bunda da olay bu
    pintus bunu beğendi.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio

gram dusmezler fiyatta. cb 125 r bugun sordum 18500 tl. cb 125 f modelinde bir indirim var. nakitte 9900. kartli taksitli de 10750. cb 125 f cok guzel ama cok asiri pahali. o kadar verecek nakitim olsa yada odemeleri ayarlayabilsem dominar dusunuyorum bende. ama nk 400 de alinabilir tabii.
    Huseyin9595 ve pintus bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayırlı olsun

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı *,* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    Teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tvs Rtr 200
    öncelikle hayirli olsun. Gerçekten ben buradayım diyen bir motor.Benim aklıma takılan yedek parça fiyatları da motorun fiyatı kadar cazip mi?

Motosikleti
    Peugeot 103
    Alıntı Huseyin9595 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim keyifli 10 derecelik virajlar derken kötülediniz mi anlamadım sadece çinliler için geçerli değil bu durum indirim yapılmadı olay şu tam olarak r25 19.500 den 23.400 e çıktı ama bayiler ellerinde eski fiyattan duran r25leri 23.400 den değil 19.500den verdiler bunda da olay bu
    İyi anlamda dedim. Yani olmayanlar için de yatın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yedek parça fiyatları nasıl ?

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Çok teşekkür ederim albenisi gerçekten çok insanlar eksik olmuyor ilk defa yanımda :D

Güzel bi sitesi var bence çok abartı değil fiyatlar dolarında 3.92 olduğunu göz önünde bulundurursak

https://www.cfmotoyp.com/tr/yedek-parcalar

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayirli olsun dostum. CF Motoyu ben iki motorunu da surdukten sonra (NK400 ve 650) edindigim begeni nedeniyle diger cinlilerden ayri tutarim. Gercekten guzel motor almissin.

CFMoto ve Benelli bence Mondial, Kuba, Motoran, Yuki vs gibi motorcu sakasi markalardan ayri tutulmasi gereken ciddi ve kaliteli bloklara ve isciliklere sahip markalar.

Bunlardan motor alirim yani. Makineler guzel, iscilikler iyi, bu iki markanin motorlarinin lastikleriyle yol tutuslari olsun gayet guven verirken frenler hic fena degil, tasarimlari zaten yaptiklari yatirimin gostergesi.

OwLRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    hayırlı olsun kazasız belasız bakalım ben de yaza 400nkyı düşünüyorum deneyimlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun dostum. CF Motoyu ben iki motorunu da surdukten sonra (NK400 ve 650) edindigim begeni nedeniyle diger cinlilerden ayri tutarim. Gercekten guzel motor almissin.

CFMoto ve Benelli bence Mondial, Kuba, Motoran, Yuki vs gibi motorcu sakasi markalardan ayri tutulmasi gereken ciddi ve kaliteli bloklara ve isciliklere sahip markalar.

Bunlardan motor alirim yani. Makineler guzel, iscilikler iyi, bu iki markanin motorlarinin lastikleriyle yol tutuslari olsun gayet guven verirken frenler hic fena degil, tasarimlari zaten yaptiklari yatirimin gostergesi.
    Bende birkaç markaya baktım dediğiniz gibi gerçekten benelli ve cfmoto onların çok daha önünde bencede tasarımı olsun diğer parçalar olsun yaptıkları yatırımın göstergesi tasarımınıda kiskaya yaptırmışlar. Frenlerini gerçekten çok beğendim yol tutuşu şuana kadar kullandıklarımın en iyisi ve lastikleride hiç fena değil.

Çok teşekkür ederim bu arada. Overdose garage yazıyor imzanızda sahibimisiniz acaba çalışanımısınız aklımda olan biyer orası motosikleti yıkatırken uğrarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:53 ----------

Alıntı OwLRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız bakalım ben de yaza 400nkyı düşünüyorum deneyimlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim
    Çok teşekkür ederim tabiki kullandıkça paylaşırım.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Selam arkadaşlar kafasında bu motosiklet olanlar için sürdüğüm sürece edindiğim izlenimleri yazmak istedim yardımcı olmak adına.

Öncelikle aldığım andan itibaren sürerken bana sorun çıkartacak diye bir korkum oluştu çin malı diye açıkcası :D tabiki hala çıkarabilir her motosiklet gibi ama korkmuyorum sıkıntı çıkartacak bu çin malı diye

Öncelikle yakıt durumunu söyliyeyim 3.8lt/100km de bence şuanlık güzel hala rodajdayım bu arada. bundan önceki r25 de 6.6lt/100km altına çok nadir iniyordum.

Fren konusuna gelirsek bence frenleri muazzam abs çok güzel çalışıyor. R25ten bu motosiklete hem yeni bişey denemek hemde abs var diye geçmek istedim.
    Geçen abs devreye girip beni düşmekten kurtardı yine mutlu oldum iyi ki geçmişim diye :D Dediğim gibi frenlerden sorun yaşayacağınızı sanmıyorum önde iki disk var ve bayağı büyük diskler papatya şeklinde tabi ki ben kullandığım motosikletlere göre kıyaslıyorum.
    KULLANDIĞIM MOTOSİKLETLER KTM RC200(ABSSİZ)KTM DUKE 250 (ABSLİ) R25(ABSSİZ) daha önceki motosikletlerim bunlar ktm nin frenini rc200de abs olmamasına rağmen ilk motosikletim olmasına rağmen çok beğenmiştim hiç kitlemedim.
    Duke 250 abs aldım. Devamlı devreye giriyordu ama frenleme yine başarılıydı tuhaf bir şekilde yokuş aşağı yavaş yavaş inerken durmuyordu devamlı abs devreye giriyordu.
    R25 aldım daha sonra frenleri bana göre berbattı hiç beğenmedim.
    Bu motosikletlere kıyasla 10 üzeri 10 frenleri şuana kadar

Yol tutuşa gelirsek bence diğer motosikletlere göre daha iyi hergün aynı güzergahtan işe gelip eve gidiyorum 2 tane baya sivri dönüşler mevcut diğer motosikletlerimde 28km hızla dönerken 400nk ile oradan 33km hızla dönüyorum. Yeri bir tuhaf tutuyor garip şekilde acayip güven veriyor.

Aynaları beğenmedim. Malzeme kalitesi ortalama bence japonlar kadar iyi değil ama onların bir tık altı. Ve ağırlığına gelirsek virajlarda olsun yolda olsun hiç hissedilmiyor ama motosikleti park ederken geri geri giderken çok zorluyor 181 boyunda 90 kiloyum baya zorlanıyorum :D

Bence bu fiyat bandında rakipsiz şimdi r25 e bakıyorum 26 küsür olmuş. duke 250 e bakıyorum 24 olmuş . Honda cbr 250e bakıyorum abs f4elanda yok fiyatı 19 küsür. Bide dominar var tabi ama tek silindir ve bu kadar yakışıklı değil fakat göreceli bişey diyemem. Bu fiyatı karşılaştırdığım motosikletlerde 250cc bu arada bu motosikletin vergisi daha fazla olmasına rağmen onların fiyatlarından düşük.

Dikkat çekiyor bu motosiklet bide millet görmemiş bilmiyor çoğu kişi bu ne böyle ne kadara aldın kaç basıyor gibi sorular soruyor alalı 10 gün oldu herhalde 15 kişi sormuştur diğer motosikletlerimde başıma gelmeyen bir olaydı :D

Motosikleti
    Harley Davidson xl883l Superlow
    Hayırlı olsun bu ne hız (= keyifle binersiniz umarım. Kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Çok teşekkür ederim hepimiz kazasız belasız inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

En önemli olayı unutmuşum titreşim ben 6 bin deviri geçmeden kullanıyorum nerdeyse sıfıra yakın r25ten daha az titreşim var

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)