Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Avrasya tünelinden geçmem gerekiyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Girişteki polis motosikletlerinin arkasında hortum ve tüp gibi bir şeyler var. Onlar nedir bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Girişteki polis motosikletlerinin arkasında hortum ve tüp gibi bir şeyler var. Onlar nedir bilgisi olan var mı?

https://i.hizliresim.com/Z9pa6V.png
    hava akımını nötr lüyor o tüpler. motosikletli polislerin güvenliği için. (SALLADIM)

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Olcay, beni konuşturma şimdi

Dünya'da bir iki tane emsal teşkil eden örnek var diye bu böyle olmak zorunda değil.. İçeride motorize ekip hizmet veriyor, (Tenere ve GoldWing) Hatta GoldWingler ile araç arızalarında müdahale ediliyor, ve araba çekiliyor.

Şimdi benim arabam cabrio olunca, tünelden geçemiyor muyum? yoo gayet geçiyorum, e peki 2 tekerleğinin daha fazla olması ve ağırlığının daha yüksek olması dışında kalan fark nedir? İçeride oksijen mi yok

Bu durumun mantıklı bir açıklamasının olduğunu sanmıyorum, ya da bana mantıklı gelmiyor.
    Bence olay, güvenlik kaygısı. Terör saldırısı ihitmali. Ayrıca motosikletliler tünel görüncede kuduruyor, çok hızlı kullanıyoruz. Tüneldeki yankı, gaza getiriyor insanları. Sarıyer'deki tünelden hiç bir motorcunun olması gereken hızda geçtiğini görmedim ben. Adamlar motosikletlileri eliyerek bir çok vukuatı önlemiş oldular. Olan efendi gibi motor sürüp karşıya geçmek isteyen vatandaşa oldu. ülke şartlarında, motosikletlilerin deniz altındaki bir tünelde kazaya neden olma ihtimali, bence azımsanıcak bir ihitimal değil. O tünelde yangın çıkmasını kimse istemez. Avrasya Tüneli benım oturduğum yere çok yakın. Benım de içim gidiyor, yolum boşuna uzuyor.

Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://i.hizliresim.com/Z9pa6V.png
    Yamaha Süper Tenere’lerde itfaiye donanımı var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)