Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motorcu Buluşmalarına Kadın Geldiğinde Ortamın Tadının Kaçması Sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi bayan deyip durmayın.Kadın deyin.Buradan tüm kadınların dünya kadınlar gününü kutluyorum.
    Bu konu o kadar ucu açık bir konu ki.İyiyede yorarsın kötüyede.Şöyle anlatayım o adamların yani adam diye tanıdıklarının orada renklerini belli etmeleri senin için artı sonra bir kadın için seni satacaklarını erkenden anlamış oldun.Diğer yandan motor öyle birşey ki kimi kendisine aşık olur kimi getirdiklerine.Motorun kendisine aşık olanların beklentisi böyle şeyler değildir.Oblar motorunu sever bu kültürü sever.Kimiside motorun getirisini sever ilgi getirir motor,Marjinallik getirir,hava getirir.
    Yok, ben bayan demeye devam edeyim. Bir ilk yardım hocasına (70 yaşında vardır) bir muhabbet esnasında "ama siz de kadınsınız" gibi bir laf edildi ki hiçbir artniyet aranamayacak bir konuydu. Hanımefendi ayağı kalktı ve sertçe "Kadın Değilim Ben, Kızım!" dedi. Ne olduğunu anlayamadık, abuk bir sessizlik çökmüştü ortama. Onun için, Bayan veya Hanımefendi daha uygun kalıyor kanımca. Karşıdakinin kendince takıntıları olabiliyor malesef.
    Stock Sever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Kadın kelimesine neden takıklar ? Eğitim gerekir, bir katkımız olsun.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bay ve bayan kelimeleri sıfattır tek başına kullanılmaz."Motosiklet buluşmasına bir bay geldi." mi dersin?Yoksa "Motosiklet buluşmasına bir adam geldi." mi dersin?Bayan kelimesini tek başına kullanmak baştan dil bilgisi kurallarına aykırı.
    drtayfun bunu beğendi.

Başkalarını bilmem ama ben hormonlarım tavan yapmamissa, motorsiklete öylesine binen Victoria secret mankenleri gelse umrumda olmaz. 😁😁😁😁😁. Ama insan tabiki motora aşık bir kız arkadaşı olmasını elbet ister. Düşünsene motor grubu kurmuşsun.😁😁😁 Motora aşık bir kezbani, Victoria secret mankenine değişmem.
    Belki de motor arkası hatun yerine, motora binen bir kadın ilgiyi bu yüzden çekiyordur. Kim bilir

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    O tür kaypaklarla buluşup muhabbet ediyorsanız sıkıntı sizde..
    Motorcu muhabbeti için bence kendinize daha karakterli insanlar bulabilirsiniz
    artemis99 ve bursalıali bunu beğendiler.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskiden gemilere kadın almıyorlarmış, uğursuzluk getiriyor diye.
    gemici batıl inançlarından biri daha. gemileri kadın olarak düşünürlermiş, onlara kadın ismi verirlermiş. güverteye kadın çıkarsa gemi onu kıskanır, kendini kayalıklara vurur derlermiş
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Motosikleti
    honda cb500f
    aklıma okul yıllarında ki bi olay geldi. 5 sene beraber okudugumuz erkek arkadasımız ders notlarını istedim bende yok dedi. sonra sınıfta kendisini iplemeyen kıza verdigini duydum. elemanı tanımıs olduk.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bundan 7 yil once daha 18 yaslarimdayim. Motorum var ama ehliyetim yoktu gerci motorda benim degildi babam biniyordu zaten. Ben ozamanlar hevesliydim bu motora. Neyse bu grup, bulusma pek anlamam ama davet edildim ve evime uzakti. Ilk bulusmaya gidemeyecektim gerci ne işim vardiysa. Biri beni aldi gittik. Cok degil bikac gorusme sonra kiyamet koptu ve suçlu ben ciktim, binbir asilsiz dedikonun icindeydim. Neden? Grubun erkeklerini birbirine dusurmuşum. Madem öyle ciktim gruptan.
    Ama sorun bende degildi grup zaten sorunluydu. Benden sonrada devam etmedi ve dagildilar KAVGA GURULTU cunku baskalarinin kiz arkadaslariylada olay cikmisti. ))))

Baska bir gruba daha girdim, az kişi herzamam daha iyidir kalabalik gruptan onu soyleyebilirim. Amma gerek var mi yok bence.

Sonra evlendim. Eşim de motosiklet kullaniyor. Yine eşime arada bir soyluyordum bir gruba girelim, tanisalim, sosyal ortamlarda bulunalim diye ama yok. Kadin, erkek kimseyle tanisip disarda gorusmuyoruz. Hatta benim
    motorcularin cok bulundugu cafelere bile gitmemi istemez ve goturmez. Sadece arada rivadaki RivaVira moto cafeye zorla goturuyordum ama genelde oraya bile gitmek istemez rivada motorcularin pek girmedigi lahmacuncu var camiyi gectikten sonra oraya oturtuyor :D:D :D oraya gelinnnn :D :D haha

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gemici batıl inançlarından biri daha. gemileri kadın olarak düşünürlermiş, onlara kadın ismi verirlermiş. güverteye kadın çıkarsa gemi onu kıskanır, kendini kayalıklara vurur derlermiş
    bana göre onlarca erkeğin olduğu bir gemiye birkaç tane kadın koyarsanız bir süre sonra erkeklerin birbirinin boğazını kestiğini gözlemleyebilirsiniz.

yani geminin kayalıklara vurmasına falan gerek yok, erkeg canlısının eşsiz ve azgın hormonları kadının olduğu yerde gemiyi tek başına batırabilir.

NErde gördüm hatırlamıyorum ama , Piskolojik similasyon yapmışlar ;

Dünyadan kadınları almışlar, sadece erkekler var ,
    ortam şöyle ;
    Hala taş devrini çok fazla geçmemiş olsa olsa bakır devri yani , ortalık pislik sefalaet içerisinde teknoloji gelişmemiş
    ama
    insanlar Pardon erkekler , herkes çok mutlu herkes çok neşeli ,sinir stress ypk lay loylom bir hava ortada , insanlar bir birine müthiş iyi davranıyor pardon erkekler ,ortlama yaşam ömürleri uzamış , ortamda yalan yok üç kagıt yok bir birinin kuyusunu kazma yok ..HEr kes kardeşçe arkadaşça dost ca yaşıyor.

Bu ortamın içine kadın atılınca durum belli onu anlatmaya gerek yok

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Kadın erkeksiz, Erkek kadınsız olmaz, dünyanın düzenine ters, hayvanlar bile kovalıyor, aslında benim anlamadığım konu; hayvanlarda bile kovalayan hep erkek,

Bunun bi nedeni vardır, araştırmak lazim ;)

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu durumu eğer nat geo belgeselleri ile özdeşleştirebilirsek büyük resmi görebiliriz.

yani insanı belgesellerdeki gibi doğal ortamında takılan aslanlar gibi tahayyül edebilirsek taşlar yerine oturur.

büyük resim, taşların yerine oturması, aman tanrım neler oluyor?

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Motorcu kadın ile sevgili olmak en son tercihim olduğuna göre çok da müdahil olamadım böyle şeylere,
    ve ek olarak dikkat ettim, motorcu hatunların hal ve hareketleri, egosu ve uslübu, ortamı karıştırmak için zaten yeterli değil.

bunlara rağmen tadı tuzu kaçan adam ağır yokluktadır.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Bu durum sadece motorda değil her grupta geçerli. Bazı arkadaşlarımı hatun yanında tanıyamıyorum.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu kadın ile sevgili olmak en son tercihim olduğuna göre çok da müdahil olamadım böyle şeylere,
    ve ek olarak dikkat ettim, motorcu hatunların hal ve hareketleri, egosu ve uslübu, ortamı karıştırmak için zaten yeterli değil.

bunlara rağmen tadı tuzu kaçan adam ağır yokluktadır.
    Motosiklete binen butun erkekler yoklukta, motosiklete binen butun kadinlar kötü. Siz mukemmelsiniz azinlik olarak.
    bursalıali bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bayan/kadın ajitasyonunu geçiniz artık. İyicene baydı bu muhabbet. "Yok bana bayan dedi de, diyemez de vik vik vik". Pffff. Sene olmuş 2018, milletin derdine bak.

Konuyla ilgili olarak. Bununla ilgili yapılmış bilimsel çalışmalar var. Onlardan biri. Kısaca diyor ki, güzel bir kadınla iletişim kurduktan hemen sonra bir erkeğin bilişsel fonksyonları baya baya akamete uğruyor. Bu evrimsel süreç sonucu ortaya çıkmış bir durum. Dolayısıyla konu başlığını açan arkadaş, başlıktaki gibi bir durumu gözlemlemen çok normal.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı Kural [ Z ] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, ben bayan demeye devam edeyim. Bir ilk yardım hocasına (70 yaşında vardır) bir muhabbet esnasında "ama siz de kadınsınız" gibi bir laf edildi ki hiçbir artniyet aranamayacak bir konuydu. Hanımefendi ayağı kalktı ve sertçe "Kadın Değilim Ben, Kızım!" dedi. Ne olduğunu anlayamadık, abuk bir sessizlik çökmüştü ortama. Onun için, Bayan veya Hanımefendi daha uygun kalıyor kanımca. Karşıdakinin kendince takıntıları olabiliyor malesef.
    Ayy valla hocam umarım bir şekilde yırtmışsınızdır.Malum bir kadınla asla tartışmaya girilmez çünkü haklı dahi olsanız kaybeden taraf olursunuz 😂😂😂

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bundan 7 yil once daha 18 yaslarimdayim. Motorum var ama ehliyetim yoktu gerci motorda benim degildi babam biniyordu zaten. Ben ozamanlar hevesliydim bu motora. Neyse bu grup, bulusma pek anlamam ama davet edildim ve evime uzakti. Ilk bulusmaya gidemeyecektim gerci ne işim vardiysa. Biri beni aldi gittik. Cok degil bikac gorusme sonra kiyamet koptu ve suçlu ben ciktim, binbir asilsiz dedikonun icindeydim. Neden? Grubun erkeklerini birbirine dusurmuşum. Madem öyle ciktim gruptan.
    Ama sorun bende degildi grup zaten sorunluydu. Benden sonrada devam etmedi ve dagildilar KAVGA GURULTU cunku baskalarinin kiz arkadaslariylada olay cikmisti. ))))

Baska bir gruba daha girdim, az kişi herzamam daha iyidir kalabalik gruptan onu soyleyebilirim. Amma gerek var mi yok bence.

Sonra evlendim. Eşim de motosiklet kullaniyor. Yine eşime arada bir soyluyordum bir gruba girelim, tanisalim, sosyal ortamlarda bulunalim diye ama yok. Kadin, erkek kimseyle tanisip disarda gorusmuyoruz. Hatta benim
    motorcularin cok bulundugu cafelere bile gitmemi istemez ve goturmez. Sadece arada rivadaki RivaVira moto cafeye zorla goturuyordum ama genelde oraya bile gitmek istemez rivada motorcularin pek girmedigi lahmacuncu var camiyi gectikten sonra oraya oturtuyor :D:D :D oraya gelinnnn :D :D haha
    Abla şuan sizin siyah 600rr kimde satılmıştı değil mi o?

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abla şuan sizin siyah 600rr kimde satılmıştı değil mi o?
    Satilmadi bizde o. Siyah Cbr250 sattik biz sadece. O da babamin arkadasinda.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .......Bayan/kadın ajitasyonunu geçiniz artık. İyicene baydı bu muhabbet. "Yok bana bayan dedi de, diyemez de......

tamam biz demiyelim de bari karikatürlerde "meraba bağyan" denilsin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)