Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

2018 Kawasaki Ninja 400 KRT - 43.000TL !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer700
    Ben sadece Türkiyede gørdüm, motosiklet cikiyor ve fiyati surekli artiyor.Avrupa ülkelerinde de tam tersi motosiklet tanitilir fiyati belirlenir ve her sene fiyati düser...Danimarkada tracer700 ciktigindaki fiyatina simdi GT modelini satiyorlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    ya forumdaki avam tayfa siz 13 bin tl pulsar etmez diyordunuz dimi 8900 tl ye pulsar alanlara attınızda attınız satılmıyor diye :D

20 bin mi oldu pulsar ne oldu alan aldı alamayan elide kaldı

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı Danmark16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sadece Türkiyede gørdüm, motosiklet cikiyor ve fiyati surekli artiyor.Avrupa ülkelerinde de tam tersi motosiklet tanitilir fiyati belirlenir ve her sene fiyati düser...Danimarkada tracer700 ciktigindaki fiyatina simdi GT modelini satiyorlar..
    Kesinlikle çok doğru diyorsunuz. Bizim ülkemizde devamlı artıyor hiç düştüğü yok. Paramız zaten çok değersiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya forumdaki avam tayfa siz 13 bin tl pulsar etmez diyordunuz dimi 8900 tl ye pulsar alanlara attınızda attınız satılmıyor diye :D

20 bin mi oldu pulsar ne oldu alan aldı alamayan elide kaldı
    pulsar ne alaka ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    arkadaşlar zaten fabrikada işler durma noktasına geldi artık eskisi gibi para da kazanılmıyor mesai de yok ne yapacağız

8900 tl iken pulsar aynı şeyleri onlarada yapmışlardı, sonra kabış kabış satıldı

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Bizi fakirler bizii.
    Kötü yatırımların( daha kötüsü HİÇ YATIRIMIN) bedeli pazardaki patlıcandan belli olur.
    Anlamayanlar için patlıcan: Aldığımız her bir ŞEY...

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Sıfırı şuan 43 bin lira yazan yerler var,ikinci eli 35 binden başlıyor,o paraları kesinlikle etmez. Fiyatlar biraz daha öldüğünde düşünülebilir,genel maanada güzel bir motosiklet.
    Olumsuz gördüğüm yerler : Şasi çok cılız ve tipsiz kalmış,özellikle arka lastiğin olduğu bölüm.
    Olumlu : Genel maanada tip olarak tatmin edici. Göstergeler güzel,teknik donanımlar gaayet iyi.

Ayrıca kawasakinin Z motonun parçalara uçuk fiyatlar sergilemesi vede pazarlıktan ve indirimden uzak politikalar sergilemesi,bu ülkede insanları kawasakiden yıllarca soğuttu

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırı şuan 43 bin lira yazan yerler var,ikinci eli 35 binden başlıyor,o paraları kesinlikle etmez. Fiyatlar biraz daha öldüğünde düşünülebilir,genel maanada güzel bir motosiklet.
    Olumsuz gördüğüm yerler : Şasi çok cılız ve tipsiz kalmış,özellikle arka lastiğin olduğu bölüm.
    Olumlu : Genel maanada tip olarak tatmin edici. Göstergeler güzel,teknik donanımlar gaayet iyi.

Ayrıca kawasakinin Z motonun parçalara uçuk fiyatlar sergilemesi vede pazarlıktan ve indirimden uzak politikalar sergilemesi,bu ülkede insanları kawasakiden yıllarca soğuttu
    Hala soğutuyor
    Emekli Olanlar:
    ‘11 Pcx 39.415 km.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Malum sitede topu topuna 4 ilan var. Cidden haketmediği fiyatlar.Aslında bu motora o kadar çok sahip olmak istiyorum ki maalesef fiyatı belimi büküyor

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Bakın burası çokomelli

Ninja 400 2023 modeli ekim ayında stoklarda olacakmış fiyatı ise 206 bin tl.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

2023 ninja 400 gelmiş ama fiyatı :(

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...50309053/detay

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Türkiye'de sıfır Kawasakiler de alsatçı dingillerin eline düşmüşse kıyamet yakındır.
    levend84 bunu beğendi.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de sıfır Kawasakiler de alsatçı dingillerin eline düşmüşse kıyamet yakındır.
    Bunlara varya delikli 1 lira yedirmem.

Gider biniciden 10 yaşinda motor alirim,varsin km si oynanmiş.olsun,hasar kaydi çiksin,blok sağlam ve yürüyeni sorunsuz olsun gerisi mesele degil.
    tommygun bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlara varya delikli 1 lira yedirmem.

Gider biniciden 10 yaşinda motor alirim,varsin km si oynanmiş.olsun,hasar kaydi çiksin,blok sağlam ve yürüyeni sorunsuz olsun gerisi mesele degil.
    Alsatçılara ben saygı duymuyor ve onları sevmiyorum. Yaptıkları benim gözümde ve gönlümde ticaret değil.
    levend84, Motoseverrr ve espresso bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alsatçılara ben saygı duymuyor ve onları sevmiyorum. Yaptıkları benim gözümde ve gönlümde ticaret değil.
    Abi,bu zamana kadar 5 adet otomobil,4 adet motosiklet aldim/değiştirdim.

Alacagim aracin ilk evvela ruhsatina bakarim,tescil tarihine arabada bir kac defa denk geldi,eleman belli al satçi daha 1 ay olmamis tescil yaptirali(bir de dümenden,bakimlarini yaptirdim,lastik aldim falan,ulan bir vida takmadan almissin,üç beş kar edip yolunu bulma derdindesin,kaşı gözu ayri oynuyor)boyle tiplerden araba almam.bir de araba pazarlarinda her hafta olta atan tipler var onlarada dikkat etmek lazim

Benim kriterim,min 1 yillik sahibi olacak.

Hee,çok çok istisnalar olabilir vardir bunlar detay.
    Motoseverrr, tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ülker.halley davidson
    Alıntı liger35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2023 ninja 400 gelmiş ama fiyatı :(

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...50309053/detay
    Normal fiyati 190 bintl o adam ticaretci

Z moto 205 bin tl demişti kawasaki Türkiye internet sitesi açılmıyor ki kac gündür fiyatlara bakabileyim gerçi bakmak ile kalırım ancak.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)