Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çılgın Mercedes Duran Trafikte Ayağımın Üzerinden Geçti

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Herkese merhaba,

Çok değil 1,5 saat kadar önce işe gelmek için 150lik motorumla yola çıktım. Evimden 1 km bile uzaklaşamadan ana caddeye çıkmak üzereyken bu olay meydana geldi. Ana yola çıkan caddeye ara sokaktan çapraz bağlandım ve normalde 1er şerit gidiş-geliş olan yolu iki taraflı gidiş olarak otomobiller kapattığı için sağımdaki aracın önünden doğru kaldırımla yol arasındaki boşluğa geçmeye çalışıyorum. Sağımdaki mercedes ben geçmeye çalıştıkça gaz verip öndeki araçla arasını kapatıyor. En son yol versin diye biraz daha ileri gidip sağa kırdım gidonu. Bu dediğim yol alma mevzusu maksimum 20-30sn. Neyse bu yine yol vermedi, sol ön tekerleği ile sağ ayağımın üzerinden yavaşça geçti. Bu sırada ben "ayağımın üzerinden geçtiğinin farkında mısın" diye bağırdım, sürücü ile aynı hizaya geldiğimizde o sinirle cama yumruk attım. Bu hiç tepki vermiyor benim kafam attı arkasından dolaşıp sağdan kaldırıma çıktım sağ önünde durdum motoru durdurdum iniyorum, adam inmezse arabasına vururum 3-5 tane. Bir baktım sağda karısı arka koltuğu gösteriyor çocuk var diye. Bıraktım yoluma devam ettim. Hala sinirim geçmedi. Duran trafikte yol vermemek nedir zaten bir yere gidemiyorsun, bir de yol vermemek için inatlaşıp ayağımı eziyorsun.

Kamera açıktı, görüntüler de var ama haberlere anlayıp dinlemeden motosiklet terörü diye başlık atarlar diye gençlere de kötü örnek olmamak için paylaşmıyorum.

İyi forumlar, kazasız sürüşler.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EnvEng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem çoluk çocuk var diyor o zaman adam gibi kullansın! Ne diye motorla sidik yarıştırıyor ki??

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Bunu da hiç anlamıyorum haa.. karın çocuğun var madem neden bile bile lades ? Yapma en başından yoluna işine bak. Trafikte yaptığımız bu keçi inadı yüzünden gereksiz durumlarla boğuşuyoruz, yapmasak ve geri çekilsek bu seferde bu yaşam formları trafikte sürekli haklı ve güçlü olduklarını sanarak hareket etmeye ve daha da azıtmaya başlıyor. Ne yapsak ne etsek bilemedim

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Otobanda olsak anlarım. Altımdaki motor 150lik zaten sağlam bir araba arkama gelirse sağ şeride geçiyorum. Ama duran trafik bir yere gidemiyorsun yol kapalı. Parası var lüks arabası var diye herşeyi yapabileceğini zannediyor.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uğraşma itle köpekle. Kimseyi düzeltmesin.
    bursalıali ve birbilent bunu beğendiler.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Tahammülsüz, hastalıklı, rahatsız bi millet olduk. Arkadan dabakhaneye .ok yetiştiren birileri varsa çekiliyorum yol veriyorum. Didişmenin manası yok. Araba da sıkışık trafikte motosikletliye yol verse ölür yani. Lan adam 5 saniye önünde/yanında ya duracak ya durmayacak, basıp gidecek işte. Nedir bu inat ?

Kural [ Z ] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bkz. İmza =>
    Şeytan ne diyor biliyormusun?

Plakayı kapat,

Ters tarafa geç, arabanın önüne doğru biraz ilerle,

İn aşağıya,

Önce aynaları, sonra yan ve arka camı yumrukla patlat,

Adam inerse ona da patlat,

Sonra bin motosiklete git.

Ama şeytan bu, uymamak lazım. Onun için;

Ters tarafa geç,

Aşağı inme,

Aynasını patlat,

Motosikletin koruma demiriyle sürte sürte o çok kıymetli arabasını çarrrtttt diye çizerek kenardan uzaklaş.

Yoksa yine mi şeytana uyduk. Neyse demek ki ayak ezilince insan öyle hissediyor. Uymamak lazım şeytana uymamak.

Yine de...

:

bursalıali bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Geçmiş olsun.

Hazmedilecek bir durum değil ama itin hatrı olmasa sahibinin hatrı var misali olmuş.

Nalet olsun içimizdeki insan sevgisine

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Bazen de şeytana uymak vacip 《 gerekli 》oluyor. Not: bursalıali 63 yaşındadır. Demek ki mercedezin direksiyonuna geçince , bu yolu benim babam yaptırdı oluyor. Ne diyebilirim bilemedim. Rabbim bütün iki tekerci kardeşlerime sabırlar versin.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Ailesinin yanında olay çıkartmayıp devam etmeniz doğru bir karar ve sizin efendiliğiniz. Boşverin büyüklük sizde kalsın.

Şahıs mercedes almış ama ruhunda hala eziklik yaşıyor demek ki. Ufacık motorun kendisini geçip yoluna gitmesini hazmedemiyor ve kasti olarak yol vermiyorsa aklıma başka açıklama gelmiyor.

Bunun gibi ruh hastaları çok, bazen "ya sabır" deyip yola devam etmek en doğrusu. İnsanı çıldırtıyorlar, farkındayım, ama sakin kalmak ve gülüp geçmek lazım. Her biriyle uğraşmaya kalksanız ömür yetmez, hem sinirleriniz harap olur hem vaktiniz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bence direk seni ezip geçmesi lazım çocuk var arabada...
    Shrieker bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    En güzeli camdan içeri biber gazını vericen sonra vınn.Hatta ön camın ordan klima girişinden bile olur

daha demin benzer birşey başıma geldi, çift şeritli yolda bi transit sol şeridi kapatmıştı benden soldan ilerliyordum arkamda bir taksici sürekli dibimde geziyordu zaten transiti görünce arkama baktım taksiciyle göz göze geldim, şeride gireceğimi anlamıştır angut diye düşünmüştüm şeridin ortasına girmemle taksicinin daha fazla gaz verip egzozuma ve tekerime vurması bir oldu, dengemi kaybettim ama düşmedim iyi ki, motordan indim sağına soluna bakmıyomusun diye bağırdım arabadan aşağı insin de bi konuşsun istiyordum inmedi en son bende küfür ettim bastı gitti, egzoz ve teker de hasar olsaydı bırakmazdım, onun arabası çizildi biraz.

HONDAANTALYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzeli camdan içeri biber gazını vericen sonra vınn.Hatta ön camın ordan klima girişinden bile olur
    Çocuk ve karısı olan arabayamı biber gazı atıcaksın?

DesAres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tricity
    Alıntı HONDAANTALYA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuk ve karısı olan arabayamı biber gazı atıcaksın?
    Çocuk, çoluk bahane ayağını ezdi hani nerde aile ?
    Yazar burda, yani benim bu sözümde anlatmak istediğim bide çoluk çocuk var diye sana göre adamın üstünden ezsin geçsin ne de olsa çoluk, çocuk var arabada olmaz az yapmış.

adam ezerken iyi sonra çoluk çocuk var bırakın bu sohbeti çoluk çocuk dinlemesin arkadaş habere versin bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)