Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz cezaları hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu aralar performans egzozlu motor sahibi arkadaşlardan aldığım duyuma göre, ceza yemede ciddi oranda artış var.
    Forumda yakın zamanlarda başına gelen,duyan var mıdır?
    Bu konuda önerisi olan var mıdır?

Başka bir soru olarak performans egzozu susturucu ile kullanıp ceza alan var mı?

Şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    şans bu işler. harleyi alıyor kenara, fakat bana öyle bakakalıyor. yolun her zaman solundan gitmekte fayda var.
    velizrsln bunu beğendi.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    aynen şans işi ,
    ben bir tık ekleme yapayım , performans egzozla muayeneden geçebilen var mı?

iki yıldır istanbulda motora biniyorum hiç çevirmeye girmedim kask ehliyet ruhsat var baska bir şey sorarlar mı acaba merak içersindeyim

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Hocam bu yaz sonu 206 lira yedim.Vulcanı yeni almışım,üzerinde highway hawk egzos var ufaktan akıyorum.Postacı kapıyı çalınca işler değişti.Polis amcalar 206 lira yapıştımış.Üstelik egzosum susturuculu ve sakin sakin sürüyordum.Bu arada kendilerini hiç göremedim.

orjinal egzozlada egzozdan ceza yeme ihtimalin var :/

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu yaz sonu 206 lira yedim.Vulcanı yeni almışım,üzerinde highway hawk egzos var ufaktan akıyorum.Postacı kapıyı çalınca işler değişti.Polis amcalar 206 lira yapıştımış.Üstelik egzosum susturuculu ve sakin sakin sürüyordum.Bu arada kendilerini hiç göremedim.
    keşke itiraz etseydin, öyle plakaya egzoz cezası olmaz. terbiyesiz herif.

ergunerbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 Z Tenere
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal egzozlada egzozdan ceza yeme ihtimalin var :/
    Şehir içi neredeyse rölantide sürüyorum ve aragaz falan yapmam.Haklsıınız..Gözüm korktu doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke itiraz etseydin, öyle plakaya egzoz cezası olmaz. terbiyesiz herif.
    Eğer ciddi söylüyorsanız itiraz etmeyi düşündüm lakin egzosların faturası veya uygunluk belgesi tarzında bir şey isteyip,bir sürü ıvır zıvırla uğraştırırlar diye uğraşmadım doğrusu.Abart egzos kullanmak yazmıştı.

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı ergunerbaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içi neredeyse rölantide sürüyorum ve aragaz falan yapmam.Haklsıınız..Gözüm korktu doğrusu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:29 ----------

Eğer ciddi söylüyorsanız itiraz etmeyi düşündüm lakin egzosların faturası veya uygunluk belgesi tarzında bir şey isteyip,bir sürü ıvır zıvırla uğraştırırlar diye uğraşmadım doğrusu.Abart egzos kullanmak yazmıştı.
    hayır yahu, bir sürü emsal var egzozdan ceza yiyipte neye göre yazdın, kulak mı kabarttın diyip cezasını sildiren. elidne bir kanıt yok çünkü.
    ergunerbaş bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Görüşleriniz icin teşekkürler arkadaşlar.
    Peki başta z1000 kullanan arkadaşım ve diğer egzozlu arkadaşlar, susturucusu takılı ve çıkarılmış hali arasında ne kadar fark oluyor?
    Örnek akrep yada mivv egzozlari için susturucu takili iken yinede kafa patlatan bir ses oluyor mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)