Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 250 alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

selamlar 2001 model Titanım var satıp yada takas edip cbf 250 almak istiyorum.Antalyada yaşıyorum ve antalyada hoşuma giden 1 tane cbf 250 var.
    2005 model 30.500 km de diyor ilanda, sanırsam motorun biraz parça bulma sıkıntısı var ama honda olduğu için bence her gün sorun açmıyordur neyse gelelim konuya
    1-cbf 250 nasıldır?
    2-parça bulmak sıkıntılı mı?
    3-sorun açar mı?
    4-öğrenciyim günlük kullanıcam yaklaşık günlük 10km yapıyorum ve elbette geziyorum biraz ,uygun mudur?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HaktanCbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696
    1-) Güzel motor temizse orijinal kilometresi tespit edilebiliyorsa ve düşükse çok bir sıkıntı yaratmaz.
    2-) Parçasına bağlı bir durum bu, pert hurda motordan vs. bir şekilde bulunabilir sarf malzemeleri ise yüzde 99 her motorda olduğu gibi aşırı kolay bulunur. Orjinal 0 parça istenirse Japonya'dan gelme durumu olabilir o da keşke İtalyan alsaydım onun bile parçası daha kolay bulunuyo dedirtir.
    3-) O biraz da motoruna bağlı. 16 yaşında motor kim nasıl kullanmış bilinmez bu istisnasız her araçta olduğu gibi bir risktir. 0 aldığın motorda krankı falan geç direk blok kırabilir hararet yapabilir, mekanik yani.
    4-) Bu da biraz sana bağlı ancak 250cc tek silindir motor çok yakmaz.

yanıtın için teşekkür ederim ilanı buraya atsam sıkıtnı olur mu?
    motorun kondisyonu için

Loveless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar F250
    Ben de zamanında düşünmüştüm. Fiyatları da uygun. Cbf 250 kötü bir motor değil kesinlikle. 30.000km de 15 26 yaşındaki motor için hiçbirşey eğer düzgün kullanılmışsa.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Cbf 250'lerde çok fazla yağ eksiltme var diye zamanında okumuştum yıllar önce, hatta aynı segmentte Ybr 250 tavsiye ediyorlardı. Yağ eksilten motorlar büyük sorun açma potansiyeli taşır. Öğrenci adamsınız bence bu motorun tamiri, bakımı, problemi sizi yorar.

hepinize teşekkür ederim.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    hepimizde cc yukseltme bir ust seviyeye gecme hevesi vardir bu gayet normal, bana kalirsa sizi zamanla masrafiyla uzebilecek yasta bir motosiklet tercih etmeyin, ayni rakamlara daha genc yine 125cc bir model tercih edin derim.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bütçe ne kadar?

RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Zamanında çok araştırmıştım bütçem sadece ona yettiği için. İyi güzel motor fakat kronik egzantirik zinciri ve gergisi, elektrik sistemi ve yağ eksiltme problemleri var. Gidişi güzel duruşu güzel.

Motosikleti
    Suzuki sv650s-2008 / Honda Cbr 250R 2012
    aynı fiyat bandında ybr 250 bakabilirsin kronik sıkıntısı olmayan daha sağlam bir motor araştırmıştım

batuhanaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 Pcx 125
    görüntüsünü çok seviyorum o motorun

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Khemani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar 2001 model Titanım var satıp yada takas edip cbf 250 almak istiyorum.Antalyada yaşıyorum ve antalyada hoşuma giden 1 tane cbf 250 var.
    2005 model 30.500 km de diyor ilanda, sanırsam motorun biraz parça bulma sıkıntısı var ama honda olduğu için bence her gün sorun açmıyordur neyse gelelim konuya
    1-cbf 250 nasıldır?
    2-parça bulmak sıkıntılı mı?
    3-sorun açar mı?
    4-öğrenciyim günlük kullanıcam yaklaşık günlük 10km yapıyorum ve elbette geziyorum biraz ,uygun mudur?
    1- sağlam motordur.
    2- parça yok unut.
    3- açmaz.
    4- uygundur.

pulsar 200, duke 250 falan bak. parçası var en azından.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence sıkıntılı bi motosiklet başka daha modelli bi motosiklet baksan daha mantıklı olur
    evet iyi bakımlı ve km orj se değerlendir derim fakat mantıklı bi motosiklet değil parça sıkıntısı olabilir kronik sıkıntıları var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)