Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Temiz Runner 180 bulmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Selam arkdaslar,

Hollandadan yaziyorum ve Allah izin verirse bu yaz icin Gilera runner 180 almak istiyorum ama, bu motorlar neden hep Antalyada tek var?

Simdi ben sadece ortalama her sene 4 hafta sadece binebiliyorum, cunku hayatimizin 11 ayi Hollandada geciyor.

Temiz bi 180 bulma sansim yaz aylarinda varmi acaba, cunku suan Sahibinden.com da 5 tane 180 var ama hepsi 45.000 ustunde.

Yuksek KM gitmis bir runner alip, komple motor bloguna yaptirip daha mi mantikli olur sizce? yada temizine mi almak.

Butcem: 7.000 TL

Simdi dusunuyorum, zaten 4 hafta gidiyorsun bir Runner al gec ama yuksek Kilometrede olanlar, bozulursa Antalyadan parca almam lazim. yine zaman gecer.

Sizce en iyi napabilirim,

saygilarimla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı efem09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdi ben sadece ortalama her sene 4 hafta sadece binebiliyorum
    şaka mı yapıyosun

bakım, muayene, sigorta, mtv...

Motosikleti
    Dominar 400
    Burada sokaklarda pcx görür gibi st vxr sp görebilirsiniz kim yaymış ne olmuş sebebini bende bilmiyorum ama Antalyada yaşayan birisi olarak ben daha liseye yeni geçmiştim herkesin hayali 3 motor piyasayı alt üst ederdi sırasıyla Runner - Ybr - Dylan arada birde Beat.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    malum sitede antalya runner grubu var.

Ordan aradığın motoru bulabilirsin fakat biraz tuzlu temiz spler.Ben de Antalya'da yaşıyourum.Bende dylan arkadaşımda sp vardı çok güzel keyifli motordur ama temizini bulursan.bana mesaj atarsan yardımcı olurum.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Mevcutların 45.000 km olması zor; olanların 145.000, 245.000 km olması daha mantıklı. Hadi desek ki kıyıda köşede kalmış düşük km’de bir tane buldun.
    Parçasını, ustasını nerede bulacaksın? Dersen benim elim alet tutar, parçasını internetten bulurum, kim tutar seni.
    efem09 bunu beğendi.
    Emekli Olanlar:
    ‘11 Pcx 39.415 km.

Motosikleti
    Dominar 400
    Aha da dediğim örnek :D

Een schone runner kan je alleen vinden in antalya en de reden daarvoor is dat antalya en Istanbul alleen weet over het bestaan van deze motors,

Ic anadoluda kan je zoiets niet vinden. En mocht er wat stuk gaan moet je nogsteeds je onderdelen uit Antalya halen en hem ook daar moeten repareren mocht je zelf de kennis niet hebben deze te kunnen repareren

Zelf adviseer ik om de Kuba Rx9 model te kopen. 50cc met een schakelbak. Kan 70+ gaan Ben je ook niet verplicht om je verzekering elke jaar te vernieuwen en kan je met je nederlandse auto rijbewijs ook rijden.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Türkiyede kaldığınız süre zarfında motosiklet (scooter) kiralasanız, motosiklet almaktan çok daha karlı olur. Bunun MTV'si, sigortası, bakımı..
    Ki zaten 4 hafta burdaymışsınız bunun 1 haftasını sadece bunlar için harcarsınız.
    Senede 3 4 hafta binilecek bir aracı satın almak Türkiye Şartlarında bana pek mantıklı gelmedi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Alıntı '-' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka mı yapıyosun

bakım, muayene, sigorta, mtv...
    Yok degil abi, almak istiyorum, dedem kesin donus yapti o halleder masraflarina.

Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada sokaklarda pcx görür gibi st vxr sp görebilirsiniz kim yaymış ne olmuş sebebini bende bilmiyorum ama Antalyada yaşayan birisi olarak ben daha liseye yeni geçmiştim herkesin hayali 3 motor piyasayı alt üst ederdi sırasıyla Runner - Ybr - Dylan arada birde Beat.
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malum sitede antalya runner grubu var.

Ordan aradığın motoru bulabilirsin fakat biraz tuzlu temiz spler.Ben de Antalya'da yaşıyourum.Bende dylan arkadaşımda sp vardı çok güzel keyifli motordur ama temizini bulursan.bana mesaj atarsan yardımcı olurum.
    Selam abi,

Zaten mayisin sonunda bir arkadasa 1500 euro vermeye planliyorum o benim icin Antalyaya gidecek ve motoru alacak, o zamani kadar temiz bir FXR yada SP varsa gorusebiliriz, butcem 7000TL.

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevcutların 45.000 km olması zor; olanların 145.000, 245.000 km olması daha mantıklı. Hadi desek ki kıyıda köşede kalmış düşük km’de bir tane buldun.
    Parçasını, ustasını nerede bulacaksın? Dersen benim elim alet tutar, parçasını internetten bulurum, kim tutar seni.
    Alıntı Mlhbl07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha da dediğim örnek :D
    Alıntı Dutchvibez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Een schone runner kan je alleen vinden in antalya en de reden daarvoor is dat antalya en Istanbul alleen weet over het bestaan van deze motors,

Ic anadoluda kan je zoiets niet vinden. En mocht er wat stuk gaan moet je nogsteeds je onderdelen uit Antalya halen en hem ook daar moeten repareren mocht je zelf de kennis niet hebben deze te kunnen repareren

Zelf adviseer ik om de Kuba Rx9 model te kopen. 50cc met een schakelbak. Kan 70+ gaan Ben je ook niet verplicht om je verzekering elke jaar te vernieuwen en kan je met je nederlandse auto rijbewijs ook rijden.
    Dag broeder,

Kom zelf uit Utrecht kanaleneiland, ben opgegroeid met die dingen hier. Ik wil er ook een in Turkije hebben, vandaar deze vraag. Ik heb er zelf een zonder nummers, die wou ik ook opsturen, helemaal uitelkaar halen en in een busje stoppen, maar de regels zijn veel strenger geworden in Turkije daarom wil ik het op een legale manier doen. Hier in NL kun je een verse uit Duitsland voor 1100 kopen, terwijl een afgetrapte dode runner in turkije 1500 kwijt bent.

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede kaldığınız süre zarfında motosiklet (scooter) kiralasanız, motosiklet almaktan çok daha karlı olur. Bunun MTV'si, sigortası, bakımı..
    Ki zaten 4 hafta burdaymışsınız bunun 1 haftasını sadece bunlar için harcarsınız.
    Senede 3 4 hafta binilecek bir aracı satın almak Türkiye Şartlarında bana pek mantıklı gelmedi.
    Selam abi,

Ben zaten sadece yaz aylarinda kullaniyorum, ve ben ufak bir koyde kaliyorum. Buyuk sehir de degilim, motor kiralama konusunda burda maalesef o option yok. Kendimin Mondial 50cc var 4 senedir, yasim 22 ve simdi upgrade zamani olarak runner dusunmustum.

Ik kwam uit Rotterdam en heb zelf een 180cc runner gehad met een bromkenteken.

Ik heb in Turkije elke vorm van vervoer gereden, ook met kenteken en zonder. Als je in een köy verblijft zou ik gewoon adviseren je onderdelen in een busje en in Turkije herbouwen en in je dorl zonder kenteken rijden. Ken iemand die dit doet,

Waar is je köy. Ken een jonge in Kirsehir en Karaman die er een hebben en die geven aan dat het niet handig is omdat hun eigen reparaties uitvoeren.

2takt is ellende in Turkije, beter een 200cc.

Voor verdere vragen hoor ik het graag.

Selam

Mijn dorp is Pamukoren dat ligt naast Nazilli, en de stad waar het dichtbij is Izmir. We hebben niet eens een politiekantoor in onze dorp. Maar, sinds 2 jaar komen de jandarmes en laden elke motor op die zonder kenteken rijdt, gewoon oplaaien zonder enige kans van tegenwoord. Ik ken iemand die een beverly 500 had meegenomen zonder nummers, en dezelfde zomer was hij die kwijt + een boete van 3.000 TL, dus ben daarom extra voorzichtig. Vorig jaar zag ik een hele pick-up vol met met motoren zonder kenteken wel 20-30.

Ik wil ook wel betalen, maar als ik naar die dingen kijk in Turkije hebben die allemaal 50.000 gelopen en zijn echt opgemaakt, tenzij je 9 of 10.000 neerlegt, dan kan je wel een nette vinden, maar dat is echt te veel voor maar 4 weken.

Zoek gewoon een runner in nette staat, hoeft geen showroommodel die gewoon 3-4 weken blazen volhoudt, als er iets kapot is neem ik het jaar daarop alle onderdelen mee, want mijn oom en een maat van me hebben veel verstand van sleutelen.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Yaşadığın ülkede istediğin gibi kral bi motosiklete binersin. Türkiye'de ise 50 cc ile fantazi yaparsın. Usul usul.. Tavsiyem hiç uğraşma.
    Dipnot : Burda babanın oğluna bile para verme
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    turkce yazsanız da bız de okudugumuzu anlasak daha ıyı olmaz mı?

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    180 sp bi dinazordu ve nesli tükendi. 2008 de bindim en son, ondan sonra zaten patlamamışı kalmadı.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı efem09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam

Mijn dorp is Pamukoren dat ligt naast Nazilli, en de stad waar het dichtbij is Izmir. We hebben niet eens een politiekantoor in onze dorp. Maar, sinds 2 jaar komen de jandarmes en laden elke motor op die zonder kenteken rijdt, gewoon oplaaien zonder enige kans van tegenwoord. Ik ken iemand die een beverly 500 had meegenomen zonder nummers, en dezelfde zomer was hij die kwijt + een boete van 3.000 TL, dus ben daarom extra voorzichtig. Vorig jaar zag ik een hele pick-up vol met met motoren zonder kenteken wel 20-30.

Ik wil ook wel betalen, maar als ik naar die dingen kijk in Turkije hebben die allemaal 50.000 gelopen en zijn echt opgemaakt, tenzij je 9 of 10.000 neerlegt, dan kan je wel een nette vinden, maar dat is echt te veel voor maar 4 weken.

Zoek gewoon een runner in nette staat, hoeft geen showroommodel die gewoon 3-4 weken blazen volhoudt, als er iets kapot is neem ik het jaar daarop alle onderdelen mee, want mijn oom en een maat van me hebben veel verstand van sleutelen.
    bende senin :D
    oxus bunu beğendi.

Alıntı GT250rAlanya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşadığın ülkede istediğin gibi kral bi motosiklete binersin. Türkiye'de ise 50 cc ile fantazi yaparsın. Usul usul.. Tavsiyem hiç uğraşma.
    Dipnot : Burda babanın oğluna bile para verme
    Haklisin abi, Burda Hollandada Runner surmek icin extra motor ehliyet alman gerek 1500 falan tutuyor. Burda guzel olurda, burda o motorlarin hastasi cok, hemen caliyorlar.

Alıntı mehmetseza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkce yazsanız da bız de okudugumuzu anlasak daha ıyı olmaz mı?
    Kardesim,

Dedim ki, bizim koyden bir cocuk Hollandadan Piaggio Beverly goturdu turkiyeyi, evraksiz plakasiz hollandadan ayni yaz polisler durdurdu ve elinden aldilar arti 3000 TL ceza verdiler, benim de var burda Runner 180, bende goturmek isytiyordum ama bunu duyunca en iyisi trden almak oldu.

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 sp bi dinazordu ve nesli tükendi. 2008 de bindim en son, ondan sonra zaten patlamamışı kalmadı.

Merhaba,

Temiz Runnerler var ama asiri ucuk fiyata, birtane vardi mesela Motorcum Motorda Antalyalilar bilir, kirmizi FXR 9,500TL istiyorlardi.

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende senin :D
    xD
    berk_cglr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)