Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'da gidilecek motosiklet servisleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF150
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum inşallah doğru yerdir. Doğru değilse yöneticiler konuyu gerekli başlığa taşırlarsa sevinirim.
    Yetkili servis e giden arkadaşların verdiği paraları duyunca içim ürperiyor. Bakım, servis gibi konularda pek bi bilgiye sahip değilim. Bursa'da işini yapması gerektiği gibi yapan ve ücret konusunda hakkından fazlasını almayan güvenilir usta tavsiyelerine ve kesinlikle gidilmemesi gereken servis ve ustaları bilen arkadaşlar bilgilendirebilirse sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Ferit, motorunu 0 ve bayiinden aldın . Bu yüzden bakımlarını da orada yaptırman daha akılcı olur.
    Şu an bir kaç günlüğüne İnegöl'deyim. DURAN Honda ile birlikte , GEZER Motor Mustafa da iyidir. Hiç
    tereddüt etme sanıyorum Gezer de Honda yetkili servisi. Selamlarla.

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    sırf servisi iyi diye honda alırım ben özellikle cb 125 ace motorumla ilgili bursa duran kardeşlerden çok memnunum. ayrıca sıfır aldıysan hiç tereddüt etme 3 binde bir 150 lira ver için rahat etsin gerçekten. bunun yanında alternatif iyi servis olarak Beymoto veya Erdal ustayı öneririm. büyük motorlarımı yalnızca bunlara götürürüm ben.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)