Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardım İstiyorum!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Selam arkadaşlar

Geçen yaptığım kaza sonucu yeni bir kask almaya karar verdim.Çizik bile yoktu kaskta fakat duyduğum kadarıyla kask tek kullanımlıkmış.
    Kazadan sonra darbe emme işlevliğini kaybetmiş olabilirmiş.

Birkaç seçenek var aklımda. Ses almasın istiyorum. Fakat birinde olan diğerinde olmuyor hepsinde bir eksi tarafı oluyor.
    Yamaha R25 kullanıyorum. Aklımdaki kaskları söyliyeyim size kullanmış olduğunuz kaska yorum yaparsanız sevinirim.

Reklam yapıyormuş gibi link koymuyorum yanlış anlaşılma olmasın. Sadece bir kask'a link koyuyorum. Pek bilinen bir kask olmadığı dolayısıyla.

http://www.motoruma.com/cms-gtrs-20-race-tech-full-karbon-kapali-motosiklet-kaski-siyah

Cms gtrs 2.0 full karbon kask : Aslında tipini şeklini çok beğendim yanında siyah vizör pinlock çene için rüzgarlık hem kışlık hem yazlık bide arka spoiler için bişey veriliyor sanırım. Fakat sharp'a baktığımda iki modeli girmiş test'e ve ikiside tek yıldız almış fakat dot ve ece sertifikası var. Aklımdaki soru işareti güvenlik.

Agv K-5 aslında bunla ilgili çok sorunum yok güneş gözlüğü var ekstra olarak.

Bell vortex bu kaskta pinlock yok sanırım ve vizörleri çok pahalı fakat snell sertifikası olan nadir kasklardan.

Bu kaskların arasında kaldım. Rüzgar sesi en az alıp güvenliği en iyi olan kaskı seçmek istiyorum. Aklınızda kullandığınız bu fiyat aralığında önereceğiniz kask varsa bakabilirim. Ama kesinlikle double d bağlantı istiyorum ve termoplastik istemiyorum.

1000-1300 arası bütçe ayıracağım.

Bu arada bazı yerlerde baya uygun fiyatlar oluyor oralarda varsa bu kasklardan bildirirseniz sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Peugeot 103
    Bell Qualifer çok iyi bir kask buğu yapmıyor çok konforlu, görüş açısı çok geniş. Fiyatı da gayet uygun 800 - 900 küsür ₺ bişey. Öneriyorum.
    Huseyin9595 bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Teşekkür ederim. O fiyatlara malesef bikaç beden kalmış m veya l beden bulamadım bildiğiniz biryer varsa link atar mısınız?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)