Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

A Sınıfı Ehliyet Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    A ehliyeti alırken yamaha xj6 kullandırdılar bana. Gidonu çevirirken epey ağırlık hissettiriyordu. 8 i çizerken gaza hiç dokunmadım. Viteste rölantide kendi yürüyor rahat rahat.
    Sanırım ben A2 den yükselttiğim için öncesinde düşük cc bişey vermediler. Direkt verdiler xj6 yı sınav saatine kadar pratik yap dediler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco AK550
    Alıntı MOTO62 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada bence sınavda geçmek için büyük cc daha iyi; gazsız kalkabiliyor ve yarım debriyaj + frenle 8 çizebiliyorsunuz.
    kesinlikle bu işi çok kolaylaştırıyor. kalkmak çok kolay, alet sarsmıyor, titremiyor. ben sadece debriyaj kullanarak parkuru bitirdim.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı xmaxci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrübeniz yoksa sorun değil illa alt sınıftan başlamanıza gerek yok ekstra eğitim alın fazladan ücretini vererek zaten kurslar A alacak herkese önce 150-200 cc lik bantta motorla başlatıyorlar eğitimlerde sonra veriyorlar altına 600cc istediğin kadatr prof ol hiçbir kurs vermiyor öyle hemen altına o motoru.
    kanka milleti mi kekliyorsun :D bende az kalsın 5 yıllık konuya ciddi ciddi cevap verecektim.

edit: Türkiye'de bu ehliyet mevzusu tamamen milletten para söğüşlemek için kullanılıyor. Almaması gereken insanlar ehliyet alıyor trafikte.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)