Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yurtdışı projemi tebrik ediyor, Ülkem sırt dönüyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Vela vela velvela vel vil vel vil vel halaaa aaaa aaaa aaaaa aaaa aaaaaaa ..
    sheriff87 bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    siteye ilk girişte gelen uyarı ile zaten zıçmış durumdasın. Sizlere gelen e postlar spam olarak düşecektir diye. Hacı geç bu işleri yahu, kimi kandırıyorsun sen. O görüştüğüm dediğin adamların bi rtanesinin bize mail adresini versene, bir de biz görüşelim bakalım ne diyecekler. Samimi olabilirsin ama inandırıcı değilsin. Seni üzmek için yazmadım ama durum bu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6/10 olunca kabul edilebilir mi oldu? Bahsettiğim üç sertifikaya birden sahip kaç kask var bir araştır istersen.

Ya da boşver ne gerek var salla bir rakam daha kolay.
    Şuraya baktınız mı? Kask Puanlaması neye göre yapılıyor? sekmesinde her şeyi açıkladık. DOT etiketini baz almıyoruz. Bunun nedeni iste firmaların sahte dot etiketi yapıştırması. 3 sertifika diyorsun da 5 yıldız alanda EC, 1 yıldız alanda EC sertifikasına sahip. (ls2 ff351). Sertifika alanında tek puanlamaya baz alanınan belge Snell'dir. Sharp ise kaskların üst ve yanal korumalarına verdiği renklere göre değerlendirilir. Bunu zaten örnekli olarak SSS bölümünde açıkladık.

Snell ile konuşmalarda bizzat kendisi DOT sertifikalarının kontrol edilemez olduğunu söylüyor.

Biz Snell'e Sharp ne kadar güvenilir diye sorduk. Paragraf paragraf yazıldı konuşuldu bunlar. http://prntscr.com/i4nqem

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteye ilk girişte gelen uyarı ile zaten zıçmış durumdasın. Sizlere gelen e postlar spam olarak düşecektir diye. Hacı geç bu işleri yahu, kimi kandırıyorsun sen. O görüştüğüm dediğin adamların bi rtanesinin bize mail adresini versene, bir de biz görüşelim bakalım ne diyecekler. Samimi olabilirsin ama inandırıcı değilsin. Seni üzmek için yazmadım ama durum bu...
    Konuya görsel olarak ekledim dostum. Bakabilirsin... Spama bilerek yolluyorum. Şu dönemde herkes insanlara bir şekilde mail yolluyor ve gören insan ulan gene mi bu diyor. Biz bir şey satmıyoruz, kitap, dergi, fuar bilgileri vb yani çok önemli olmayan şeyleri oraya yolluyoruz. Oda yılda 3-5 ya olur ya olmaz. Ancak firmalar indirim kuponu vs verirse gelen kutunuzda görebilirsiniz. http://prntscr.com/i4nsos

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuraya baktınız mı? Kask Puanlaması neye göre yapılıyor? sekmesinde her şeyi açıkladık. DOT etiketini baz almıyoruz. Bunun nedeni iste firmaların sahte dot etiketi yapıştırması. 3 sertifika diyorsun da 5 yıldız alanda EC, 1 yıldız alanda EC sertifikasına sahip. (ls2 ff351). Sertifika alanında tek puanlamaya baz alanınan belge Snell'dir. Sharp ise kaskların üst ve yanal korumalarına verdiği renklere göre değerlendirilir. Bunu zaten örnekli olarak SSS bölümünde açıkladık.

http://prntscr.com/i4npt0 Snell ile konuşmalarda bizzat kendisi DOT sertifikalarının kontrol edilemez olduğunu söylüyor.

Biz Snell'e Sharp ne kadar güvenilir diye sorduk. Paragraf paragraf yazıldı konuşuldu bunlar. http://prntscr.com/i4nqem

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Konuya görsel olarak ekledim dostum. Bakabilirsin... Spama bilerek yolluyorum. Şu dönemde herkes insanlara bir şekilde mail yolluyor ve gören insan ulan gene mi bu diyor. Biz bir şey satmıyoruz, kitap, dergi, fuar bilgileri vb yani çok önemli olmayan şeyleri oraya yolluyoruz. Oda yılda 3-5 ya olur ya olmaz. Ancak firmalar indirim kuponu vs verirse gelen kutunuzda görebilirsiniz. http://prntscr.com/i4nsos
    Her şey bitti sıra dalga geçmeye geldi sanırım. Saat de geç olmuş uykun gelmiş de olabilir. Shoei'nin içi gücü yok çakma DOT stickerı yapıştıracak kasklarına... Üç sertifikanın üçüne de sahip, SHARP'tan da 4/5 (yani 8/10) almış kask, senin fevkaladenin fevkindeki algoritmaların (küllahımın algoritması) 6/10 lütfederek verdi(n). Haydi abisi sen yat uyu bence.

Eline koluna sağlık

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şey bitti sıra dalga geçmeye geldi sanırım. Saat de geç olmuş uykun gelmiş de olabilir. Shoei'nin içi gücü yok çakma DOT stickerı yapıştıracak kasklarına... Üç sertifikanın üçüne de sahip, SHARP'tan da 4/5 (yani 8/10) almış kask, senin fevkaladenin fevkindeki algoritmaların (küllahımın algoritması) 6/10 lütfederek verdi(n). Haydi abisi sen yat uyu bence.
    Dostum sana açıklama çalışıyorum. Shoei doğru yapıştırmaz, HJC doğru yapıştırmaz vs diye uzar ancak geriye kalan markalar? Bir bilgi kesin değilse onu tüm kasklara nasıl uygulayalım?

Yıldıza bakmıyoruz Bu arada 8 puanı nasıl verdin? 2 ile neden çarptın. Allah aşkına ilk önce okumayı bilin. 5 yıldız alan kaska 10 verdin? 10 üstünden değerlendirilen bir sistemde Double D, Snell belgesine nasıl puan vereceksin? Sistemi 15 e mi çıkarırsın yoksa 2 ile çarpmak yerine renklere tekil puan mı atarsın? Biz bunları düşünmedik mi sanıyorsun?

Okumayacağını bildiğim için ss atıyorum. İnanmak sana kalmış:

http://prntscr.com/i4nzug Puanı: [
    http://prntscr.com/i4o02c Puanı: [
    Buda Sharpın cevabı: http://prntscr.com/i4o0io

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şu procelerini mahmut holding kafası ile yani hep para için yaptığından dolayı ayarım sana..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Dostum sana açıklama çalışıyorum. Shoei doğru yapıştırmaz, HJC doğru yapıştırmaz vs diye uzar ancak geriye kalan markalar? Bir bilgi kesin değilse onu tüm kasklara nasıl uygulayalım?

Yıldıza bakmıyoruz Bu arada 8 puanı nasıl verdin? 2 ile neden çarptın. Allah aşkına ilk önce okumayı bilin. 5 yıldız alan kaska 10 verdin? 10 üstünden değerlendirilen bir sistemde Double D, Snell belgesine nasıl puan vereceksin? Sistemi 15 e mi çıkarırsın yoksa 2 ile çarpmak yerine renklere tekil puan mı atarsın? Biz bunları düşünmedik mi sanıyorsun?

Okumayacağını bildiğim için ss atıyorum. İnanmak sana kalmış:

http://prntscr.com/i4nzug
    http://prntscr.com/i4o02c

Buda Sharpın cevabı: http://prntscr.com/i4o0io
    Ben senin kaskları nasıl değerlendirdiğin kısmını sitene girip ilk şoku yaşadığımda zaten okudum, geçti gitti o. 8 puanı nasıl mı verdim? Dostum git bir IQ'nu ölçtür istersen. 4/5 = 8/10 = 12/15 = 16/20 ... diye uzar gider sana burada ilkokul matematiği mi öğreteyim bu saatte? Neyse ya bana neyse bu saatte sana laf anlatmaya çalışıyorum. Sen git 299 falan kas Rossi seni.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu procelerini mahmut holding kafası ile yani hep para için yaptığından dolayı ayarım sana..
    Dostum para için yapsam bunlarla mı uğraşırım? Allah'a şükür işimizi gücümüz var. Bu benim hobim ve uğraşıyorum videolarda olduğu gibi.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Dostum para için yapsam bunlarla mı uğraşırım? Allah'a şükür işimizi gücümüz var. Bu benim hobim ve uğraşıyorum videolarda olduğu gibi.
    Hobi için olsa floodlamassın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hobi için olsa floodlamassın..
    Foruma çok az girebiliyorum işte bunlar, gerçek hayattaki işler, video editleri zaman alıyor. Yazsam şuan yazarım ki başka konulara da yazıyorum sadece kendi konularıma değil.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Fiziki olarak test etmedik ancak dünyanın en önde gelen kuruluşundan başka maalesef alternatif bir yol bulamadık. Tyrereviews'in ve pistleri ve test pilotları var. Diğer yanda Oponeo gibi bir kuruluş var. Aynı puana sahip olsalar da özellik puanları farklıdır.

Ancak fark ettiyseniz, rosso 3 sadece ıslak zeminde biraz daha az puan aldığı için puan eşitlenmiş. Ömrü ve kuru zemin performansı roadsmart2 den daha iyi. Ancak siz hangi hava koşullarında motosiklet kullanıyorsunuz? gibi sorular sorulmaya başlanır.

Bakın örnek şu olsun:

CONTİNENTAL Sport Attack 2 kardeşi CONTİNENTAL Sport Attack' den ortalama puan olarak az almış. Ancak CONTİNENTAL Sport Attack 2 aşınma hariç her konuda iyi. Yani lastik çok iyi ancak aşınma olayı bir o kadar kötü. Sırf bu yüzden puanı az. Ancak para meselesi olmayan ve sezonda 2 lastik değişen biri için bu durumda aşınmaya bakmaz alır o lastiği.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Zamanla güncellenme gelecektir. Sadece farkları göster vb şeyler için altyapı çalışması yapacağız. Kilit üreticilerine dahi yazı yazdık bakalım ne zaman sonuçlanır.

işte bu şekilde sonuçlar yanıltıcı olabiliyor.
    millet boşuna demiyor arai niye 4 yıldız alıyor diye.
    demek ki bu tarz sebeplerden oluyor işte, ortalama alınca işler karışıyor.

bu arada lastiklere mitas sport force modelini de koyabilir misiniz?

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Foruma çok az girebiliyorum işte bunlar, gerçek hayattaki işler, video editleri zaman alıyor. Yazsam şuan yazarım ki başka konulara da yazıyorum sadece kendi konularıma değil.
    Peki hobi edindiysen neden böyle bir proceye başlarken buradan fikir almadın..Madem buraya üyesin işte bu noktada iş reklam ve kazanca dönüşüyor..Yol yordamı iyi bilirim önce bir başlık açarsın buraya böyle bir procem var ne önerirsiniz diye ve bu doğrultuda başlığı sürekli güncellersin emimin ki çok daha doğru verilerin olduğu daha kapsamlı bir proce çıkar ortaya ama bu noktada iş reklama dönüyor..
    Sen leb dersin ben roman yazarım , sen bir fotoğrafa bakarsın güzel dersin ben fotoğraftan hayat hikayesi yazarım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu şekilde sonuçlar yanıltıcı olabiliyor.
    millet boşuna demiyor arai niye 4 yıldız alıyor diye.
    demek ki bu tarz sebeplerden oluyor işte, ortalama alınca işler karışıyor.

bu arada lastiklere mitas sport force modelini de koyabilir misiniz?
    Maalesef Mitasın hiçbir lastiğini değerlendirmemişler. TR de satışı olan ve onların değerlendirdiği her lastiği ekledik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:37 ----------

Peki hobi edindiysen neden böyle bir proceye başlarken buradan fikir almadın..Madem buraya üyesin işte bu noktada iş reklam ve kazanca dönüşüyor..Yol yordamı iyi bilirim önce bir başlık açarsın buraya böyle bir procem var ne önerirsiniz diye ve bu doğrultuda başlığı sürekli güncellersin emimin ki çok daha doğru verilerin olduğu daha kapsamlı bir proce çıkar ortaya ama bu noktada iş reklama dönüyor..
    Sen leb dersin ben roman yazarım , sen bir fotoğrafa bakarsın güzel dersin ben fotoğraftan hayat hikayesi yazarım..
    Sen biliyorsun ne dersem alaya alınıyor. Bunu en son mobil oyunda yaşadım ve sürekli art niyet aranıyor. Emin ol şu işten para kazanmak çok zor ama ne var işte dışarı çıktığımda bir yere davet edilmem, tanıdık insanlar görmek benim için yeterli.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Maalesef Mitasın hiçbir lastiğini değerlendirmemişler. TR de satışı olan ve onların değerlendirdiği her lastiği ekledik.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:37 ----------

Sen biliyorsun ne dersem alaya alınıyor. Bunu en son mobil oyunda yaşadım ve sürekli art niyet aranıyor. Emin ol şu işten para kazanmak çok zor ama ne var işte dışarı çıktığımda bir yere davet edilmem, tanıdık insanlar görmek benim için yeterli.
    Alaya almıyorum ben bak işin yolunu yordamını yazdım sen direk tepeden inme bir site koyuyorsun ki forum kültüründe bu reklama girer ( yaklaşık 20 senedir forumlarla içli dışlıyım işim gereği) yaptığın hata bu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Bak imzan
    Yerli Mobil Oyumuz Çıktı: https://goo.gl/eYkp7P
    bu direk bir firmanın reklam mesajıdır..Oysa ki anlattığın gibi hobi olsa imzan şöyle olur idi..
    Arkadaşlar kendimce amatör bir oyun yaptım değerlendirmede bulunur iseniz çok sevinirim , teşekkür ederim..
    Firma iletileri ile foruma yazarsan böyle tepki görürsün..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alaya almıyorum ben bak işin yolunu yordamını yazdım sen direk tepeden inme bir site koyuyorsun ki forum kültüründe bu reklama girer ( yaklaşık 20 senedir forumlarla içli dışlıyım işim gereği) yaptığın hata bu..
    Yok seni kastetmedim. Demek istediğini anladım yönetime de hak veriyorum ancak tamam banner koyalım insanlar bilinçlensin diye. Hani bu saçma sapan bir şey değil ki biz üreticileri aradık ürün içeriğini sorduk güvenmedik yt den unboxing videoları izledik hemde defalarca farklı insanlardan. İnanın kolay olmadı. Gördüğümüz verilere göre bir tane haksızlık yapılmış ürün yok. Üstteki arkadaş isim değişikliği olanı söyledi onuda düzelttirdim. Zaten googlede üstteyiz burada inan insanlar görsün diye konu açtım. İlki silindi anında bir kaç gün önce üstelemedim. Sharp bugün gel yardımcı olalım gibisinden konusunca zoruma gitti. Bende tekrardan kızgınlıkla açtım. (Yönetici)Erhan'ın yüzü burada isterse konuşmamızı SS atar.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Yok seni kastetmedim. Demek istediğini anladım yönetime de hak veriyorum ancak tamam banner koyalım insanlar bilinçlensin diye. Hani bu saçma sapan bir şey değil ki biz üreticileri aradık ürün içeriğini sorduk güvenmedik yt den unboxing videoları izledik hemde defalarca farklı insanlardan. İnanın kolay olmadı. Gördüğümüz verilere göre bir tane haksızlık yapılmış ürün yok. Üstteki arkadaş isim değişikliği olanı söyledi onuda düzelttirdim. Zaten googlede üstteyiz burada inan insanlar görsün diye konu açtım. İlki silindi anında bir kaç gün önce üstelemedim. Sharp bugün gel yardımcı olalım gibisinden konusunca zoruma gitti. Bende tekrardan kızgınlıkla açtım. (Yönetici)Erhan'ın yüzü burada isterse konuşmamızı SS atar.
    Bak hala firma ağzı ile yazıyorsun buraya ..Bende 15 senedir firma sahibiyim buradakilerin hemen hemen hepsi bilmez..Hatalısın göze batıyorsun..Gözümde kahve ağzı ile ağzında sigara kahvehane sahibi gerçek kesit karakteri canlandırıyorsun şu an şu yazdıklarınla..Madem amatörsün hobi için yapıyorsun buraya konu aç fikir al emin ol bakış açın değişecek..Ama böyle bir yapıda değilsin..Tamamen ticarı kaygılarla girmişsin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bak hala firma ağzı ile yazıyorsun buraya ..Bende 15 senedir firma sahibiyim buradakilerin hemen hemen hepsi bilmez..Hatalısın göze batıyorsun..Gözümde kahve ağzı ile ağzında sigara kahvehane sahibi gerçek kesit karakteri canlandırıyorsun şu an şu yazdıklarınla..
    Tecrübe olmayınca böyle oluyor, görüp uyaran da yok Teşekkürler bilgiler için.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Tecrübe olmayınca böyle oluyor, görüp uyaran da yok Teşekkürler bilgiler için.
    Rica ederim hani üst sıralardayız oyunumuz çıktı vs gibisinden çok
    arkadaşlar kendimce birşeyler yaptım olmuşmu yardımcı olurmusunuz
    Gibi şeyler yazarsan emin ol çok sevilirsin..Birşey söyleyeyim bu sene başıma buyruk işyerime tadilat yapayım dedim yaklaşık 20 binlira harcadım eniştem birşey söyledi yaptım babam geldi birşey söyledi uyguladım eski elemanım birşey söyledi yaptım aynen ve inan ol benim aklımdakinden çok daha farklı harika şeyler oldu çok daha az bir maliyet ile..İmzanı da değiştirmişsin teşekkür ederim fikrime önerime saygı duyduğun için..

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    +1
    Seni severim bilirsin.
    Şimdi daha çok seviyorum.
    Hep reklam kokan hareketler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)