Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aytemiz 'Motorcu Dostu İstasyon' Projesi Hayata Geçti!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Opetten şaşmam asla. Tualeti yeter. Uzun yolda opet arayarak geçen bir ömrüm var
    ferhatkars ve salihozturk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    depo anahtarını sakın vermeyin... kırar felan içinde kalır... kendiniz açın deponuzu...

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuları açan üye isimleri değişik. bence gayet yeterli sayın debriyajı bırak gaz ver hocası.
    "Debriyaji birak gaz ver hocasi"...
    Kafamda yankilaniyor... "DEBRIYAJI BIRAK - GAZ VER - HOCASI"....

Ayip degilmi? Insan bu kadar kucumsenirmi? Alaycilikla "Yaptigin is bu kadar basit, adam degilsin, konusma" diyorsunuz.
    Neden yapiyorsunuz boyle seyleri gercekten aklim almiyor.
    Birakin birisinin meslegiyle alay etmeyi, burasi bir motosiklet forumu, laf ettiginiz kisi burada birlikte olmamizi saglayan motosiklet sevdamizi genclere ogreten birisi. Anlamiyormusunuz, siz bu lafi soyleyince sadece 1 kisiye degil, yaptigimiz ise laf ediyorsunuz. Neticede yaptigimiz is, debriyaji birakip gaz vermek. Ama boyle alaycilikla soylenince kulaga pek hos gelmiyor.

Lutfen sozunuzu geri alin.

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en çok hangi istasyon indirim yaparsa motorcunun gerçek dostu odur ;)

mesela bu ara benim dostum Total dir , %10 indirime devam ederse bu dostluk hiç bitmezzz :D
    Totalin o indirimi sadece size mi yoksa genel olarak mı diğer firmalara göre öyle bir indirimi var. Yada daha açık ifadeyle o indirimi almak için üye felan mı olmamız lazım.?
    "Olur öyle..."

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı y.selimbatu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Totalin o indirimi sadece size mi yoksa genel olarak mı diğer firmalara göre öyle bir indirimi var. Yada daha açık ifadeyle o indirimi almak için üye felan mı olmamız lazım.?
    Total uygulaması üzerinden yakıt alan herkese iki aydır indirim sürmekte, bir kişi sadece iki adet araca indirim alabiliyor.
    y.selimbatu bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Denizli'deki Aytemiz'de yok henüz kask koyma dolabı.

Farkındalığı artırma adına güzel bir uygulama.

Ve evet, ismini nadiren duyduğum markalar yerine Aytemiz'i görünce gönül ferahlığı ile girip benzin aldım; "motorcu dostu benzin istayonu uygulamaları var; bunlardan benzin alınır" diye; arabayla giderken ...

Güzel bir uygulama; yaygınlaşması dileğiyle...

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Adamlar fark yaratmış işte. Hemen eleştirmeyin. Opet ten de bekliyoruz aynı hareketi .

salihozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bir motorcu olarak benzin istasyonundan beklediğim 3 şey var.Birincisi hileli yada kirli, su karışmış benzin vermesin.İkincisi tuvaleti temiz olsun, kapısında her zaman arızalı yada temizlik var yazmasın.Üçüncüsü dolsun dediğimde tabanca attıktan sonra pompacı tepeye kadar silme benzin koymaya çalışmasın.Araba deposu değil bu tabanca attıysa depo dolmuştur zaten.Taşan benzin yüzünden motorun plastikleri soldu.Her defasında laf söylemekten de bıktım artık konuşmuyorum, pompacının pis pis sırıtışını izliyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)