Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Keşke Herkes Böyle olsa

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    bi kamyoncudan bunu beklemek çok şaşırttı..
    Paylaşalım.

hachiko, Kızıl pars, birbilent ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    - AHMET AKGÜN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kendiside motosiklet kullanicisi olabilir.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    yalnız yanlış yazdırmış,,motorsiklet değil,motosiklet olacaktı
    ilkeronat ve bursalıali bunu beğendiler.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Durdurup motorsiklet degil, motosiklet deseydin. Saka saka :D Olsun guzel boyle seyler.
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Trafikteki araçlarda okunacak anlamsız şeyler yazacağına anlamlı bir şey yazmayı tercih etmiş, umut verici.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Kamyon ve tır şoförleri çok saygılı, anlayışlı oluyor. Defalarca denk geldim.

Bir kere trafikte sıkışmıştım. Solumda, sürücüsü telefonuyla oynayan bir araba yüzünden hareket edemiyordum. El sallıyorum, aynasının dibine giriyorum görmüyor. Sağımdaki tırın sürücüsü ileri-geri yapıp yol açmıştı bana sağolsun.

Birkaç kere de kavşakta geçiş hakkı kendisinin olmasına rağmen durup yol veren kamyon sürücülerine denk geldim.

Çok da şaşırmamak lazım yani
    bursalıali ve mombohunter bunu beğendiler.

Kamyon ve tır sürücüleri iyi onlar görmüyor (gerçek) kör noktaları çok çok tankerci tanıyorum hepsi iyi insan trafikdede.

Harfiyat taşıyanlar başka bir tankerci abimin dediği gibi “bunlar çarpa çarpa kullanmayı öğreniyorlar.” bunu derken yüzünde iğrendiğine dair belirti vardı.
    bursalıali bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Düşündüm de genel olarak kamyon şöförleri araba sürücülerine kıyasla gerçekten motosikletlere (en azındna bana) daha saygılıydılar.

Durup duruken sıkıştıran, gereksiz hareketler yapan kamyon şöförü sayısı genele vurursak çok az.

Bu arkadaşı da takdir ettim, güzel bir şey yaptığı.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşündüm de genel olarak kamyon şöförleri araba sürücülerine kıyasla gerçekten motosikletlere (en azındna bana) daha saygılıydılar.

Durup duruken sıkıştıran, gereksiz hareketler yapan kamyon şöförü sayısı genele vurursak çok az.

Alıntı nicksizbro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyon ve tır sürücüleri iyi onlar görmüyor (gerçek) kör noktaları çok çok tankerci tanıyorum hepsi iyi insan trafikdede.

Harfiyat taşıyanlar başka bir tankerci abimin dediği gibi “bunlar çarpa çarpa kullanmayı öğreniyorlar.” bunu derken yüzünde iğrendiğine dair belirti vardı.
    İşe gider gelirken çok tır kamyon şoförü, görüyorum. Yolumda onları sollamak zor, ama sollayacağım zaman selektör korna ile kendimi gösterdiğinde 100 cc motor olmama rağmen sabırla sollamama izin veriyorlar. Şeridi ortalayarak gidince hiç sıkıştırdılar ini görmedim. Bi kaç kez şeridi ortalamama rağmen taksiler(araba) sıkıştırdı. Tırcılar ise en az 20m. Mesafe bırakıp sollamayı bitiriyorlar. Tır kamyon şoförlerinin sağ kapı tarafında ve dururken de ön ve sol kapı yanında bulunmamaya bakın. Gerçekten kör noktaları buralar. Bi kaç kez işim gereği bu kör noktalarda kaldım son anda kaçtım. (Benzinlikte çalışıyorum )
    _chaotic_, bursalıali ve SuleymanE bunu beğendiler.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Kanyoncular sabırlı ve sakin insanlar olmak zorundalar, yoksa hızların 30/40 kmlere düştüğü dik rampalarla, karda kışta uğraşamazlardı Allah yardımcıları olsun, uzun yol kamyoncuları iyi insanlar.
    _chaotic_, mombohunter ve bursalıali bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e. Karademir lan bu!

ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı patpop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşe gider gelirken çok tır kamyon şoförü, görüyorum. Yolumda onları sollamak zor, ama sollayacağım zaman selektör korna ile kendimi gösterdiğinde 100 cc motor olmama rağmen sabırla sollamama izin veriyorlar. Şeridi ortalayarak gidince hiç sıkıştırdılar ini görmedim. Bi kaç kez şeridi ortalamama rağmen taksiler(araba) sıkıştırdı. Tırcılar ise en az 20m. Mesafe bırakıp sollamayı bitiriyorlar. Tır kamyon şoförlerinin sağ kapı tarafında ve dururken de ön ve sol kapı yanında bulunmamaya bakın. Gerçekten kör noktaları buralar. Bi kaç kez işim gereği bu kör noktalarda kaldım son anda kaçtım. (Benzinlikte çalışıyorum )
    Bende 250kmlik bi uzun yola giderken harbiden tırcıların motorculara saygısıni o zaman anladım cidden sollamak istediklerinde bi 20 30 metre mesefa kalinca sag seride atiliyorlar ve yollarda selam veriyorlar
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Hoka, O kamyoncu benim hemşerim . Erdi değil. Şahsen tanımıyorum , lakin harf hatası yapsa da hareket
    10 puan . Gaza gelir mi bilmem, ancak aynı hareketi Erdi'den de bekliyoruz. Ha bu arada Erdi kendisine
    yeni bir oyuncak bulmuş . Hayırlı olsun . İnşallah Ktm den trike yapmaya kalkmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

Hemşehrimin yaptığı benim de göğsümü kabarttı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

E.Karademir Erdi'nin sayfasında kendisine yazdım , aynı hareketi senden de bekliyoruz diye.
    ..YaNKee.., mombohunter ve levend84 bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoka, O kamyoncu benim hemşerim . Erdi değil. Şahsen tanımıyorum , lakin harf hatası yapsa da hareket
    10 puan . Gaza gelir mi bilmem, ancak aynı hareketi Erdi'den de bekliyoruz. Ha bu arada Erdi kendisine
    yeni bir oyuncak bulmuş . Hayırlı olsun . İnşallah Ktm den trike yapmaya kalkmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

Hemşehrimin yaptığı benim de göğsümü kabarttı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

E.Karademir Erdi'nin sayfasında kendisine yazdım , aynı hareketi senden de bekliyoruz diye.
    Ali abi,resim yildirim tarafi gibi,arabayatagindan asagi inen yol.

ZV grubu gemlik olmasi lazim.
    bursalıali bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Levent, sanıyorum haklısın teşhisinde. 20 gündür Evoyla İst de olduğum için kontrolünü yapamıyorum.
    Bizim köye döner dönmez o yolun kontrolünü yapacam .
    levend84 bunu beğendi.

Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Adamın Ham maddesi...

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Helal olsun.

Ton ton paris hilton gibi absürd şeyler çok yok artık.İnsan kalitesi de artıyor güzel ülkemde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız yanlış yazdırmış,,motorsiklet değil,motosiklet olacaktı
    integra dur şimdi gerginlik çıkarma gardaş

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kamyon sürücüleri en iyi sürücülerdir yaşanan kazalar aracın büyük olması bizim o aracı anlayamamızdan kaynaklanıyor örnek vermek gerekirse eğer

Uzun yol otobüs tır şöförleri aracını en iyi tanıyanlar

köydeki tarlayı satıp istanbulda kural tanımaz sürücüler ile aynı kefeye elbette konulamaz
    SuleymanE bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bursa da hiç denk gelmedim. Bir denk gelsem teşekkür edeceğim. Büyük ihtimal ya 2 teker kullanıyor ya da 2 teker sevdalısı

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    kendi de motosiklet kullanıcısıdır kesin. on numara hareket. tebrik ederim
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)