Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

piyasa ölü mal satılmıyor diyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Arkadaşlar kimse malına 1 kuruş indirim yapmıyor döküntü motor ile kusursuz motor aynı para ?

köyün delisi benmiyim nmax arıyorum 1 kişi 9 bine satmıyor temizse 10 da veririm yok sıfır 16 bin lira herkes 13-14 17 bin yazanlar var almam tabiki para benim tabiki kelepir alıcam mezar fiyat değilse neden alayım vatandaş 11.250 ye alacak binecek düşecek kıracak yalan söyleyecek garaj a sürttüm felan yalan tabiki, 13.500 pazarlık payı vardır

2. el mal almaya artık karşıyım lüks marka almam uygun marka alır gene sıfır alırım

gelipte vay satanda alacak demeyin pcx 150 ye zam geldi herkes fiyat artırdı kuruş pazarlık yok 3000 fazla verir gene sıfır alırım

9 bine satan varsa nmax alırım (abs li istiyorum o sebeple nmax)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Tamam sakin
    mchi ve aquarist4 bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Kesinlikle bende sıfırcı oldum hayatta ikinci el ile uğraşmam

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Bütçeni zorlayacaksa Okm Kymco agility16+ Abs modeli suan piyasada bakmani oneririrm.

https://www.kymco.com.tr/urunler/100...y-16-150i.aspx

Bayinin onune at 9.500 nakit parayi,al geç.

Bende mezarciyim,merak ettigin taktikleri sorabilirsin.

Zincirlikuyuda şöyle manzarali bir mezar bile baya pahali.ordan yap hesabini,mefta bir kere ölüyör ama pahali işte..
    Ahmetbahadır ve istanbu_gezg bunu beğendiler.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse sana malını senin istediğin fiyata satmak zorunda değil, sen de almak zorunda değilsin. Beğenirsen işine gelirse alırsın, satıcı da isterse fiyatı 20bin yazar isterse 5bin.
    In Flames, Olcay Avşar ve ilkeronat bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Piyasa ölü falan değil arkadaşlar. 2017’de tam tamına 9 motosiklet alıp/sattım. Hiç biri ilanda 1 ay kalmadı. Düzgün mala düzgün fiyat yazılınca direk gidiyor. Millet elindeki maldan 3-4 lira kâr edeyim diye düşünüp fiyat bindiriyor, bu yüzden satamıyor. Ayrıca bakımsız makinalar zor satılır. Zincir dişli bitikse, değiştirin, ilana öyle koyun. Alıcı için hoş olmayan şeyler bu bakım mevzuları.
    enescanatar, Onur34 ve Green Arrow bunu beğendiler.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende nmax 155 var. Henüz 1400 km'de. 3 ay kadar önce aldım. Orjinal çanta demiri 580 tl, orjinal yamaha 50L topcase 900 tl, sırt dayama, şifreli kilit vs... Bana maliyeti 15bini geçti. Şimdi bakıyorum fiyatına sıfırı 16100 tl olmuş. Aldığım fiyata satmam ahmaklık.

Şöyle düşünün, anlamanız için abartı yazacağım ki anlayabilesiniz. Ben 99 senesinde 93 model broadway almıştım 3250 tl' ye. O zamanki sıfırları koyarsanız 3.250.000 tl yani. Şimdi bu arabayı elimde tutmuş olsaydım ve satsaydım sizin mantığınızla 3250 tlye satacaktım. Oysa piyasası 10bin üzeri. 3250 tlye satsam sıradan bi laptop ancak alabiliyorum yada bi cep telefonu :( Malesef ülkemizde paranın değeri her geçen gün düşüyor. Bununla beraber mal ve gıda fiyatları artıyor. Ve ikinci el piyasası sıfır fiyatları baz alarak artıyor. Bu normal bence. Normal olmayan yıllardır hiçbirşey üretmeden sadece tüketerek, dışarıdan satın alarak, 3 kuruşluk turistin bırakacağı 300-500 euroya ihtiyacımız olması.
    MrTongue bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütçeni zorlayacaksa Okm Kymco agility16+ Abs modeli suan piyasada bakmani oneririrm.

https://www.kymco.com.tr/urunler/100...y-16-150i.aspx

Bayinin onune at 9.500 nakit parayi,al geç.

Bende mezarciyim,merak ettigin taktikleri sorabilirsin.

Zincirlikuyuda şöyle manzarali bir mezar bile baya pahali.ordan yap hesabini,mefta bir kere ölüyör ama pahali işte..
    Sevdim seni gardaş ölürsek nereye yatalım :D

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevdim seni gardaş ölürsek nereye yatalım :D
    Neresi ucuzsa oraya..farketmez....
    07DFB18 ve MSMorkan bunu beğendiler.

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Sıfır fiyatı zamlanan her ürünün ikinci el fiyatıda artar bunda garip olan ne var anlamadım.Ha bazı arkadaşlar sıfırına yakın hatta sıfırından fazla para istiyorlar, plaka ruhsata masraf etmiş onu filan ekliyor komik arkadaşlar bunların çoğu gerçek satıcı değil zaten havaya taş atmışlar kuş denk gelirmi diye bekliyorlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Senin PCX'i 4'e bırakacaksan söyle de bilelim. Yok öyle millete atıp tutmak. "Tabii ki kelepir alacağım, mezar fiyattan alacağım" diyorsun, alırken kazanacağım diyorsun senin gibisine de para kaptırmak istemeyen ona göre fiyat çekiyor.

Bu kadar konuştun da senin PCX model, yıl, km istediğin fiyatı yaz da samimiyetine güvenelim.
    Onur34 ve twisten bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    Yav arkadaslar anlamadiginiz bir sey var.Gecen senenin 10 bin lirasiyla simdiki 10 bin lira ayni değerde degil.Sorun burda saticilarin fiyatlari yuksek tutmasi degil,yuksek enflasyon ve degersizlesen paramız.

2016da 30 bin liraya sifir nc750x dct almistim .Şu an 43.700 olmus.Simdi ben bunu 35e satsam kar mi etmis oluyorum. Zamaninda 30 bine duzgun bir araba aliyorken simdi 40 binden asagi eli yuzu duzgun araba yok. 250 cc lik motorlar bile 30 bine yaklaşmış
    nalpergok, osiosborn ve zabuzaretta bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin PCX'i 4'e bırakacaksan söyle de bilelim. Yok öyle millete atıp tutmak. "Tabii ki kelepir alacağım, mezar fiyattan alacağım" diyorsun, alırken kazanacağım diyorsun senin gibisine de para kaptırmak istemeyen ona göre fiyat çekiyor.

Bu kadar konuştun da senin PCX model, yıl, km istediğin fiyatı yaz da samimiyetine güvenelim.
    sıfır gibi nmax 9000 e verirsen 4000 e hemen veririm , ayrıca sadece bu değil laptop bilgisayar herşeyi alıyorum ben fakirim çünkü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır gibi nmax 9000 e verirsen 4000 e hemen veririm , ayrıca sadece bu değil laptop bilgisayar herşeyi alıyorum ben fakirim çünkü
    Sen fakirsin diye neden millet mezar fiyat verecekmiş? Bir sen fakirsin sanırım ülkede. Az tutarlı ol.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    bu işi bir türlü anlayamadım.Alan mı enayi,satan mı çakal bilemedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işi bir türlü anlayamadım.Alan mı enayi,satan mı çakal bilemedim.
    Kimse çakal enayi değil Gardaş , ben uyguna alırsam bende motorumu uyguna satarım ama herkes 10 bine aldığı motora 13 çekince olmuyor ben 5750 ye aldım 250 de bakım yaptım, 4000,5500 arası satacağım ama bende motorsuz kalmayayım , uygun alayım bende uyguna satayım derdindeyim alıp satıp para kazanmıyorum , nmax beğendim almak istiyorum

Forumda herkes salya sümük ağlıyor kimse malını 1 kuruş aşağı satmıyor çakal olan ben değil olsam olsam enayi olurum

Motosikleti
    Honda CBF150
    yaptığın bakım parasını nie ekliyosunki yaptığın bakım senin güvenli ve rahat şekilde sürüş yapabilmen için. yani normal bişey ekstra değilki onun fiyatını ekliyesin. ozaman ödediğin vergileri sigorta masrafını da ekle ki tam olsun

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Motor satın almayın.Sokaklarda her cins motosiklet var.Birini sahiplenirsiniz.
    Bayiler küçücük showroomlarda tutuyor motorları.
    osiosborn, nalpergok, tyrung ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    pulsar ns200
    Altına,dövize yatırım yapıp fiyatı artınca kâr ettim diyebiliyorken, motoru da dövizle alıp dövizin fiyatı artarsa neden kâr etmek istemeyesiniz?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Fiyatların yüksek olması piyasada çok mal satıldığı anlamına gelmez.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)