Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Kadar Mı Düştük?

Motovento
    REKLAM ALANI
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün AÖF sınavı vardı. Hava biraz güzel olunca motosiklet ile gittim. Sınav 40-45 dakika falan sürdü. Motosikletin başına geldiğimde fark ettim ki koruma takozları yok. Şok oldum arka sele üzerinde dolandırdığım file de gitmiş tabi. Bu seviyeye nasıl düştük biz. Cadde üzeri olmasa her halde motosiklette gitmişti. Böyle atlattığıma şükür ediyorum.

Yer Ankara Sincan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün AÖF sınavı vardı. Hava biraz güzel olunca motosiklet ile gittim. Sınav 40-45 dakika falan sürdü. Motosikletin başına geldiğimde fark ettim ki koruma takozları yok. Şok oldum arka sele üzerinde dolandırdığım file de gitmiş tabi. Bu seviyeye nasıl düştük biz. Cadde üzeri olmasa her halde motosiklette gitmişti. Böyle atlattığıma şükür ediyorum.

Yer Ankara Sincan.
    okul bahçesine almıyorlarmı motoru rica filan etseydin geçmiş olsun

Motosikleti
    MT-07
    Bu toplum o kadar düşeli çok oldu. Geçmiş olsun. En azından motorun duruyor demekten başka bişey gelmiyor elimden...
    Bilalancer bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Yakında tornavida ile gezip sökebildiklerini çalarlar heralde. Hep söylüyorum balık baştan kokar diye, hırsızın halinden anlayan büyüklerimiz olduğu sürece sibop kapaklarına bile göz diker bu karakter yoksunları.

İmkan olsa da 5 lira versem karakter alsalar kendilerine...
    birbilent, stevejones, aquarist4 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Ne diyelim motoru götürmemişler çok şükür :(

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    biz birkaç yıl önce fuara gidecektik 3 nc bizi ikaz ettiler otobüsle gidin aksesuarları araklıyorlar diye
    hazi biz düşeli baya oldu

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz konulara hep ''Egzozum çalındığından beri bu tür olaylara şaşırmıyorum.'' Yazardım. Ta ki ön cam ve arka amortisöre sıkıştırdığım bezlerim çalınana kadar...

..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Ankara da motor ve kask çalındığını duydum ama koruma takozunuda ilk kez duydum yani bu arada çalınan kask ve motor benimdi oradan biliyorum

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yer Ankara Sincan.
    buda bir şey mi ki? benim yırtık pırtık yazlık eldivenlerimi çalmışlar motorun üzerinden. 2 dakikalığına a101'e girdim ve alışverişimi yapıp çıktığımda motorumun üzerinde eldivenleri göremedim.

zaten kısa süre sonra çöpe atacaktım ama gerek kalmadı çalmışlar 40 liraya almıştım ve defoluydu zaten.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Güvenlikli bir sitede (hesapta elit insanlar) motosiklet egzozundaki stikerin çalındığını yazmıştı birisi. Hırsızlık garip şey
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Devir önceki gibi değil. Dışarda araba yada motorun dursa çalamasa bile zarar veriyorlar. Kurallar bu kadar gevşek olmasa hırsızlık olmaz

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde geçen gün Beşiktaş Barbaros Bulvarına her gün bıraktığım motorun üstünde ki telefon tutacağını yürütmüşler. Gidon aparatı hala yerinde duruyor ama üst kısım kayıp. 15 tl lik parçayı çalabilecek duruma düşmüş insanlar. Tabi bunu yapanların çoğu suriyeliler.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O yolda görüp geçistirdigimiz suriyeli vs çocuklar 5-10 yıl sonra büyüdügünde ortalık daha da şenlenecek
    127 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj dominar
    Hastane önünde benim emektar cbf 150 nin karbüratörü çalmaya çalışmışlardı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    10 liralık jokey kaskımı çalmışlardı :D

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    İstanbulda apartmanın kapı zilini bile çaldılar. Bir senedir apartmanın zili yok.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Benim motorun sibop kapakkarını Çaldılar 2,5 TL ye Çin de satılan basınc göstergesi olanlardan .
    Emeksiz zengin olanın, kitapsız bilgin olanın, sermayesi din olanın, rehberi şeytan olmuştur..
    Yunus EMRE

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    sibop kapağını çalanlar var.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devir önceki gibi değil. Dışarda araba yada motorun dursa çalamasa bile zarar veriyorlar. Kurallar bu kadar gevşek olmasa hırsızlık olmaz
    kurallar gevşek ama dürüst insanlara gelince sıkılaşıyor görüşündeyim ben. hırsız ve yandaşlar bir şekilde mevzudan sıyrılıyor ama dürüst vatandaşlar kanuna takılıyor.

beyaz bmw arabasıyla cadde de bisiklet süren emekli assubaya çarpıp öldüren kişi hapise atılmadı ve herhangi bir suçlama altında tutulmadı. bunun yanı sıra birde 50 bin tl ölen adamın ailesinden tazminat almışlardı. hem cadde de hız sınırını geçiyor hemde bu hızla birine çarpıp öldürüyor fakat öldürmesi yetmiyor birde acılı aileden tazminat parası alıyor.

abi kusura bakmayın benim hükumete küfür etmeden geçen bir günüm yok.

dünyada en ucuz mazotu, üreten çiftçiler alır.

bizde mavi tura çıkacak 6 milyon dolarlık yat sahipleri.

.... tutarsızlıklar bizim memlekette ne zaman son bulacak diye düşünüyorum bazen ama sonra boş ver diyorum, biz böyle iyiyiz. ara sıra farklı gıdalarda hayvansal iniş çıkışları biz normal karşılarız nede olsa.

biz daha ne düşüşler yaşayacağız diye merak ediyorum sadece.

.......ufağından büyüğüne bir çok örnek verebiliriz türkiye de adaletin olmadığına dair. o kadar tutarsız kanunlar varki niye değişmiyor anlamıyorum. abi beceremiyorsanız istifa edin belki iyi çalışan biri geçer yerinize!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)