Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fren sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm düke 200
    Herkese merhaba bende Ktm düke 200 vardı sattım Yamaha x City 250 aldım 4 gün oluyor ve maşallah motorumdan memnunum çok keyifli rahat aslında aradığım rahatlık ve keyif bu motordaymış neyse bunlar duygularımdı şimdi asıl mesele bugün motoru çalıştırdığımda arka fren pamuk gibi olmuştu sıkınca elciğe temas etmesine rağmen arka fren tutmadı neden olabilir sizce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Hidrolik boşalmış büyük ihtimalle.

Motosikleti
    Ktm düke 200
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hidrolik boşalmış büyük ihtimalle.
    Teşekkürler

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Bahsettiğiniz problemin şakası yok. Tüm sistem baştan aşağı kontrol edilmelidir. Hidrolik eksilebilir, hidrolik dolum tapasında hava sızıntısı olabilir, fren maneti pompasında arıza olabilir. Kısacası şakası yok, Fren sistemi manetinden kaliperine kadar komple kontrol edilmelidir. İhmal etdilecek bir konu değil.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz problemin şakası yok. Tüm sistem baştan aşağı kontrol edilmelidir. Hidrolik eksilebilir, hidrolik dolum tapasında hava sızıntısı olabilir, fren maneti pompasında arıza olabilir. Kısacası şakası yok, Fren sistemi manetinden kaliperine kadar komple kontrol edilmelidir. İhmal etdilecek bir konu değil.
    Aynen katılıyorum. Niye boşaldığı bulunmalı. Hidrolik doldurup devam edilmemeli.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum. Niye boşaldığı bulunmalı. Hidrolik doldurup devam edilmemeli.
    Sakın öyle birşey yapma, zaten olayın bilincindesin. Sahip olduğun motor lastik çapı, ağırlık merkezi, aks aralığı olarak uzun yolda dahi kullanabileceğin açıkçası xmax a dahi açık ara tercih edebileceğim gerçekten oldukça güvenlir bir makine. O makineye iyi bakarsan oda sana bakar. Ben inazuma kullanıcısıyım ama bir gün canım maxiscooter çekerse tercihim o olacaktır. Ama inazuma benim aşkım yaaaa... Nüfusuna geçiricem onu az kaldı... mini mini adress lerimiz olucak
    VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR, KADERİNE TERK EDİLEMEZ

Motosikleti
    Ktm düke 200
    Yarın izinliyim ilk işim servis olucak arkadaşlar uyarılarınız için teşekkür ederim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler