Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zorunlu trafik sigortası hk

Motovento
    REKLAM ALANI
    frankestayn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Merhaba arkadaşlar bajaj boxer 150 motorum var daha dün aldım. Bugün unicosigorta diye yerden teklif aldım 409 lira çıktı şaşırdım İstanbul da tavan fiyat zaten 370 lira falan değil mi?

Bide yaşım 20 ilk motorum kendi üzerime önerebileceğiniz sigorta şirketi var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ga85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR REPSOL 2016
    merhaba, henüz ilk motorlu taşıtın olması öncelikli olarak risk teşkil ettiğinden en yüksek prim ile poliçe çıkacaktır.

İnternet üzerinden alacağın fiyatlar makul olacaktır. ancak şu şirket bu şirket diye önceden uygun fiyatlıdır demek zor. yıl sonu/yıl başı olması ile üretim hedeflerine göre kampanya yapan (hedef tutturmak için reklamı bile yapılmayan kampanyalardır) şirketler var.

Ayrıca bu trafik sigortası. Sana pasif faydası var. Sigorta bir risk sözleşmesi olduğundan ne istediğine karar verip ona göre yaptırmanı öneririm.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı ga85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, henüz ilk motorlu taşıtın olması öncelikli olarak risk teşkil ettiğinden en yüksek prim ile poliçe çıkacaktır.

İnternet üzerinden alacağın fiyatlar makul olacaktır. ancak şu şirket bu şirket diye önceden uygun fiyatlıdır demek zor. yıl sonu/yıl başı olması ile üretim hedeflerine göre kampanya yapan (hedef tutturmak için reklamı bile yapılmayan kampanyalardır) şirketler var.

Ayrıca bu trafik sigortası. Sana pasif faydası var. Sigorta bir risk sözleşmesi olduğundan ne istediğine karar verip ona göre yaptırmanı öneririm.
    ne istediğine karar vermek derken,,trafik sigortasında istediğin kriterleri senin belirlemen diye bişey yok diye biliyorum,yani kasko gibi değil seli,yangını kapsamasın diye bişey yok,,bilgileri veriyorsun sana ne fiyat çıkarsa o,yanlız şirketten şirkete değişiyor fiyatlar,en ucuzu hangisi çıkarsa ona yaptırmak en mantıklısı

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Teşekkür ederim hocam zaten arayıp yada gidip bilgi alacağım. Bide 1 2 ay sonra yapsam faiz geliyormuş çok bişey olur mu o ?

Motosikleti
    RKS Titanic - 150
    Ben 18 yasimdayim bana en ucuz 575 cikmisti anadolu sigortadan

Motosikleti
    Honda CBF150
    Farklı sigorta şirketlerine bakın arkadaşlar.. Bildiğim kadarıyla küçük cc ye uygun sigorta yapan şirketler:
    Türk Nippon Sigorta
    Quick Sigorta

Bu sigorta şirketleri biraz tırt(yani kasko falan yaptırılmaz) fakat zaten sigorta şirketiyle muhtemelen sizin herhangi bir işiniz olmayacak. Başka birine kazara zarar verirseniz onlar yasal olarak zararını karşılayacak.

Motosikleti
    Pulsar 200 NS
    Ben 20 yaşındayım genelde 410 u geçmedi hocam istanbul da yaşıyorum

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı YERUÇAĞI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne istediğine karar vermek derken,,trafik sigortasında istediğin kriterleri senin belirlemen diye bişey yok diye biliyorum,yani kasko gibi değil seli,yangını kapsamasın diye bişey yok,,bilgileri veriyorsun sana ne fiyat çıkarsa o,yanlız şirketten şirkete değişiyor fiyatlar,en ucuzu hangisi çıkarsa ona yaptırmak en mantıklısı
    trafik sigorta poliçeleri de özelleştirilebiliyor. karşı tarafın hasarını karşılamaya dayalıdır ve ucuz çıksın diye tüm teminatlar minimum tutulur. teminatlar yükseltilip ekler yapılabiliyor. Örnek: kendi trafik poliçemde 110tl fazla verip yol yardım (çekici) eklettim.

https://www.generali.com.tr/prestij-trafik-sigortasi/
    buradan TEMİNAT bölümünde ek teminatları görebilirsiniz.

Konuya gelecek olursak 409 lira normal fiyat. 370 tavan fiyat evet ama hiçbir şirket vermez, fiyat verse de poliçe kesilirken hata verir vs vs.

sigortam.netten fiyat alabilirsiniz çok fazla şirketten tek seferde fiyat veriyorlar. sağda solda gezmeye gerek yok.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)