Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yardımlarınıza ve önerilerinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Herkese iyi akşamlar ağabeylerim kardeşlerim bu konuyu size danışmak önerilerinizi almak için açtım lütfen mütevazi bir tavırla argo , ironi gibi kalp kıracak tavırlar kullanmadın öneri ve görüşlerinizi bekliyorum. Her neyse konuya geçelim arkadaşlar ben motovlog dünyasına atılmak istiyorum ama bir anlık heves değil uzun zamandır düşünüyorum beni motovlog konusuna sürükleyen bir etken daha ise Konya da 2 tane motovlog çekenin olması ve artık onlarında bırakmış olması diğer bir etkene daha gelirsek okul ortamında arkadaşlar bana der youtube kanalı aç izlenirsin espirilerin muhabbetin iyi falan ki diğer bir konu ise ben youtube kanalı açıyım hemen 100 bin 50 bin 10 bin izleniyim gibi bir tavrım veya bir beklentim yok kendi çapımda mütevazi eylendirici bir vlog çekmek istiyorum motosikletim kuba razore150 biliyorum youtube kanalı için yavaş kalabilir ama benim yaşıtlarımda bir arkadaş gördüm (17) yine aynı benim motosiklet modelimden vardı çok güzel muhabbeti vardı ve izletiyordu kendini evet meseleye gelirsek sizin görüş ve önerileriniz nedir ağabeylerim kardeşlerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Marka/modele cok takilma.

Kaliteli,bilgilendirici icerikler uretirsen kalici olursun.

Aea'yı Aea yapan iceriklerinde bilgi agirlikli olmasiydi.

Rahmetli hem ogretir,hem eglendirirdi.

Bu sekilde planli gidersen uzun vadede iyi isler cikarabilirsin.

Sakin 0-12 yasin gazina gelen motovloglardan olma
    demodemo42 bunu beğendi.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Sende diğerleri gibi malzeme bulacam diye Tribe girip başına iş alma tramvay kovalayan cıbırlı gibi

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka/modele cok takilma.

Kaliteli,bilgilendirici icerikler uretirsen kalici olursun.

Aea'yı Aea yapan iceriklerinde bilgi agirlikli olmasiydi.

Rahmetli hem ogretir,hem eglendirirdi.

Bu sekilde planli gidersen uzun vadede iyi isler cikarabilirsin.

Sakin 0-12 yasin gazina gelen motovloglardan olma
    Çok teşekkür ederim böyle cevaplar öneriler motivasyon veriyor bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende diğerleri gibi malzeme bulacam diye Tribe girip başına iş alma tramvay kovalayan cıbırlı gibi
    Ahaha biliyom galiba o videoyu tramvaya kızıp arkasından takip etmişti .Yok ben prim kasmak için bile bile motoru düşürüp aaa kaza yaptım başlıklarada koca koca yazıp yok dallamanın birisiyle kavga ettim yok efendim çok kötü kaza yaptım diyipte hafifçe birinin aynasına vurmak gibi prim hayallerim yok

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Elinden tamir geliyorsa,tamir,bakim içerikli,videolar oluşturman,kendinde bahsetmissin geyik muhabbetiyle işim olmaz diye.uzun soluklu çalişman gerekir,farkindalik adina başlamadan önce formatini belirle.

Yoksa,çakiyla aslan avladim,motor alev aldi tükürüğumle söndürdüm,motor kol çikardi,yel içinde kaldi.. vb.başliklar içinde yerini alir.

Bu arada derslerini,okulunu ihmal etme.

Hadi rast gelsin.

Motosikleti
    KUBA RAZORE 150
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinden tamir geliyorsa,tamir,bakim içerikli,videolar oluşturman,kendinde bahsetmissin geyik muhabbetiyle işim olmaz diye.uzun soluklu çalişman gerekir,farkindalik adina başlamadan önce formatini belirle.

Yoksa,çakiyla aslan avladim,motor alev aldi tükürüğumle söndürdüm,motor kol çikardi,yel içinde kaldi.. vb.başliklar içinde yerini alir.

Bu arada derslerini,okulunu ihmal etme.

Hadi rast gelsin.
    Elimden tamir işi gelmez çünkü bu zamana kadar hep bilgisayar ile uğraştım ,diğer cevaplarda da belirttiğim gibi saçma sapan prim başlıkları asla koymam diğer bir konu okul ders konusuna gelirsek ikilemde kaldığım tek nokta orası çünkü normal bir kültür dersleri görmüyorum programlama dersimiz var her gün saatlerce mantık yürüterek çalıştığın bir ders ikisini bir arada nası yürüteceğim hiç bir fikrim yok .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)