Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet kiralama konusunda yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar abilerim ben 18 yaşında bi motorsiklet tutkunu ama daha pek sürme fırsatı bulamamış bir gencim. Geçen sene A1 ehliyet aldım ama babam
    Barkın Bayoğlu'nun da ölmesini bahane göstererek zaten pek olumlu bakmadığı motor alma konusunu askıya aldı.Motor süremiyorum motorum olmadığından.

Her neyse konumuza gelirsek 15 tatilde Adana ya gideceğim.Burda Motorsiklet kiralamak istiyorum ama hiç bir yer bulamadıdım internetten. 125 cc bi motor veya scooter da olsa kiralamak ve 3 4 gün gezmek istiyorum.Bana Adana da nerden motor kiralayacağımı söylerseniz çok mutlu olurum.
    Şimdiden teşekkürler iyi forumlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maalesef yok şu an benim bildiğim. Önceden yapan yerler vardı. Uyanıklar kendi motorlarından kiralayıp parça yürütmüş. O yüzden artık yapmıyorlar.

hadi yaa :( sağolasın gene de abi cevapladığın için

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Kardeşim motor işini basit görme. Kiraladığın malla düşebilirsin, motora veya kendine zarar verebilirsin. Kendi motorumuzla bile ne tehlikeler atlatıyoruz, yatırıyoruz, düşüyoruz. O yüzden bence hiçöyle bişey heves etme. Motor direk alıp trafiğe çıkabileceğin birşey değil.
    HONDA

#BZ3082

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Araba kiralamamin bu kadar sıkıntılı ve elaltindan cakma galericiler tarafindan yapildigi memlekette sahsen ben gidip motosiklet kiralamam.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar rs 200
    Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim motor işini basit görme. Kiraladığın malla düşebilirsin, motora veya kendine zarar verebilirsin. Kendi motorumuzla bile ne tehlikeler atlatıyoruz, yatırıyoruz, düşüyoruz. O yüzden bence hiçöyle bişey heves etme. Motor direk alıp trafiğe çıkabileceğin birşey değil.
    Abime kesinlikle katılıyorum rent a car sahipleri orasını bozdun şurasını düşürdün diye sana belki de bütün motoru yaptırır kardeşim yaşanmış şeyler bunlar biliyorum hevesin var 18 yaşındasın kanın kaynıyo ama ne kendine ne de ailene zarar ver.. Bekle muhakkak bir gün seninde kendine ait motosikletin olur

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tr de motosiklet bir tek kuşadasından alanyaya kadar olan turistik yerlerde bws gibi eski skuter kiralarsan ucuz ve sorun yaşamazsın (bunu düşürmüşün çizmişin gibi)

TestaSt.11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    multistrada 950
    bwm - istinye borusan istanbul kiralayabilirsin ( istediğin kadar süreçte ) , tabii bütçe meselesi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)