Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bursa'da ters şeritten giden motosiklet sürücüsü kaza yaptı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İznik-Yenişehir kara yolunda meydana gelen tek taraflı kazada, ters şeritten giden motosiklet sürücüsü kaza yaptı.

Bursa'nın İznik ilçesinde, ters şeritten giden motosiklet sürücüsü kaza yaptı.

Dün gece İznik-Yenişehir kara yolu Darka Tatil Köyü mevkiinde meydana gelen tek taraflı kazada, motosiklet sürücüsü Akif A, ters şeritte ilerlerken direksiyon hakimiyetini kaybetti. Plakasız motosikleti ile savrulan Akif A. yaralandı. 112 ekiplerinin müdahale ettiği genç adam İznik Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çenesi kırılan A., daha sonra Bursa'ya sevk edildi. Kazayla alakalı tahkikat sürüyor.

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Allahım biz motosiklet sürücülerine sakin ve emniyetli kullanmayı, gazetecilere de adam gibi cümle kurmayı nasip et .

Ters şerit nedir yahu , motor tünelin tavanında mı gitmeye çalışıyormuş.

Ters yön demekten aciz cahil gazeteciler.
    chetaq bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 9 yıldan beri Bursa/Karacabey'de yaşıyorum.Benim gözlemlerime göre Bursa ve çevre il ve ilçelerde her türlü motorlu taşıtla,ters yönden gitmek,yoğun akan trafikte geri geri gitmek yada yol ortasında aniden durmak gayet doğal ve her gün karşılaşılan bir durum.Daha geçen gün araba zifiri karanlıkta çevre yoluna girerken ileride bir hareketlilik gördüm hem yavaşladım.Bir baktım bir tır bir tane de Doblo geri geri bana doğru geliyor.Ben dahil 9-10 araç son anda sıyrıldık,kazaya ramak kalmıştı.Her trafiğe çıkışımda bu tarz olaylarla karşılaşıyorum.Sinyal verme,ara yol anayol konsepti zaten hiç yok.Trafiğin sirkten farkı yok.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bursa için olağan bir durum. Ben bu kadar az olmasına şaşırıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)