Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha xcity 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ktm düke 200
    Herkese selamlar bende düke 200 var 1.5 senedir kullanıyorum biraz daha rahat bişeyler bakayım derken x City 250 de karar verdim bütçem müsayit olsa x max almak isterdim aranız da kullanan var mı ? İyi kötü yanlarından bahsedebilir misiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    xcity ara model bütçe ne kadar gts evo baksan daha mantıklı bence xcity ara model çok soguk geliyor

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı XccXccX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar bende düke 200 var 1.5 senedir kullanıyorum biraz daha rahat bişeyler bakayım derken x City 250 de karar verdim bütçem müsayit olsa x max almak isterdim aranız da kullanan var mı ? İyi kötü yanlarından bahsedebilir misiniz ?
    İyi kötü yanlarınan bahsetmek için kullanmak şart değil. İyi yanı 16" tekerler xmax e göre biraz daha konforlu ve hızlı olması. kötü yanı sele altı bagajı küçük (ama gerçekten çok küçük!) Ayak uzatma yeri yok. Ayrıca üretimden kalktı. 2. eli zayıf.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi kötü yanlarınan bahsetmek için kullanmak şart değil. İyi yanı 16" tekerler xmax e göre biraz daha konforlu ve hızlı olması. kötü yanı sele altı bagajı küçük (ama gerçekten çok küçük!) Ayak uzatma yeri yok. Ayrıca üretimden kalktı. 2. eli zayıf.
    katılıyorum en kötü özelliği sele altı bagaj hacmi ve ayak uzatma yeri yok. Ayaklar ip bağlanmış gibi dip dibe gidin fiddle 2 alın daha rahat.

Motosikleti
    Ktm düke 200
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xcity ara model bütçe ne kadar gts evo baksan daha mantıklı bence xcity ara model çok soguk geliyor
    Benim motor ile takas edicem

Motor bu : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...13780258/detay gts evo lara kadar bütçem yok işte kafa kafaya takas düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler